Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (607) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Judy24
1403 příspěvků 21.10.21 13:55

@Singer ka Tečka funguje normálně i mimo signál, nedávno jsem si to ověřila. Jen kdyby tam měl něco novějšího, co by bylo třeba aktualizovat, tak to se mu nezobrazí, ale pokud má ukončené očkování, tak to není ten případ.

Obecně jsem s Tečkou velmi spokojená, funguje to na státní aplikaci až nečekaně dobře, nikdy jsem s ní neměla problém. V Rakousku jsem ostatně právě ukazovala datum vakcinace (anglicky) a bylo to úplně bez zádrhelů.

Singer ka
205 příspěvků 21.10.21 14:04

@Judy24 já vím že funguje, ale nekdo mu řekl, že se mu to neotevrelo…a na to já nemám argument, v rámci zachování duševního zdraví :-D.on totiž dotyčný myslím neměl tečku, ale zobrazoval si to na těch stránkách kde se registruje a je tam i certifikát :-)

Porkpiehat
3097 příspěvků 21.10.21 14:06

@Singer ka Když jedeme někam dál (třeba muzeum), tak trvám na tom, aby si manžel vzal i papírový doklad. On to viděl jako zbytečnost, ale můj agrument „když se ti vybije baterka v mobilu, tak kvůli tomu zůstaneš v autě“ ho přesvědčil :-) Máme QR kód stažený na displej telefonu, takže nemusíme otvírat aplikaci (před nějakou dobou tuto možnost do aplikace přidali, aby lidi pořád nemuseli aplikaci otvírat). Manžel si moc nehlídá baterii v mobilu, protože mu celkem dlouho vydrží (používá ho hlavně na telefonování), takže je pak pokaždé překvapen, že se mu telefon vybil :-D

Singer ka
205 příspěvků 21.10.21 14:35

@Porkpiehat no on má manžel rad všechno v pořádku, tak ten papírový má v deskách s ostatními doklady, potvrzení o zaměstnání..na jaře byly dlouho kontroly na hranicích.

Singer ka
205 příspěvků 21.10.21 15:23

Nevím jestli je to úplně do stížnosti nebo do vtipů. pred pár dny mě napadlo že manžel potřebuje nové podzimní boty, teda spíš jsem si vzpomněla, protože na mě vyskočila reklama :-), hlavou mi šlo, že jsem si taky mohla vzpomenout když jsem si nedávno objednala kabelku a byla sleva.dnes jsem prerovnavala botník a on je tam má :-D, nejspíš od jara ja na ně úplně zapomněla, tak jsem vlastně ušetřila tři tisíce, to bych měla využít :-)

bao-baba
2051 příspěvků 21.10.21 15:50

@Porkpiehat Abych nemusela otevírat aplikaci, udělala jsem si snímek obrazovky.

pavka_l
1368 příspěvků 21.10.21 19:25

@bao-baba no při vybité baterii ale nepomůže ani snímek…

AjazRyb
210 příspěvků 21.10.21 19:49

Ve schránce jsem měla cizí dopis s modrým pruhem - do vlastních rukou. Jak se mi tam dostal netuším. Naprosto jiné jméno a adresa. Možná se pošťačce nějak přilepil na ostatní poštu a hodila mi to tam, nevím..? Tak jsem ho šla na poštu odevzdat, mám to 3 minuty od domu, nezabije mě to. Slečna za přepážkou kulila oči, křižovala se, že jako prů-er jak hrom, děkovala. Chtěla jsem se na mobilu podívat, kolik je hodin, jestli stihnu ještě Zásilkovnu a mobil mi spadnul na zem a roztřískal se totálně displej. Jako chápete, KDYBY mi pošťačka nehodila cizí dopis, KDYBYCH nešla na tu blbou poštu, ten mobil by mi nespadnul a nerozmlatil se.
Jasně, spadnul mně, ALE! Sakra, uáááááá :-) Že jsem se na ten dopis doprčič nevykvajzla.

pabylka
1107 příspěvků 21.10.21 20:16

@AjazRyb to je jasné znamenie, že si máte kúpiť nový mobil…

Vinca_minor
3058 příspěvků 21.10.21 20:49

@AjazRyb Kdybyste nešla na tu blbou poštu, tak byste ho roztřískala v Zásilkovně při hledání kódu v sms :D Tlapkám.

AjazRyb
210 příspěvků 21.10.21 20:59

@pabylka Budu muset. Když já nejsem typ, který kupuje nové věci kvůli designu nebo pro potěšení. Já, dokud to funguje, nic neměním :-)
Byl to obyčejný telefon za 6 tis. a oprava by stála 3 a půl, tak by se to nevyplatilo. Blbě přes to roztříštěný sklo vidím, hlavně se bojím, že si něco zadřu do prstů, to sklo se drolí. Na nový telefon si už nechám dát tu fólii, no…

AjazRyb
210 příspěvků 21.10.21 21:00

@Vinca_minor A víte, že za celou éru mobilních telefonů, mi spadnul úplně poprvý? Asi už se tomu utýct nedalo:-)

chitrá alex
415 příspěvků 21.10.21 21:17

Už moji rodiče pravidelně odebírali deník, který si mnohem později koupil slovenský předseda české vlády. Já jsem ten deník odebírala zvykově taky. Nakonec jenom jeden den v týdnu, hlavně kvůli televiznímu magazínu. A dnes je na titulní straně tohoto deníku rozhovor s propuštěným recidivistou, jako s váženým občanem, který se obává o svůj život.
Je mi velmi smutno z toho, kam až dokáže redakce kdysi velmi oblíbených novin dojít ve snaze o zvýšení čtenosti.

Vinca_minor
3058 příspěvků 21.10.21 21:21

@AjazRyb Tak to mé mobily se párkrát proletěly, i na asfalt. Naštěstí vždy jen omlátím rohy a na tom současném odpadl kousek plastu u nabíjecí zdířky. Displej je bez škrábance, a to mám jen origo sklo bez fólií:)

bao-baba
2051 příspěvků 22.10.21 00:19

@chitrá alex A kolik žen ho milovalo! Ony se vůbec z různých zločinců dělají celebrity.

bao-baba
2051 příspěvků 22.10.21 00:21
@pavka_l píše:
@bao-baba no při vybité baterii ale nepomůže ani snímek…

Já vím, Bohumile, já vím… Pokud baterie funguje, tak je náhled rychlejší-

květušína
750 příspěvků 22.10.21 08:51

@AjazRyb kdybyste ten dopis neřešila, tak byste určitě měla špatné svědomí, a to je horší, než rozbitý mobil. Ale chápu vaše naštvání. Já jsem si na minulý mobil pořídila dokonce takový silikonový kryt i ze předu, abych ho nerozbila. Trochu hůř se přes něj vidělo na displej a trochu hůř se ovládal, ale to mi nevadilo. Jenže jednou jsem jela někam pracovně, a vracela jsem se až pozdě večer za tmy, tak jsem na cestu zpět měla mobil bez silikonového krytu (abych ho mohla lehce ovládat) na takovém držáku na palubní dece, abych v případě potřeby mohla volat s dítětem, co bylo samo doma. Vše proběhlo v pořádku bez telefonátu, přijela jsem domů a když jsem si brala věci z auta, tak mi mobil nějak sklouznul ze sedadla rohem přímo na pruh betonu a bylo po displeji. Samozřejmě, když jsem telefon nosila s krytem, tak mi nespadl ani jednou. Konec slohové práce. :D

Ghost B.C.
4146 příspěvků 22.10.21 08:53

Je to taková jednodušší stížnost, ale musím ventilovat své „rozhořčení“. Po dlouhé době jsem si koupila knihu. Pravda, nalákána filmovým zpracováním, ale doufající, že kniha je většinou vždy lepší než film - Rituál od Adama Nevilla, protože ztracená parta kamarádů někde hluboko v lese s bubákem za zády prostě vždy funguje.
Opravdu nechápu, jak někdo dokáže naprosto excelentně popsat atmosféru lesa, který jako by vás nikdy nechtěl pustit ven, navíc s jakousi neznámou bytostí, která jednoho po druhém loví, a dokáže to vykreslit a vtáhnout vás do děje tak dokonale, že si připadáte jako další ztracený člen výpravy, načež to pak v druhé půlce knihy zabije tak strašlivě dementním výmyslem, že tomu snad ani nelze uvěřit. V návaznosti na tu mysteriózní jízdu je to hloupé (a taky naprosto zbytečně brutální) až do morku kostí - přestože neupírám, že sama by ta druhá půlka mohla z části fungovat jako nějaká novelka, jelikož by se to klidně i mohlo stát (všeobecné skutečnosti jsou tam i zmíněny) ale ne po tom, co byl autor schopen zhmotnit v první půlce knihy. Marně si představuju, jak sedí nad hotovým dílem a říká si: „Jojo, tohle bude dobrý, to bude sakra dobrý!“ No…ne. Kdyby v polovině skončil s tím, že zazvonil zvonec a je tu otevřený konec, domyslete si, co chcete, bylo by to asi tak milionkrát lepší než to, co vyblinkal na „posledních“ 200 stránkách. Opravdu se mi snad ještě nestalo, že by se doslova otočením jedné stránky nějaká kniha takhle po***.

květušína
750 příspěvků 22.10.21 09:07

@Ghost B.C. já byla takto zklamaná z knihy Ztracené střípky. První část naprosto super, jako kdybych byla sama tou hlavní hrdinkou. Ale druhá část slabá, překombinovaná a stěží uvěřitelná. Připadalo mi, že autor měl vymyšlenou jen tu první polovinu a tu druhou tam dopsal už jen rutinně, aby to nějak dopadlo.

Zato mohu doporučit knihu od krále hororů Stephena Kinga: Holčička, která měla ráda Toma Gordona. Není to horor, ale napínavé je to až do konce. (Poněkud mě sice nudily pasáže, které popisovaly baseball, ale chápu, že v USA je nadšení pro tento sport velké.)

giuliettka
9262 příspěvků 22.10.21 09:30

@DanielaS Prosím až budete mocť a budete mať aj chuť, napíšte ako to dopadlo. Alebo čokoľvek, kamkoĺvek na MP, kľudne ma aj pošlite do miest kam slnko nesvieti. Moc na Vás posledný týždeń myslím.

Paris1789
5579 příspěvků 22.10.21 09:55

Na IG sleduju účet @procjsmetonenahlasili, dnes jsem si tam četla příběh jedné mladé ženy, která zřejmě v Praze odešla s nějakým Britem z baru, kde se dobře bavili, na hotel. Tam ji zamknul, zbil a znásilnil (bez kondomu). Nechce se mi to znovu číst, ale myslím, že do ní i kopal. Zbil ji tak, že se pozvracela, načež ji z pokoje vyhodil.
Po prvotním děsu mě napadlo, že takových důkazů přišlo vniveč. Pán už mohl sedět (a v base mohla jeho zadnice poznávat středověk) nebo aspoň být vláčen po soudech, kdyby zavolala hned policii, jak ji z pokoje vyhodil. Vlastně nechápu, jak si tohle může někdo nechat udělat a ona nic neudělá? Vždyť to je trestné, i kdyby byla opilá, i kdyby na pokoj šla dobrovolně, tohle nesmí nikdo udělat, to je brachiální násilí a bylo to i před pěti lety, kde se to stalo. Já tu paní neviním, málo se o tom asi tehdy mluvilo a třeba si myslela, že by jí stejně nikdo nepomohl. Ale dneska, kdyby se vám to stalo, okamžitě volejte policii, ještě z toho pokoje.
A pak jsem si vzpomněla, že právě v tu dobu vrcholilo brexitové běsnění a britský bulvár byl plný hororových příběhů o tom, jak se ti Východoevropani (pro Brity Poláci) na ostrovech hrozně chovají a jak se jich mají domácí bát a raději odejít z EU, aby už na ostrovy nemohli. Tak si říkám, že tahle monstra jim teď zůstanou doma, protože jim asi nebude stát za to řešit pas, a že jsem vlastně ráda.

Čírina
478 příspěvků 22.10.21 13:02

Tak si musím postěžovat. Mám nemocného kocoura, takže je trochu malátný a ne vždy úplně na 100%. Když ležím v posteli, často mi přeskakuje hlavu - mírně nepříjemné, ale dosud se nic nestalo. Ale dneska ráno to nevybral a odrazil se mi o nos…
Vypadám jak hrdinný náčelník Orlí Péro, když se vrací z boje.

kobylkalucni
489 příspěvků 22.10.21 13:31

@AjazRyb jestli je “jenom” roztříštěný displej a ta dotyková vrstva pod nim funguje, jestli ho mate stejně na odpis a mate v plánu si koupit nový, asi bych zkusila ještě na nej nalepit nové sklo. Daji se koupit na eBay, možná i aliexpresu, u nás to určitě taky někdo bude mít, i když určitě dráž. U Číňanů cena kolem 200-600, záleží na typu. Na YouTube jsou návody, jak zahřátím odpreparovat tu původní, rozbitou vrstvu. Je to crcačka, hrozí totální doražení toho displeje, ale myslím, že potencialni zisk převyšuje potencialni ztrátu.

Anička dušička
185 příspěvků 22.10.21 13:39
@Paris1789 píše: Tak si říkám, že tahle monstra jim teď zůstanou doma, protože jim asi nebude stát za to řešit pas, a že jsem vlastně ráda.

Ja sa vami zvyčajne súhlasím, ale to je hneď dvojitá chybná úvaha.
1. Také monštrá sú v každom národe, nie len na ostrovoch.
2. Briti na cesty mimo ostrovov museli mať pas aj pred vystúpením z EÚ.

(Poznámka - čím sa nijako nezastávam násilníkov, nech sú odkiaľkoľvek.)

Paris1789
5579 příspěvků 22.10.21 14:20

@Anička dušička tak není asi tajemstvím, že východní Evropa byla pro Brity vyhledávanou destinací nejen pro stag parties. Že sem jezdili za levným alkoholem atd, tedy že sem jezdili specifické skupiny, což se o opačném pohybu (od nás k nim) moc říct nedá. Že jsou hovada v každém národě nerozporuju, jen že to české hovado na podobné „povyražení“ v Británii spíše nemá peníze.

Stránka:  « Předchozí 1 1469 1470 1471 1472 1473 1474 1475 1476 1477 1478 1479 1493 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek