Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (599) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
1953 příspěvků 27.7.21 22:13

Mám přízemní stížnost: poštípaly mě muchničky, mám na nohách devět kousků. Obkládám se potravinami z mrazáku.

Singer ka
162 příspěvků 2 inzeráty 27.7.21 22:44

@Bystromila Klíšťová poslední dobou se mi většinou líbí, ale tohle je jako památeční fotka s fanouškem, po vystoupení travesti show

Oveeec
3034 příspěvků 27.7.21 23:02

@bao-baba Ha! Tak to jsou muchničky! Jsem strašně poštípaná, ale velký výskyt komárů jsem nezaznamenala, spíš si připadám jako poštípaná od blech :)

bao-baba
1953 příspěvků 27.7.21 23:15

@Oveeec Štípance od muchniček bolí jako sviňa. Mají takový krvavý puntík uprostřed. Nejčastěji se objevují u kotníků.

Oveeec
3034 příspěvků 27.7.21 23:34

@bao-baba To je ono. Akorát já je mám po celých nohách a i na vnitřní straně paží.

Jordaan
9512 příspěvků 27.7.21 23:58

@bao-baba

Takove mam taky, u kotniku. Kde se ty sv muchnicky vyskytuji?

bao-baba
1953 příspěvků 28.7.21 07:40

@Jordaan Údajně tam, kde se vyskytuje tekoucí voda. Mne poštípaly vždycky na zahradě. Občas mám sem tam jeden kousanec, ale včera večer (před devátou), se na mne při zalévání vrhly. Komáři také přes den nic a večer se jdou napást.

Vinca_minor
2940 příspěvků 28.7.21 07:48

Já nevím, co mě požralo. Něco na zahradě, něco v parku, něco doma. Bez horké sprchy bych to svědění nevydržela.

if5
498 příspěvků 28.7.21 10:06

@Vinca_minor Máme ty potvory na zahradě. Osvědčil se Fenistil a pro jistotu Betadyne na desinfekci.

Jordaan
9512 příspěvků 28.7.21 11:24

@bao-baba

To by mohlo byt, vcera jsme se synem sli „tajnou“ cestou, tj. pesinkou v krovi, kterou se lze dostat ze hrbitova do lesa, pres potok. Je to tam jak v klise hororu :-). Neco me tam desne pokousalo a sice presne na jedinem odhalenem miste nohy, mezi okrajem boty a lemem kalhot. Mazu to Fenistilem s kortisonem, ale moc to nepomaha.

bao-baba
1953 příspěvků 28.7.21 13:03

@Jordaan Fenistil jsem doma neměla, tak jsem si naordinovala postup sama. Šťávy, které muchničky vypouštějí do rány jsou kyselé, tak jsem je vymyla mýdlem (zásadité) a pak mrazila. Mně to mražení pomohlo, dnes žádný otok ani svědění.

Temperance
3297 příspěvků 28.7.21 14:08

@bao-baba @Jordaan Mě jednou jedna rafla na výletě na Šumavě, skončila jsem na antibiotikách. Soucítím s Vámi.
A v Praze na Vinohradech v secesním bytě mě žerou komářice. Kam ten svět spěje?

Temperance
3297 příspěvků 3.8.21 17:49

Obrazová reportáž z Turecka na Seznamu - kdo vymýšlí ty popisky?

Lakerol
251 příspěvků 6.8.21 12:07

Byli jsme na dovolené. Na 4 dny. Pak týden doma a teď jedeme zase. Na 4 dny. Zase musím balit, prát, pořizovat zásoby a po návratu si zvykat na běžný provoz.

xSx
1146 příspěvků 6.8.21 12:17

@Lakerol mi přijde, že tyhle krátké dovolené jsou horší, než žádné :(

Lakerol
251 příspěvků 6.8.21 12:38

@xSx A ještě si připadám nevděčně. Můj nápad to pochopitelně nebyl :-)

BeKaa
681 příspěvků 6.8.21 21:15

@Lakerol Chápu Vaše nadšení, jestli balím na čtyři dny, týden nebo dva už je prakticky jedno.

Oveeec
3034 příspěvků 13.8.21 13:29

Strašně mě rozčiluje, že ke spoustě věcí, hlavně programů, se člověk nedopátrá jiného návodu než videa. To si musí člověk vyslechnout spoustu zbytečných řečí, neví, kde přesně začíná část, která ho zajímá, musí si to stopovat nebo vracet… V textu si hned najdu, co potřebuju, přečtu si to, jak rychle chci a kolikrát chci. Ale dneska už holt lidi nechtějí číst, no.

ertz
1021 příspěvků 13.8.21 13:57

@Oveeec Včera jsem si prohlížela časopis - chtěla jsem si ho přečíst, ale to už není na čtení. Téma na 3 strany se rozdělí na několik odstavečků, mezi tím jsou ještě menší odstavečky a ještě nějaké heslo nebo motivační citát. Souvislý text je asi něco fuj nebo nemoderní. Byl to Kreativ, žádný „přehled celebrit pro ženy“. Nedávno jsem koupila Květy - to má hodnotu jen toho papíru. Taky mě překvapilo a pobavilo, že na netu u některých článků píší, kolik minut Vám zabere přečtení. Úplně jsem měla chuť si to stopnout.

Oveeec
3034 příspěvků 13.8.21 14:16

@ertz Ano, to mě neskutečně štve, ten čas, kolik to zabere. Jestli to jako těm super zaneprázdněným lidem stojí za to. Nebo ten pitomý trend, kdy se ve videích dělají takové ty mikrostřihy třeba uprostřed věty, aby se jako divák nenudil. Nedělá se to jenom proto, že se třeba někdo přeřekl, ale opravdu pro „oživení“. To už ani na to pitomé video nevydrží nikdo koukat třeba deset nebo dvacet minut v kuse? A nejhorší na tom je, že už jsem si na to v podstatě zvykla. Já vím, že se takhle lamentuje v každé generaci, ale ti lidi budou za chvilku už opravdu úplně dementní. Ještě dementnější, než jsou. Ale údajně díky tomu, že nedokážeme přečíst stránku v kuse a potřebujeme k tomu video s blikajícími obrázky, získáváme nějaké hrozně cenné schopnosti a dovednosti. No, já nevím.

xSx
1146 příspěvků 13.8.21 14:31

@Oveeec to má víc rozměrů. Tak za prvé to není proto, že lidi nedokažou přečíst stránku v kuse, ale proto, že tahle forma sdělení se prostě stala populární - lidi klikaj, sype to prachy. Druhá věc souvisí s obecně strašlivým zrychlením života, pořád mají všichni pocit, že musejí dělat víc a víc a jak jsme zahlceni informacemi, tak se dokážeme hůře soustředit. A z toho nás vytrhují právě tyhle prostřihy. Ono to dospěje do nějaké fáze a pak se zase dostaneme jinam, nebojte ;)

Temperance
3297 příspěvků 13.8.21 14:42

@Oveeec @xSx Já jsem si tenhle trend uvědomila při sledování starších filmů, jak jsou obrazově „pomalé“. Ačkoliv jsem to měla vlastně napsat obráceně, ty současné jsou na mě vizuálně často moc rychlé, při sledování v TV jsem kolikrát měla nutkání si to zastavit nebo kousek vrátit a pustit znovu, abych všechno pochytila. (Vím, že některé TV to i umožňují.)

Oveeec
3034 příspěvků 13.8.21 14:51

@xSx Máte pravdu :)

bao-baba
1953 příspěvků 13.8.21 18:46

Tomuto trendu nahrávají i smajlíky a obrázky v mobilu. Množství obrázků rychle roste, jsou jich tam stovky. Není třeba umět psát a číst, stačí klikat na obrázky.

Vinca_minor
2940 příspěvků 13.8.21 21:17

@bao-baba Jsem stará páka, trvá mi 10krát tolik času najít obrázek, než napsat slovo.

Stránka:  « Předchozí 1 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek