Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (609) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
2143 příspěvků 10.11.21 14:26
@květušína píše:
Ještě obecně: zajímalo by mně, kolik procent lidí, kteří mají strach ze škodlivosti očkování, kouří, pije přeslazené (barvené) nápoje a barvené sladkosti a pravidelně jí uzeniny.

A taky do sebe hází kvanta pilulek a neřeší možné vedlejší účinky. Schválně si přečtěte příbalové letáky běžně používaných léčiv. Budou vám stát vlasy hrůzou na hlavě (nemyslém vás osobně :-) )

bao-baba
2143 příspěvků 10.11.21 14:32

@kobylkalucni Myslím, že jste to s tím individuálním plánem udělala dobře. Taky jsem se zamýšlela nad tím, že se toho do těch miminek rve moc najednou, dnes bych postupovala stejně.

Gorilka
1476 příspěvků 10.11.21 14:40
Vinca_minor
3114 příspěvků 10.11.21 14:47

@surrik K huse - rozporcovat ji je dobrý nápad. Prsa jsou minutková, zatímco stehna potřebují čas. U kuřete a kachny to ještě jde, ale čím větší drůbež, tím větší pravděpodobnost, že prsa přesušíte, než se upečou stehna.
Domácí husu závidím, dobrou chuť!

giuliettka
9402 příspěvků 10.11.21 14:59
@Všechnoužtubylo píše:
Nevím, jak dlouho to nosím, někdy mám v kapse strčený skoro nový, některý už je řádně jetý, ale je nad moje síly to sledovat. A není vyloučeno, že se nošením některých i střídáme, máme je třeba v autě, kterým jezdí celá rodina.

Covid sem, covid tam, ale po prečítaní toho mi zdvihlo kufor. Božemoj ako si možete dať na ústa niečo, čo sa vám váĺalo v taške, kapse, aute? A o čom neviete kto to mal pred vami? Viem, že napíšete, že ste rodina a nehnusíte sa seba navzájom, ale prebohaživého, to používate napríklad aj jednu hygienickú vreckovku, do ktorej si niekto z rodiny utrel ústa? Pri čítani vášho postu ma napadlo, bože- tí ľudia sú prasata.

lorens
2583 příspěvků 10.11.21 15:37

@giuliettka Byla jsem nedávno v Las Vegas, kde jsou roušky v interiéru povinné a můžu vás ubezpečit, že většina lidí způsobem jakým s rouškami zachází, udržuje svůj imunitní systém v pohotovosti.

ertz
1159 příspěvků 10.11.21 15:38

@lorens Dotyčná paní byla už po týdnu zpět v práci, celé se to odehrálo začátkem října. Teď onemocněla mně nejbližší kolegyně - nakazila se komplet celá rodina. Od prvních příznaků jednoho z dětí je to 10 dní, pozitivní test mělo dítě a manžel ve čtvrtek. Z hygieny je zatím nikdo nekontaktoval. Test si musela vyžádat přes praktického lékaře. V té době ještě neměla příznaky a na test jela o víkendu z J Moravy do Kroměříže, protože tu nemáme termíny. Teď už jsou nemocní všichni. Naštěstí od úterý chodila v práci v respirátoru, ale někdy se najíst a napít musí. Ještě musím dodat, že sedíme všichni v jedné místnosti.

ertz
1159 příspěvků 10.11.21 15:41

@lorens U nás mnozí taky, v rukou některých se z těch respirátorů stává biologická zbraň.

ertz
1159 příspěvků 10.11.21 15:42

Každý rok se nechávám očkovat proti chřipce. V září a říjnu jsem to musela odložit kvůli jiným zdravotním problémům a teď přemýšlím, jestli si to hned nechat píchnout nebo počkat, až se přímé riziko covidu přežene.

lorens
2583 příspěvků 10.11.21 16:39

@ertz Těžko říct, můj šestaosmdesátiletý úplně očkovaný strejda se covidem nakazil u lékaře v létě. Průběh měl naštěstí mírný.

zwedavka
1309 příspěvků 10.11.21 16:57
@květušína píše:
Ještě obecně: zajímalo by mně, kolik procent lidí, kteří mají strach ze škodlivosti očkování, kouří, pije přeslazené (barvené) nápoje a barvené sladkosti a pravidelně jí uzeniny.

a užívá hormonální antikoncepci

zwedavka
1309 příspěvků 10.11.21 17:01

Naši předkové pro dobro celého národa bojovali ve válce. Někteří z nás nejsou ochotni pro dobro celku riskovat malé riziko nepříjemností a ještě menší riziko následků po očkování. (a necílím na lidi, kteří mají zdr. důvod se neočkovat)

MarryJu
639 příspěvků 10.11.21 17:12
@zwedavka píše:
Naši předkové pro dobro celého národa bojovali ve válce. Někteří z nás nejsou ochotni pro dobro celku riskovat malé riziko nepříjemností a ještě menší riziko následků po očkování. (a necílím na lidi, kteří mají zdr. důvod se neočkovat)

By mě docela zajímalo kolik z nich se hrnulo na frontu dobrovolně. Kolik z nich chtělo ležet v zákopech a každou vteřinu se bát o svůj život, namísto ochraňovat svou rodinu doma.
Bych to jako vůbec nesrovnavala

surrik
2612 příspěvků 10.11.21 17:20

@Vinca_minor bylo to narocne porcovani (skoro jak ta kruta, to jsem necekala) ale dopadlo to dobre :D ale toho sadla…

lorens
2583 příspěvků 10.11.21 17:47

@Oveeec Důvody, proč se někde lidi očkují radostněji než jinde, budou patrně komplexní a sociologové se tím pobaví. My jsme měli jeden lockdown na jaře 2020, bez omezení pohybu, bez zákazu vycházení a bez roušek, i tak zafungoval, protože lidi byli vystrašení k smrti a sami se izolovali. Teď už by podle mě nefungoval, protože by ho nikdo nedodržoval. Roušky sice povinné byly od konce května 2020, ale nenošení nebylo sankcionováno, a když někdo prohlásil, že ze zdravotních důvodů nemůže roušku nosit, nemusel své prohlášení ničím podpořit, explicitně bylo zapovězeno po někom něco takového žádat. I tak je skoro každý nosil. Až na roušky jsme uvolnili loni v červnu a už nikdy nic nezavřeli. Mrtvých máme v porovnání s ČR asi třetinu, zážitek tudíž nebyl tak silný. Hoaxy se tady vesele šíří. Voják žádný. Stejně patříme k nejvíce očkovaným státům. Proč u tady ano a v Alabamě nebo v ČR ne, bych taky chtěla vědět.

Jedním z důvodů může být i to, že tady se člověk k očkování dostal daleko jednodušeji než v ČR, už dlouho se můžete nechat očkovat téměř na každém rohu bez registrace a rezervace. To samé platí i o testování. Ani na třetí dávku se není nutné registrovat. Doporučená je pro lidi nad 65 a rizikové, ale dostane ji každý, kdo si řekne, protože rizikový je každý, kdo se tak cítí.

lorens
2583 příspěvků 10.11.21 18:19

@surrik Děláte mi chutě, asi si půjdu koupit kachnu - husu já nerada. Tu mřížku z Ikea mám taky. :)

Jordaan
9608 příspěvků 10.11.21 19:03

Umrel Miro Zbirka.

bao-baba
2143 příspěvků 10.11.21 19:19
@surrik píše:
@Vinca_minor bylo to narocne porcovani (skoro jak ta kruta, to jsem necekala) ale dopadlo to dobre :D ale toho sadla…

Jestli si můžu dovolit něco doporučit, tak si kupte kuřecí játra (husí asi mít nebudete), nakrájejte na menší kousky, obdělejte je na cibulce a zalejte je tím sádlem, přidejte trochu vepřového sádla, aby to víc tuhlo a dejte ve sklenici do ledničky. Je to dobré na chleba.

Vinca_minor
3114 příspěvků 10.11.21 19:19

@surrik Husí sádlo nepatří do stížností, ale do ledničky!

Singer ka
211 příspěvků 10.11.21 19:26

@Jordaan :-( měla jsem ho moc ráda, někdy v roce 75,jsem měla úplně stejnou košili jako on taková oranžová, z igelitového úpletu.
dneska byl blbý den a ještě tohle.

Jordaan
9608 příspěvků 10.11.21 20:27

@Singer ka

Jj, presne. Po velmi blbem odpoledni me ta zprava dorazila. Mela jsem ho moc rada, kdyz ho slysim v radiu, tak vzdycky zesilim zvuk. Skoda, ze odesel tak brzo.

Temperance
3420 příspěvků 11.11.21 15:54

@surrik Dnes mi v mailu přistál návod na pečení husích stehen (Kuchařka pro dceru). A je tam i proklik na bejlík - to jsem nikdy neslyšela, ale vypadá to zajímavě… Ale přestanu plevelit ;-)

sirena007
1254 příspěvků 11.11.21 18:03

@Jordaan Taky mě to vzalo, považovala jsem ho za „mladší gardu“. Nemoderný chalan…

Všechnoužtubylo
56 příspěvků 12.11.21 08:32
@giuliettka píše:
Covid sem, covid tam, ale po prečítaní toho mi zdvihlo kufor. Božemoj ako si možete dať na ústa niečo, čo sa vám váĺalo v taške, kapse, aute? A o čom neviete kto to mal pred vami? Viem, že napíšete, že ste rodina a nehnusíte sa seba navzájom, ale prebohaživého, to používate napríklad aj jednu hygienickú vreckovku, do ktorej si niekto z rodiny utrel ústa? Pri čítani vášho postu ma napadlo, bože- tí ľudia sú prasata.

No mně se taky z té roušky občas zdvihne kufr. Ale to si myslíte, že většina, třeba chlapi, co makají, řeší nějakou čistou roušku? Kdeže. Naštěstí v tom nemusím být nějak dlouhodobě, proto to mám různě všude. Je to hnus. Bylo hodně nepříjemné, když jsem ve stresovém blbém dni jela nakoupit jídlo do obchodu, a oni mě z něho vyhodili. Totéž můj manžel, ten zapomíná mnohem více než já, a vždycky ho hrozně vytočí, když zapomene náhubek a vyhodí ho. Tak to máme po kapsách a všude možně a podle toho to vypadá. Jak to řešíte vy? A prasata nejsme, Covida jsme nikdo neměli, taky jsem alergická na roztoče a kde co, takže mám doma celkem čisto. Až na ty hnusné roušky a respirátory.

Moir
2640 příspěvků 12.11.21 08:47
@Všechnoužtubylo píše:
No mně se taky z té roušky občas zdvihne kufr. Ale to si myslíte, že většina, třeba chlapi, co makají, řeší nějakou čistou roušku? Kdeže. Naštěstí v tom nemusím být nějak dlouhodobě, proto to mám různě všude. Je to hnus. Bylo hodně nepříjemné, když jsem ve stresovém blbém dni jela nakoupit jídlo do obchodu, a oni mě z něho vyhodili. Totéž můj manžel, ten zapomíná mnohem více než já, a vždycky ho hrozně vytočí, když zapomene náhubek a vyhodí ho. Tak to máme po kapsách a všude možně a podle toho to vypadá. Jak to řešíte vy? A prasata nejsme, Covida jsme nikdo neměli, taky jsem alergická na roztoče a kde co, takže mám doma celkem čisto. Až na ty hnusné roušky a respirátory.

nerozumím, na co si stěžujete, nepustili vás do obchodu, protože jste neměla předepsanou ochranu horních cest dýchacích, která prokazatelně snižuje šíření kapének
stěžujete si, že jsou vaše roušky a respirátory hnusné, tak je ukládejte tak, aby hnusné nebyly, po příchodu domů buď vyhodit, nebo pověsit a vzít až po týdnu, venku nosit navlečené na ruce, nebo v pouzdru v tašce, ne smuchlané v kapse, vedle posmrkaného kapesníku, hrsti drobných a tak dále

Stránka:  « Předchozí 1 1474 1475 1476 1477 1478 1479 1480 1481 1482 1483 1484 1500 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek