Stížnost na cokoliv

Fotoalbum tématu (316) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Linie
1869 příspěvků 24.10.17 21:21

@vias Ano, jistě, ale oficiálně nikdo z personálu nesmí klientům lézt do skříní a nic, kromě odpadkových košů, vyhazovat. Vím to, protože mě nedávno volali, abych byla u velkého úklidu u táty - shromažďuje každé noviny, které najde.

vias
489 příspěvků 24.10.17 22:33

Chacha, oficiálně se všude možně dost věcí nesmí. Navíc…nemusel to být nutně personál.

Veselka10
126 příspěvků 02.11.17 15:06

Jsem otrávená z prodeje telefonu a zároveň naštvaná, že jsem ho vůbec kupovala.

Zlobil mě telefon a protože už jsem si říkala, že si zasloužím nový, tak jsem si v červnu koupila nový.
Jenže jsem si nevšimla, že je vodě odolný = nedá se sundat zadní kryt a protože jsem „konzerva“ zvyklá používat flipové pouzdro bez zadního krytu baterky, tak mi prostě telefon nevyhovuje.
Ovšem místo toho, abych telefon hned vrátila, chtěla jsem se přemluvit, že mi to zase tak moc nevadí. Telefon jsem zapnula a zase vypnula a od tak mi od června leží v krabičce ve skříni. Vzhledem k tomu, že jsem se nepřemluvila ho používat, protože jsem prostě konzerva a nechci telefon, který nemá odnímatelný zadní kryt, jsem se konečně rozhodla, že je na čase ho prodat.

No a to další problém, protože mi stále píší různí lidé, o formě zpráv se ani nezmiňuji, kteří mají údajně o telefon zájem, ale pokaždé chtějí nejdřív zaslat originál faktury, případně ofotit imei z telefonu i krabičky.
Fakturu s telefonem samozřejmě předám s telefonem. Po emailu jsem ochotná poslat částečný náhled faktury bez důvěrných informací, ale očividně si každý představuje, že pošlu všechny důvěrné informace komukoliv.

Fakt nevím, jestli jsem z jiného světa a prostě to jen nechápu nebo jde o něco jiného. Už jsem nějakou elektroniku z druhé ruky koupila a takovéhle tanečky jsem kolem toho nedělala. Vše jsme si vždy předali z ruky do ruky a bez problémů. Tak si asi telefon nechám dál ve skříni a na celý prodej se vykašlu. Jsem akorát znechucená z věčného odpovídání o ničem.

TerezaFin
775 příspěvků 03.11.17 00:28

Mať Vaše problémy…

Bossygirl
338 příspěvků 03.11.17 15:38

@TerezaFin Přesně to samé mi prolétlo hlavou!

marikahr
418 příspěvků 05.11.17 12:45

Nie je to celkom staznost, skor upozornenie na praktiky niektorych hotelov na bookong.com: tak som si isla zabookovat hotel v Prahe, ktory vyhovoval mojim kriteriam, kliknem vybrat a pokracovat a zrazu cena o 2 eur vyssia, vybrala som iny hotel, kliknem vybrat a pokracovat a cena o 5 eur vyssia.
Napisala som staznost na customer service booking.com a zabookovala iny hotel
Nemam problem zaplatit o 2 eur viac, ale neznasam, ked sa niekto zo mna snazi robit idiota!

Oveeec
1604 příspěvků 05.11.17 15:25

@marikahr Jo! Anebo když tvrdí, že k rezervaci nepotřebujete kartu, a pak se ukáže, že potřebujete.

Aiweli
134 příspěvků 06.11.17 05:54

Pred chvili jsem se probudila z opravdu neprijemneho ziveho snu, kdy jsem zjistila, ze manzel ma uz dva roky i jinou zenu. A ted mi doslo, ze to mam z Pekla, protoze jsem tady cetla o Janeckovi :-D.

Reklama

marikahr
418 příspěvků 06.11.17 06:04

@Aiweli dufam, ze ste to tiez prijala „nadherne“ :-D

Aiweli
134 příspěvků 06.11.17 10:52

@marikahr Bohuzel asi nejsem dostatecne vyspela a otevrena novym vecem, ale za nadherne bych to neoznacila. Spis se projevila nejaka temna strana meho podvedomi :-D.

VadnáRyba
78 příspěvků 07.11.17 09:40
@TerezaFin píše:
Mať Vaše problémy…

Já mít tyhle problémy, tak mám z toho docela vítr, neboť by to znamenalo, že mám tak málo… fantazie (eufemismus), že mě nenapadne na té faktuře třeba jen obyčejným papírkem překrýt moje údaje a normálně ji vyfotit. V době, kdy je snazší přes aplikaci poslat fotku než text je mi prostě tento příběh zcela k neuvěření.

benyka
5384 příspěvků 15.11.17 19:11

Odpoledne uprostřed náměstí Svobody (pěší zóna) při přecházení tramvajových kolejí (samozřejmě jsem se pořádně rozhlédla, ale nikde v dohledu nebylo žádné vozidlo v pohybu) mě málem srazil řidič osobního auta. Nevím, odkud vystartoval, ale jel asi padesátkou a mířil přímo na mě. Stačila jsem uskočit, prosvištěl mi za patami a zmizel v prachu. Přitom jsem šla naprosto plynule a předvídatelně a kolem mě bylo v daný moment na všechny strany 50 metrů zcela prázdného rovného prostoru. Vozovka tam není nijak vyznačená, natož ohraničená obrubníky, takže i ten největší řidičský pitomec, kdyby chtěl, tak by se v pohodě vyhnul.

MP blanka
900 příspěvků 15.11.17 19:36

@benyka, @benyka, spytujte svedomie! Že vy ste niekomu vyfúkla spred nosa tašku s ukradnutým lupom z prepadu banky?!Predstavujem si tú scénu - no ako z filmu! Ešte že ste stačila uskočiť!

benyka
5384 příspěvků 15.11.17 20:25

@MP blanka Kdybych nestačila, tak to tady nepíšu. :-)

Dujour
82 příspěvků 18.11.17 20:13

Ve čtvrtek jsem řekla šéfovi, že chci víc peněz, a on na to řekl „Tak dobře,“ což mě dost zklamalo, protože jsem měla připravenou řeč s minimálně čtyřmi argumenty dokazujícími, proč si ty peníze zasloužím, ale zdá se, že to nikoho nezajímá. Takže přísně vzato ten incident sice do tématu stížností zřejmě nepatří, ale emocionálně mi připadá, že ano; a jak to s tím skutečným zvýšením platu bude, to samozřejmě teprve uvidím…

Bossygirl
338 příspěvků 18.11.17 22:11

@Dujour Vy jste se zkrátka těšila na konfrontaci. Tak si ty argumenty schovejte, ještě nevíte zda a kolik Vám přidají. Good luck!

Dujour
82 příspěvků 19.11.17 00:45

Děkuju, jo jo, ty argumenty nezapomenu. :)

profesorka
47 příspěvků 23.11.17 11:34
krádež -rozuzlení

Tak jsme zjistily, že maminka chodí na návštěvy ke klientům na pokoj a nosí jim dárky, asi takhle skončilo i jubilejní šampaňské. Více se nedopátráme, protože maminka je v penziónu pro klienty s Alzheimerovou chorobou a nic si nepamatuje, navíc je přsvědčena, že ji všichni šidí a okrádají. C´est la vie…

profesorka
47 příspěvků 23.11.17 12:13
stížnost na osud

Stěžuji si na to, že koncem listopadu navždy odešla gravidní 30tiletá kamarádka, dítě se zachránit nepodařilo. Pán Bůh si ji vzal k sobě moc brzo, říkali jsme si po pohřbu v kostele. Tam farář pozůstalým sděloval, abychom se radovali, že je uchráněna pokušení hříchu, ale já na to moc nevěřím.

barvinok
419 příspěvků 23.11.17 12:27

@profesorka spomedzi všetkých možných utešení pri takejto tragickej udalosti sa má človek radovať z toho, že bola uchránená pokušenia hriechu??! Tak to veľká vďaka, hneď by mi bolo lepšie (irónia).

Úprimnú sústrasť, je to naozaj veľká tragédia.

Paris1789
1371 příspěvků 23.11.17 12:36

@profesorka
Loni mi touhle dobou zemřel po dlouhé nemoci spolužák, nebylo to žádné překvapení, v poslední fázi jsem ho navštěvovala v nemocnici a bylo jasné, že už to nerozchodí. Pohřeb byl v krematoriu, věřící rodina si pozvala faráře. Farář přijel pozdě a té asi stovce smutečných hostí se vymlouval na GPS. A pak se do nás pustil takovým způsobem, že jsem odcházela ve stavu totálního zhroucení, v slzách a ještě asi týden jsem se z toho obřadu vzpamatovávala. Podotýkám, že jsem ten den měla narozeniny, které jsem pak už ani nedokázala slavit. Chtěla jsem si jen lehnout do tmy a na nic nemyslet.
V létě jsem pak toho exota potkala znovu, na svatbě manželova kolegy. Nezapřel sám sebe a ještě před obřadem seřval svatebčany, že v kostele mluví, čímž uvedl přítomné pány do stavu těžko potlačovaného vzteku.
Vášně tlumil jeden z přítomných hostů ze Slovenska, který nám sdělil, že má v rodině 4 faráře a že tohle ještě jde a že si z toho nemáme nic dělat. On jediný se tím nenechal vyvést z míry a trpělive všem okolo vysvětloval, jak se věci mají.
Jen doufám, že to pako už potřetí nikde nepotkám, protože to bych už považovala za boží stalking.

giuliettka
276 příspěvků 23.11.17 16:38
@Paris1789 píše:
V létě jsem pak toho exota potkala znovu, na svatbě manželova kolegy. Nezapřel sám sebe a ještě před obřadem seřval svatebčany, že v kostele mluví, čímž uvedl přítomné pány do stavu těžko potlačovaného vzteku.

Pripomenula si mi historku mojho otca. On pred dávnými rokmi bol na svadbe kamarátovi. Ten kamarát bol katolického vierovyznania a bral si dievčinku pravoslavného vierovyznania v ravoslávnom kostole. A v kostole boli všetci jeho kamaráti družbovia v dvoch zadných laviciach. A kňaz kázal tak normálne, príčetne a k věci a skonštatoval, že ženu ani kvetinou neudrieš… A jeden z ých družbov polohlasom oznámil, to mi mal povedať včera, před tým, kým som dal manželke lopatou po hlave. Žiadnú ženu nemal, všetci boli slobodní a prišlo im to vtipne a potlačovali smiech. Moc im to však nešlo a boli dosť nápadní. A milý kňaz z kazateľnice oznámil, poprosím zadnú radu, aby opustila kostol. Tak chlapci sa čo narýchlejšie vypratali a išli sa vyrehotať vonku. Ženích, ktorý netušil, že provinilci išli vonku za tret, že rušili, bol prsvedčený, že kňaz ich vyhodil, lebo sú iného vierovyznania a skoro ho při oltári klepla pepka. Pedstavoval si, čo to bude za svadobná hostina bez chlapov, bez tanca a bez hostí z jeho strany. Usúdil, že sa urazili a odídu domov. Chlapi vonku zabehli do najbližšieho domu, poprosili majitelku o kvety zo zhradky a čakali před kostolom skrúšení a s ospravedlnením neveste. Oco nám vravel. že odvtedy sa už nikdy nesmial v kostole :-D
ps je to na pobavenie a rozptýlenie.
ps 2 @profesorka Úrimnú sústrasť.

DRW
1730 příspěvků 23.11.17 17:41

@Paris1789
Je to smutne, ale mam opacnou zkusenost s farari v poslednich par letech. Ten v rade 1 slouzil msi a pohrbival meho otce, mluvil pekne a nas „bezverce“, kteri do kostela chodime jednou za uhersky rok, pekne instruoval, ze rozhodne „telocvik“ v kostele provadet nemusime. Po pohrbu se pekne postaral o nasi zhroucenou maminku, prece jen tech, co kondolovali bylo hodne. Stejny farar za krtil moji nejmladsi neter a za kmotry sly dcery a neter. Rikal, ze je prekvapeny, ze nas tam znovu vidi a pri takove slavnostni udalosti. Pak dlouho nebylo nic a vdavala se moje neter a farar z rodiny jejiho muze byl pekny vtipalek a mse i svatebni obrad probehel v prijemnem duchu. A protoze byl z rodiny zucastnil se i svatebniho veseli, inteligentni clovek s nadhledem a humorem. Na komentar k nejake diskuzi, ze kostel na pokec s Bohem neni nutny a moje hrichy nemusi slyset, kdejaky frater, odpovedel, ze radeji si je vyrikat sam, nez si neco v kostele vymyslet. Jak rikam mel nadhled. Pak nam polsky pan farar pohrbival nasi skoro stoletou babicku a mluvil spatnou cestinou a velmi pekne. No a posledni v rade od salesianu krtil praneter v kostele, kde chodi hodne cikanu (neter a jeji muz tam delaji nejakou dobrovolnickou cinnost), take nehrimal a nepoustel certa. Ale rozespivany kostel jako v Americe jsem videla poprve. Mozna ma Ostrava stesti na farare (nebo ja) nebo ma sva specifika, ale hrimajiciho farare jsem videla naposledy v roce 1979, kdy jsem byla u toho birmovani (to bylo na dlouha leta, co jsem do kostela vstoupila). Preju vam @Paris1789 a nejen vam potkat takoveto farare jako ja, ktera do kostela zabloudi jednou za rok.

julie74
1057 příspěvků 23.11.17 19:43

Zajímalo by mě, jaký mají v církvi princip dohledu nad prací svých zaměstnanců. Protože znám teda jednoho katolického faráře, který byl za podobné co píšete (a ještě trochu víc)vyhozen, a je pravda, že jeho nadřízený - milý, přátelský a skromný člověk tomu jistě napomohl, ale co ostatní? Chápu, že už tak je jich málo, ale holt by jeden farář obhospodařoval ne osm obcí, ale jedenáct, ale to už je skoro jedno. Než takovéhle historky, navíc v ateistických Čechách, kde je každý s gustem pošle dál. A mmch, sice evangelická církev, ale evangelíci vedle modliteben často mají něco jako klubovnu a my tam chystáme na silvestra oslavu sedmdesátin otce a pětadevadesátin jeho kamaráda. Tolik k nesmání k kostele. :))

giuliettka
276 příspěvků 23.11.17 20:08
@julie74 píše:
Tolik k nesmání k kostele. :))

Ale tak jasne, evanjelici sú lepší ako pravoslávní, lebo ja mám jednu jedinú historku o tom, ako partia chlapov rušila při kázni před 60 rokmi.

Stránka:  « Předchozí 1 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 927 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama