Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (316) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

benyka
5384 příspěvků 20.10.17 13:25

@kalivrata Aha, tak to už vypadá s naší elektroinstalací vážně…I když žádné jiné stroje si nestěžují.

Dík za zkušenosti. To jsem potřebovala k nakopnutí. :-)

Paris1789
1371 příspěvků 20.10.17 13:57

Achjo, za všechno může ta proklatá EU, že. To je fakt strašnej nešvar tohleto, my už to tvrdíme tak samozřejmě, že nám to ani nepřijde divný.

kalivrata
430 příspěvků 1 inzerát 20.10.17 13:58

@benyka Vždycky, když mě Peklo nebo facebook přivedena myšlenku, že by se u nás mělo něco předělat, snažím se to zaonačit jako: kamarád/kamarádka říkal…
Přece jen nevím, jak by elektrikář reagoval na: anonymní uživatelky Módního pekla psaly, že bych měla vyměnit elektroinstalaci :-D

benyka
5384 příspěvků 20.10.17 15:43

Tak koukám, že ať udělám, co chci, všechno bude špatně.
@Paris1789 Až zjistím, že závada byla skutečně u nás, odvolám to a omluvím se za nepravdivé nařčení. Ale stejně si budu i nadále myslet, že světelné zdroje, které mají nahradit zrušené žárovky, by měly fungovat tam, kde fungují žárovky.
@kalivrata Mám v úmyslu elektrikáři, který to tady dělal, říct, že mi praskají LEDky jako na běžícím pásu, což dle zkušeností jiných spotřebitelů není běžné, tak ať se na to podívá, čím by to mohlo být. Může to tak být? :-)

kalivrata
430 příspěvků 1 inzerát 20.10.17 15:48

@benyka To nemělo být zlé nebo urážlivé, ani jsem nechtěla někomu radit, jen jsem Vás chtěla pobavit, což se mi moc nepovedlo :-)

benyka
5384 příspěvků 20.10.17 16:31

@kalivrata Však jo. :-)

giuliettka
276 příspěvků 20.10.17 16:42
@benyka píše:
Mám v úmyslu elektrikáři, který to tady dělal, říct, že mi praskají LEDky jako na běžícím pásu, což dle zkušeností jiných spotřebitelů není běžné, tak ať se na to podívá, čím by to mohlo být. Může to tak být? :-)

Aj ja mám prosím nevyžiadanú radu. :-D
Nevravte to chlapíkovi čo to robil, nájdite si iného. Ten čo montoval podhľadové svetla nám tvrdil, že na vine sú halogeny (alebo jak sa to dopekla volá) a po tom čo sa manžel zdravo naštval prišiel iný elektrikár a už to v halogénoch nebolo, nič nové už kupovať nebolo potrebné a jednoducho to opravil. :-D

TheQueenOfIron
59 příspěvků 20.10.17 18:51

Stěžuji si, že jsem dneska musela vařit oběd, i když jsem to vůbec neměla v plánu! Naklušu si totiž takhle do restaurace s tím, že si dám steak. Tak už automaticky hlásím, že bych ráda rare, načež mi slečna oznámí, že kuchař dělá jenom well done steaky, protože nevěří masu. Tak pardon, ale když kuchař dělá jen well done z takového důvodu, tak já nevěřím tomu masu nebo jejich jídlu celokově, ať už je upravené jakkoliv…

Reklama

Uživatel je onlineJordaan
7395 příspěvků 20.10.17 20:22

@TheQueenOfIron

Berte to z te lepsi stranky, aspon byli uprimni a Vy nemusite resit neprijemnosti jineho druhu ;-)

HarrietW.
309 příspěvků 21.10.17 09:11

Napřed to vypadalo jako angína, tak jsme si včera dali výlet na Bulovku a hle, není to angína. Je to mononukleóza, poznat to měl už obvoďák a týden léčby mohl být za námi. Zatím jsme si dali nějakých sedmdesát dva hodin obav a nejistoty, dvoje odběry je to celé veselé… Nemocná nejsem já, nýbrž můj milý. Já mám jenom vztek, že do něj týden cpali antibiotika jen tak na blind.
Mno, tak jsem si postěžovala a jdu zase něco dělat.

celem
1215 příspěvků 21.10.17 13:18

@HarrietW. Tak to je hodně nepříjemný. ATB při mononukleóze mohou vyvolat sérovou reakci. :-/

vias
489 příspěvků 21.10.17 21:31

Mně na mononukleózu nasadili ATB taky - diagnóza tedy byla angína s podezřením na mononukleózu. Za dva dny jsem volala doktorce, že mi ATB vůbec nezabírají, že nemůžu jíst, protože mě bolí polykat. Řekla mi, že mám ještě počkat, že někdy zaberou třetí den. Za další dva dny mě vezli do dětské (bylo mi 15), jelikož jsem byla tak zesláblá, že jsem nemohla chodit (matka požádala všechny ty matky s malými dětmi v čekárně, zda bych nemohla jít přednostně), a lék na mononukleózu mi píchali rovnou injekcí. Taky nevím, proč mi ty testy neprovedli rovnou hned.

BarcaAri
534 příspěvků 21.10.17 21:59
@vias píše:
a lék na mononukleózu mi píchali rovnou injekcí.

Zajimalo by me jaky “lek na mononukleozu” jste dostala. Lecba je symptomaticka a samotna mononukleoza se neleci.
Jinak ja ji mela v 18. Zacalo to bolesti kloubu a v krku. Povazovano za chripku. Pak mi vyskocilo crp na 160 a natekla mi vicka. Skoncila jsem na infekcnim na Bulovce. To crp zpusobil pridruzeny zanet dutin. Asi tyden mi pichali penicilin. Po 14 dnech jsem sla domu. Jaterni testy byli v poradku uz po mesici. Od te doby jsem nedrzela uz ani dietu.

Mohito
561 příspěvků 22.10.17 20:39

@HarrietW. @vias @BarcaAri Mě vyšlo z výsledků krve, že jsem mononukleozu prodělala, ale sama nevím kdy.

profesorka
47 příspěvků 23.10.17 09:18
krádež

Tak já si stěžuji na jednu nehoráznost. V září měla moje maminka 90. narozeniny, je v domě seniorů Anavita v Modřicích. Přijela jsem jí popřát a dala láhev francouzského originálního šampaňského. Na láhev jsem nechala vygravírovat „maminka 90“. Včera jsme ji(tu láhev) chtěli vzít na rodinné setkání, ale někdo ji z pokoje ukradl.Jau, to bolelo a mám vztek. Nevím, zda jí objednat další, ale aby neskončila stejně.

Příspěvek upraven 23.11.17 v 11:30

Linie
1869 příspěvků 23.10.17 10:55

@profesorka Ona si pokoj nezamyká? Můj táta má klíč na krku, v pokoji má i trezorek na cennosti. DS je státní, ne soukromý.

Bossygirl
338 příspěvků 23.10.17 11:31

Příště láhev vypijte hned a je to.

CallMeFrankie
249 příspěvků 23.10.17 11:53
@vias píše:
Mně na mononukleózu nasadili ATB taky - diagnóza tedy byla angína s podezřením na mononukleózu. Za dva dny jsem volala doktorce, že mi ATB vůbec nezabírají, že nemůžu jíst, protože mě bolí polykat. Řekla mi, že mám ještě počkat, že někdy zaberou třetí den. Za další dva dny mě vezli do dětské (bylo mi 15), jelikož jsem byla tak zesláblá, že jsem nemohla chodit (matka požádala všechny ty matky s malými dětmi v čekárně, zda bych nemohla jít přednostně), a lék na mononukleózu mi píchali rovnou injekcí. Taky nevím, proč mi ty testy neprovedli rovnou hned.

No, atb ani za dva dni zabrat nemohli, napokon oni riesia pricinu, nie priznaky. Na to vam mohol doporucit nieco ine este.

vias
489 příspěvků 23.10.17 16:54

@BarcaAri Já nevím, co mi dávali. Napřed mi to píchali a pak jsem to brala v tabletkách. Je možné, že to nebyl přímo lék, ale něco podpůrného, název jsem zapomněla. Každopádně jsem pak ještě dlouho držela dietu - měla jsem jaterní testy pořád špatné (o tom, že ji někdo prodělal, aniž by držel dietu nebo o tom vůbec věděl, jsem slyšela, u mě to tak nebylo). Jestli se léčí mononukleóza nebo jen její symptomy, je pro mě jakožto laika slovíčkaření. Příspěvkem jsem chtěla sdělit, že jsem taky měla původně špatnou diagnózu, a léčba (nebo „léčba“, chcete-li) tak byla složitější.

barvinok
419 příspěvků 23.10.17 17:15

@vias označiť to za slovíčkarenie je veľmi odvážne. Musíte byť neuveriteľný laik, keď to takto odbijete.
Rozumiem, že je veľmi pohodlné povedať, že proste chcete liek na mono, dáte si tú magickú tabletku alebo injekciu, a bude vám zázračne lepšie.
Vitajte v realite, kde existujú choroby, ktoré sa takto jednoducho liečiť nedajú. Keď vás bolí hrdlo, dajú vám liek proti bolesti hrdla, a keď máte teplotu, dostanete liek na zníženie teploty, ale žiaľ, univerzálny liek na mononukleózu proste nie je.

Inak ale toto je problém u celého spektra rôznych chorôb, pretože nikto dnes nechce počúť, že to musí vyležať, alebo že musí držať diétu, alebo sa začať hýbať. Každý by mal najradšej šikovnú univerzálnu tabletku na vysoký tlak, na cukrovku, na vyvrtnutý kotník, na chrípku, na mono, na obezitu, všetky choroby by boli preč do hodiny, a na svete by bolo krajšie.
No ale keďže to tak nie je, tak si ľudia na tú chrípku vydupú aspoň tie ATB, keď už nič iné.
Tá viera v tabletky je dvojsečná zbraň.

vias
489 příspěvků 23.10.17 18:49

Já Vám věřím, že univerzální lék na mononukleózu není. Jen konstatuji, že mi v 15 něco píchali, zrovna když u mě propukla (resp. když ji diagnostikovali), a pak jsem ještě dlouho něco brala, než jsem měla testy v pořádku. Zeptám se matky, možná si bude pamatovat, co to bylo, když Vás to tak trápí. A co mě přesně uzdravilo, nevím. Možná ten „lék“, možná ta dieta, možná nic z toho. Ani na tu dietu si nestěžuju, i když jsme ve stěžovacím vlákně. Stížnost se týkala nesprávné diagnózy a to je celé.

profesorka
47 příspěvků 24.10.17 07:29
odpověď

@Linie @Bossygirl :pokoj si zamyká, klíče nosí s sebou. Do malého trezorku se krabice s vínem nevejde, tak byla ve skříni. Hned jsme ji vypít nemohli, protože každý z nás řídil, schovali jsme ji až na rodinnou sešlost.

MP blanka
900 příspěvků 24.10.17 09:36

@profesorka - do zamknutej izby sa s náhradnými kľúčmi vcelku legálne môže dostať niekto z personálu,/ako dôvod pri pristihnutí povie, že kontrola zdravotného stavu, napr. nevidela som vás ráno, prišla som sa pozrieť…doniesla som vám vypraté prádlo, upratovanie /, alebo ktokoľvek zo spolubývajúcich, ak si maminka len na chvíľku odbehne a zabudne zamknúť. Aj v domovoch pre seniorov pracujú a sú ubytovaní rovnakí ľudia, ako v ostatnej spoločnosti, nerobme si ilúzie.

Uživatel je onlineemef
2311 příspěvků 24.10.17 10:37

@profesorka A co vam na to rekli v domove?

vias
489 příspěvků 24.10.17 17:16

V domově důchodců Vám můžou zmizet i peníze z peněženky, pokud není zamčená v bezpečí, fakt si nedělejte iluze.

Stránka:  « Předchozí 1 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 927 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama