Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (599) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
zwedavka
1279 příspěvků 5.9.21 12:51

@MP blanka V případě útoku medvěda nemusíte dělat vůbec nic, medvěd udělá všechno za vás!
(Omlouvám se za nemístné vtipkování.)
K černé zvěři: důležitý faktor komplikující odlov je turistický tlak na přírodu, lidi lezou kdykoliv kdekoliv, zvěř žije ještě více skrytě, ven nevychází po setmění, ale nad ránem, kdy už nemůžou myslivci čekat, musí do práce a taky se trochu vyspat.
V jedné lokalitě, kde prasata běžně přerývaly pozemky ve městě, bylo rozhodnuto o zákazu vstupu do jednoho lesa od večera do rána, aby bylo možno účinně lovit. Ejhle, nějaká hovada obratem ruky zapálily kazatelnu. Pro dobrotu na žebrotu!

Temperance
3297 příspěvků 6.9.21 15:28

@Singer ka Myslíte, že mě to nenapadlo ;-)? Ale štípanců nepřibylo, tak si zřejmě potvora jen natankovala plnou nádrž a hupsla někam dál.

agirt
31 příspěvků 6.9.21 18:27

Zemřel Jean-Paul Belmondo.

Ophelie
1250 příspěvků 6.9.21 20:42

U konce s dechem jsem viděla sice jen jednou, ale do dneška na to vzpomínám…

RestingBitchFace
7 příspěvků 10.9.21 13:49

Stěžuju si, že v restauraci mi nedají jídlo s sebou do přinesené krabičky a každý den si musím koupit novou. Chápu, že důvodem je koronavirus, hygiena etc, ale stejně mě to s.re

Oveeec
3034 příspěvků 10.9.21 14:04

@RestingBitchFace Existuje snad nějaký projekt recyklova(tel)ných krabiček a restaurací, které je používají. A jestli má ta restaurace třeba FB, napsala bych jim to tam veřejně.

LorelaiH.
3403 příspěvků 10.9.21 14:05

Z jednoho českého eshopu jsem si objednávala spodní prádlo. Pokud pominu to, že doručení balíčku k rodičům trvalo přes 2 týdny, tak dneska mi přišel mail, že 1ks spodního prádla na skladě nemají a nebyl odeslán. Ale jestli chci, tak si můžu koupit jiný, že mi dají slevu 15%. Podotýkám, že jsem zboží platila dopředu, takže nechápu, proč bych ho měla platit podruhé. O vrácení peněz ani ň. Sice je to jen něco málo přes stovku, ale i tak. Kde to sakra jsme?

Edit: před chvílí mi přišel z e-shopu mail, že mi do 3 dnů vrátí na účet peníze. Tak mám radost :)

Příspěvek upraven 13.09.21 v 14:54

MP Janka
828 příspěvků 10.9.21 19:40

@RestingBitchFace
Důvod není covid, restaurace se tak prý chrání proti možným žalobám. Když by vydaly jídlo do donesené nádoby, ve které by třeba byly nějaké bakterie, zákazník z toho měl nějaké zažívací problémy, tak to může jít na triko restaurace. Aspoň tak mi to vysvětlovala kamarádka z branže, když jsme se bavily o okénkovém provozu a jednorázových obalech. U nich v podniku nakonec zkusili projekt vratných krabiček.

Moir
2590 příspěvků 11.9.21 08:56

@MP Janka u nás v kantýně se musí podepsat formulář, že si bereme jídlo do vlastní krabičky a tím se vzdávají zodpovědnosti za případné zdravotní potíže (jestli je to legální a vyvinili by se, to netuším)

mikrob
356 příspěvků 12.9.21 07:26

@Moir V naší jídelně nám to dají na talíř a my si to přendáme do krabičky. Nikoho nezajímá, když se z toho po… :-)

RestingBitchFace
7 příspěvků 12.9.21 10:34

@mikrob To mi taky navrhli - že mi to dají na talíř a ať si to sama přesypu. Nechtěla jsem to jídlo ještě víc rozpatlat, ale je to asi jediná možnost…

mikrob
356 příspěvků 12.9.21 11:01

@RestingBitchFace Nad to se musíte povznést, v žaludku se to stejně smíchá :-)

krajta
109 příspěvků 12.9.21 21:15
@RestingBitchFace píše:
Stěžuju si, že v restauraci mi nedají jídlo s sebou do přinesené krabičky a každý den si musím koupit novou. Chápu, že důvodem je koronavirus, hygiena etc, ale stejně mě to s.re

Je to jediná restaurace ve vašem městě? Když nedají, tak nedají. Do takové restaurace bych už podruhé nevkročila.

Paris1789
5510 příspěvků 13.9.21 12:44

@RestingBitchFace odporuje to hygienickým předpisům

Stránka:  « Předchozí 1 1460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468 1469 1470
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek