Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (627) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
janaRo
23 příspěvků 25.7.22 06:42

To je tak příšerná bezohlednost, jet na návštěvu s kovidem (nebo jen podezřením) a pak chodit nakupovat, když už to ví jistě… Oboje příbuzní jsou neuvěřitelní. Pro tchýni pak musí být super sama nemocná starat se o 2 malé taky nemocné děti, vařit…je otázka, jak pomůže tchán.

Paris1789
5862 příspěvků 25.7.22 08:09

On už ten covid není takový zabiják, jímž býval. Čímž ty příbuzné neomlouvám, je to bezohlednost a nedělá se to.

Paris1789
5862 příspěvků 25.7.22 08:10

@bao-baba jako byste u toho byla…akorát, že ne.

Vinca_minor
3455 příspěvků 25.7.22 08:26

Tchyně se před lety léčila s rakovinou, její imunita už nikdy nebude, co bývala. Švagři k nim nějakou nemoc skrz děti nezavezli poprvé, no snad se konečně poučí.
A když vím, že mám infekční nemoc, tak prostě dřepím doma. Dojdu na testy a chovám se zodpovědně.

Judy24
1502 příspěvků 25.7.22 09:48
@Judy24 píše:
V nejbližší pátek máme odlétat na vysněnou dovolenou do destinace, kam jsem se chtěla jet podívat už jako malá holka. Tři roky jsme s mužem nikde nebyli. Dneska se mi udělalo špatně (nějaká viróza)…
Mám nervy úplně v háji (čímž tomu určitě hrozně pomáhám), vůbec nevím, co mám dělat…zatím do sebe cpu cokoliv, co by mohlo tělu pomoct s bojem. :( A stěžuju si tady a prosím o potlapkání.

Díky všem za tlapky, dopadlo to dobře, z dovolené už jsme zpátky a v Irsku bylo krásně. :)

Oveeec
3427 příspěvků 25.7.22 11:14

@Judy24 Hurá! :)

ertz
1279 příspěvků 26.7.22 08:04

Https://www. pozary. cz/clanek/262929-les-u-hrenska-stale-hori-vyhlasen-je-zvlastni-stupen-poplachu-z-mezne-se-hasici-museli-stahnout/#0331

Čírina
562 příspěvků 26.7.22 09:57

@ertz jj, v noci mě probudil smrad a musela jsem pozavírat všechna okna. Takže teď mám v bytě horko… a smrad taky.

Paris1789
5862 příspěvků 26.7.22 16:28

Mě probudili hasiči někdy před pátou, jeli nám přímo pod okny zřejmě k zásahu, venku úplně šílenej smrad, až se mi z toho udělalo blbě, a to mám po covidu pořád ochrnutý čich. Smrad byl rozlezlý, jak se vzápětí ukázalo, po celé Praze, třeba na Andělu to taky páchlo fest.
Je mi líto těch lidí v Hřensku, zdá se, že to zdaleka nekončí.

Temperance
3596 příspěvků 26.7.22 17:14

@Paris1789 U nás na kopci to venku smrdělo jen malinko, říkala jsem si, že se mi to asi jen zdá. Takže nezdálo.

Oveeec
3427 příspěvků 9.8.22 11:27

Trapas! Před pár měsíci jsem dostala jednu platbu duplicitně. Všimla jsem si toho a odesílatele upozornila, zjistili, že je to omyl a poprosili mě o vrácení. A najednou dneska e-mail, že tam tu platbu nemají, tak jsem to ověřovala a opravdu žádná taková platba neodešla, ačkoli jsem jim posílala e-mail, že jsem to uhradila. A jsem opravdu přesvědčená, že jsem to posílala! Možná jsem to nakonec nepotvrdila nebo já nevím, ale strašně se stydím. Jediné moje štěstí je, že jsem je na to tenkrát upozornila sama.

Vinca_minor
3455 příspěvků 9.8.22 14:12

Dnes kolem mě jeli dva kluci (tipuju středoškoláci) na koloběžkách. Načež jeden to vzal po rampě pro vozíčkáře a skočil ze schodů. Kostela sv. Bartoloměje.

Temperance
3596 příspěvků 9.8.22 14:18

@Vinca_minor Nechci být škodolibá, ale takhle bezohlednému frajerovi bych přála, aby si rozbil h*** - nos.

Chichinka
137 příspěvků 9.8.22 14:25

@Oveeec Též se mi stalo a několikrát! Teď už vše kontroluji. Jednou jsem psala výhružně nějakému eshopu, že po mé platbě od nich nemám žádnou reakci. Ukázalo se, že platba nebyla odeslána a též bych pokaždé přísahala, že jsem údaje zadávala a platbu provedla.

Oveeec
3427 příspěvků 9.8.22 14:35

@Chichinka To se mi stalo taky! Většinou když něco kupuju, dávám si poslat potvrzení o zaúčtování a posílám to prodávajícímu pro případ nějakých tahanic, ale v tomhle případě jsem žádné nepředpokládala; navíc mezi seriózními lidmi, jako jsme my, přece stačí naše slovo, tak na co nějaká potvrzení, že. Ehm :)

budejka
129 příspěvků 9.8.22 21:26

@Chichinka
Také se mi stalo, že mi platba neodešla, i když jsem si byla jistá, že jsem ji zadávala. To se mi stalo asi dvakrát. Potom jsem si dávala při zadávání platby větší pozor; bankovnictví ji totiž vyhodnotilo jako důvěryhodnou, ale já ji musím i tak potvrdit (což jsem ovšem neudělala, protože jsem si myslela, že už bankovnictví žádné další potvrzení nechce). Ale chtělo prostě ještě jedno kliknutí…

Stránka:  « Předchozí 1 1522 1523 1524 1525 1526 1527 1528 1529 1530 1531 1532
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek