Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (353) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

atena4093
19 příspěvků 23.11.17 22:19

@Paris1789
zatím se mi to stalo jen u masáže a teď marně přemýšlím, jak tomu příště zabránit

DRW
2010 příspěvků 24.11.17 08:11

@atena4093 to je nejaka epidemie. Chodivam ke kosmeticce an 6.30 rano vetsinou v patek a vzdycky se nehorazne tesim neb v praci toho moc nemivam a pravidelne delam homeoffice. No a co si myslite, ze se dnes rano stalo? Zaspala jsem, vstavala jsem presne v case, kdy jsem mela vchazet do dveri o 30 km dale a uzivat si prijemneho dvouhodinoveho relaxu. Jesteze dnes sviti slunce od rana jinak bych mela zkazeny den.

benyka
6431 příspěvků 24.11.17 09:10

Včera nám v M&S nabídli k vyzkoušení stejnou pánskou vestu (bez rukávů) s dírou, kterou jsme z tohoto důvodu nekoupili už loni. Dokonce na visačce byla poznámka o vadě, kterou ovšem prodavačka teď „objevila“ až po našem upozornění. I vesty bez díry vypadaly notně ožmolkovaně, jako kdyby byly už několik let nošené. Co by člověk taky čekal za pouhých 1100, že. Při odchodu z OC jsme si na dveřích přečetli, že nám děkují za návštěvu. A já hloupá jsem si doteď myslela, že do OC se chodí na nákup.

MP blanka
1399 příspěvků 24.11.17 09:15

@benyka - a boli ste tak odvážni, že ste o tom predavačke povedali? Je za tým obchodná politika / predať všetko! /, alebo „iba “ neschopný personál?

benyka
6431 příspěvků 24.11.17 09:26

@MP blanka Jak odvážní? Řekli jsme to samozřejmě tehdy i teď. Myslela jsem si, že tak velký obchod si vyřazení poškozeného výrobku snad může dovolit, a nemá zapotřebí si ničit pověst tím, že ho bude pořád dokola vracet mezi normální zboží a čekat, až ho koupí nějaký hejl, kterému se nebude chtít tam znovu jezdit, aby to reklamoval.

Paris1789
2749 příspěvků 24.11.17 10:14

@benyka které OC to bylo?

MP blanka
1399 příspěvků 24.11.17 10:20

@benyka tak ak poškodený tovar vrátili na stojan aj po upozornení, tak to je sila. Tou odvážnosťou som myslela uvedomelý občiansky postoj. Poznám ľudí v mojom okolí, ktorí by to predavačke nepovedali, lebo majú akési zábrany. Môj muž napríklad zasa v takých situáciách neváha ani chvíľu, a popri ňom som sa už takej priamosti naučila aj ja. Teraz už len, aby sa aj obchodníci naučili správne reagovať.

Paris1789
2749 příspěvků 24.11.17 10:47

@MP blanka
tohle jsem už zažila mockrát. Naštěstí mám opravdu dobrou paměť a nenechám se zblbnout.
Přesně jak píše @benyka, zboží s vadou, na kterou upozorním, se vzápětí tiše vrátí na štendr, aby tam čekalo na nějakého hejla.

benyka
6431 příspěvků 27.11.17 23:42

Právě jsem si přečetla na jednom e-shopu následující informaci:
„Rozměry pro velikost 38:
délka - 99 cm Ženám s výškou 170 cm by měly šaty sahat do půlky lýtek.“
…Ale asi jenom když mají právě kolena u brady.

DRW
2010 příspěvků 28.11.17 08:27

@benyka no pokud to berou postaru, tak ano, protoze delka se brala od pasu dolu.

Moir
2093 příspěvků 28.11.17 09:15

Včera hodina na poště, přede mnou bylo ve chvíli, kdy jsem přišla 60 lidí. Chvílemi se to zcela zasekávalo, lidi si u okýnek stěžovali, že nedostávají oznámení o doručení zásilky, že jim bylo oznámeno doručené zásilky mezi 18 až 19 hodinou a v 16 h dostali sms, že balík nedoručen, protože nebyli doma…peklo. A odcházela jsem za 10 minut 19 h, tj. zavíračka a za mnou ještě dalších 50 lidí.
Blbé je, že to bylo oblečení a nesedí dobře, takže budu vracet, ovšem představa další hodiny strávené na poště mne upřímně děsí a přemýšlím, kam zajít, aby tam nebylo tolik lidí.

benyka
6431 příspěvků 28.11.17 11:14

@DRW To pochybuji. Já mám při výšce 176 délku kalhot 110, takže 99 by bylo ženě s výškou 170 po kotníky. Myslím, že je to obyčejná chyba. Ale vzhledem k tomu, že když napíšou „délka po kolena“, tak to mám minimálně 15 cm nad kolena, jsem na tyhle údaje dost háklivá. :-)

Matmys
1805 příspěvků 28.11.17 11:17

Návštěvu pobočky ČP považuji za bojovou hru a příležitost k osobnímu rozvoji a praktikování mindfulness :)

Na poštu doporučuji jít pouze v případě
a) pokud nejste vyšťavená z práce
b) pokud máte s sebou něco pěkného na čtení

Výhodné také je setkat se ve frontě s dávnou kamarádkou nebo s někým sympatickým, s kým budete to hodinku či dvě probírat příhody vážící se k poště/pošťá­kům/balíkům/sou­sedkám vyzvedávajícím doporučené dopisy…

VeronikK
720 příspěvků 28.11.17 11:23
@Matmys píše:
Návštěvu pobočky ČP považuji za bojovou hru a příležitost k osobnímu rozvoji a praktikování mindfulness :)

Na poštu doporučuji jít pouze v případě
a) pokud nejste vyšťavená z práce
b) pokud máte s sebou něco pěkného na čtení

Výhodné také je setkat se ve frontě s dávnou kamarádkou nebo s někým sympatickým, s kým budete to hodinku či dvě probírat příhody vážící se k poště/pošťá­kům/balíkům/sou­sedkám vyzvedávajícím doporučené dopisy…

Taky je dost výhoda nebrat sebou dítě/děti, což často bohužel nejde…

Paris1789
2749 příspěvků 28.11.17 12:43

Shodou okolností jsem byla dnes poránu také na poště. Zfleku mne napadá tisíc a jedna vychytávka, kterou by tento státní podnik mohl své služby obohatit a vylepšit a hlavně zrychlit bez nároků na zvýšení počtu personálu, to ovšem jen za těch předpokladů, že nebudou její zákazníci takoví dřeváci, že je napadne poslat dva balíky spojené provázkem jako jednu zásilku (asi ve snaze ušetřit) a pak se domáhají

• odeslání zásilky (neúspěšně)
  • poskytnutí nového obalu zdarma (neúspěšně)
  • poskytnutí obalu za peníze (úspěšně)
  • poskytnutí lepenky zdarma (neúspěšně)
  • poskytnutí lepenky za peníze (úspěšně)
  • poskytnutí konzultace s balením zdrama (laskavý nezájem všech kolem). Já tu pani viděla, protože se to jala přebalovat přímo na zemi pod okýnkem a tím znemožnila všem ostatním k okénku přistoupit. Současně dáma opravdu netušila jak to zabalit, skládací krabice české pošty jsou testem inteligence tak vysoké, že jejích hodnot dle mých pozorování nedosahuje 80% obyvatel ČR; celá přebalovací scéna vyvrcholila rázným dupnutím na karton, který se sice uzavřel, ovšem v rozích rozerval, vypadalo to o dost hůř než předtím, ale paní za okénkem byla už spokojená.

Já vím, jak se ty krabice skládají, používám je často a ráda, ale paní jsem nepomohla, protože mi byla převelice protivná svým chováním, hanba mi. Celá ta scénka trvala i s různými doprovodnými komentáři půl hodiny.

Shrnuto: ČP jsko státní podnik má své rezervy, ovšem ani jejich vyplnění nevyřeší vše.

Jo, a pokud má vaše pobočka lístkový systém, je tam taky přednostní lístek pro osoby všelijak znevýhodněné, třeba matky s kočárky.

giuliettka
2117 příspěvků 28.11.17 16:40
@Paris1789 píše:
Jo, a pokud má vaše pobočka lístkový systém, je tam taky přednostní lístek pro osoby všelijak znevýhodněné, třeba matky s kočárky.

A mne sa minule to objednanie balíku na poštu tak zapáčilo, že som si objednala ďalší a dnes som si preňho bola. Tá pošta má len tri přepážky, a je menšia ako klec na slepici nosnici, a všetky tri přepážky som nevidela ešte nikdy otvorené, a žiaden lístkový systém… a ja som tam dnes trčala presne 5 minut. Tak dlho som tam bola len preto, že sa mi nedarilo rýchlejšie vytiahnuť skrehnutými prstami občianský preukaz z peňaženky. Takže kašlať na lístkový systém, třeba hľadať minipoštu. :-D
(otázkou je, či mi zase nepošlú ďalší mail. :-) )

emef
2425 příspěvků 28.11.17 22:38

@giuliettka Taky spoleham na malou postu, pokud neni obdobi duchodu, to je tam fronta az ven. Na velke poste jedou rychle jenom baliky. Pred tydnem jsem tam cekala na doporuceny dopis 40 minut.

Matmys
1805 příspěvků 29.11.17 12:44

Jako by se mnou na tu naší poštu chodil

http://www.1000vecicomeserou.cz/…ceny-dopisy/

kalivrata
430 příspěvků 29.11.17 13:54

Kombinace pressa a mentolového bonobonu chutná jako voda z ponožek :-D

vias
531 příspěvků 29.11.17 17:29

Pít kafe s mlékem a zakusovat k tomu něco sýrového taky nedoporučuju. Kafe pak chutná jaksi zkaženě. (anebo bylo fakt zkažené)

Jordaan
8221 příspěvků 30.11.17 15:28

Nemecka DHL si muze s ceskou postou podat ruku. Myslim, ze dosahli hranice sve vykonnosti a zacina jim to prerustat pres hlavu. U tretiho balicku v rade se opakuje stejny mustr, balik je odeslan, za dva dny prijde email, kdy bude dorucen, napr. v pondeli. V pondeli vecer dalsi email, ze v utery. Ve stredu dalsi email, ze bude dorucen v jinem terminu a v patek prijde konecne balik. Vtipne na tom je, ze balik je celou dobu v tom spravnem prerozdelovacim centru, ale nikdo neni schopen ho nalozit. Pred jeste ca mesicem se dorucovalo normalne a spolehlive, ted tam vladne chaos. Myslim, ze az nastane vanocni posilani balicku, tak to zkolabuje, protoze tam evidentne maji nejakou organizacni chybu. Osobne to budu muset resit tak, ze zacnu objednavat jen tam, kde zasilaji jinak, nez s DHL.

giuliettka
2117 příspěvků 30.11.17 15:37

@Jordaan Nikde som počula vtip, že Česká pošta zaviedla novú službu k už stávajúcim. K službám Balík Na poštu, Balík Do ruky, Balík Do balíkovny, Balík Komplet, Balík Nadrozměr, Obyčejný balík, Balík Expres, Cenný balík pridáva novinku Balík v prdeli. Takže možno sa DHL inšpirovali. :-D

Jordaan
8221 příspěvků 30.11.17 15:47

@giuliettka

:-D

giuliettka
2117 příspěvků 30.11.17 16:02

A ja sa sťažujem na reklamu čo sa tvári ako príspevok. V v rámčeku medzi príspevkami. Práve som klikla omylom na toho idiota zeleného z Alzy. Sakra už.

Paris1789
2749 příspěvků 30.11.17 16:49

Vy se tomu smějete, ale já použila aplikaci pro vyhledání balíku a ukazuje mi ho v místech, kam jsem ho rozhodně neposlala. Nehledě na to, že by už i mohl být na místě, když ho posílám z Prahy zase do Prahy, žejo.
Takže mne to špiónění spíše rozhodilo než uklidnilo.
Ty vánoce!

Stránka:  « Předchozí 1 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 1045 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

10% sleva na kašmírové oblečení

Nosíte pod kabát dva svetry a stejně je vám pořád zima? Stačí je... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak jsem vyrostla z pubertálních nákupů

Autor: Monika

Kam jste chodili nakupovat, když vám bylo -náct? Mým revírem byl... Celý článek

Reklama