Strašidelné historky

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.16 20:56

@Torrah Já si právě myslím, že se nikdy žádného vysvětlení nedopátrám. Leda že bych nocovala za dveřmi a sledovala. A to se mi asi úplně nechce. :-)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.16 21:00

@continuity Byla jsem tam já, syn a jeho kamarád. Kluci v noci večer ven nešli, to vím určitě a já šla poslední zamknout. Jako možnost, že si hoši chtěli z matky vystřelit mě napadla, ale psi reagují na otvírání dveří vždycky, i když jde někdo z rodiny. Obzvlášť v noci.

Torrah
361 příspěvků 31.8.16 22:01

@KoraKora Co ježci třeba? nemůžou to odsunout? Nám se docela promenádují i po zápraží…

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.16 22:05

@KoraKora Mě kdyby chtěl nějaký duch vyděsit tím, že mi bude přesouvat věci, tak zaručeně dřív přivedu k šílenství já jeho. Jsem tak roztržitá, že mně kdyby ty boty přilepil na strop, řeknu si jen, že já pitoma jsem už fakt zralá na blázinec a na ducha ani nepomyslím.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.16 22:22

@Torrah Sice ty boty byly srovnané, ale jo, ježci by to být mohli.

Příspěvek upraven 31.08.16 v 22:25

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.16 22:24

@Lola Příště tam nechám aspoň tři páry a pěkně je rozházím. A uvidime jestli je někdo srovná nebo přesune.

Morrighan
1335 příspěvků 31.8.16 23:20

@KoraKora Ale zase mít tam ducha, co rovná boty, není zas tak strašný. Náhodou je docela milej xD

Olinka
2582 příspěvků 1.9.16 15:04

@KoraKora Vždyť je to jasný. Vejdete do domu a boty odložíte na poličku vpravo. Vycházíte z domu a boty leží na polici vlevo! :-D

Lenka22
289 příspěvků 2.9.16 08:45

@Mohito Je to Jussi Adler-Olsen: Zabijáci.

Mohito
669 příspěvků 4.9.16 22:29

@Lenka22 Dekuji. Cetla jsem. Coz potvrzuje mou teorii, ze bych mela kazdou knihu precist aspon dvakrat, abych si zapamatovala o cem byla :-)

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.16 01:07

Mí skorotcháni kdysi mívali fenu jezevčíka, která bydlela na dvorku, a několik nocí po sobě ji tchyně slyšela štěkat u branky, kam z okna nebylo vidět. Syn (čili můj přítel) jí říkal, ať ho vzbudí, že se tam zajde podívat, co se děje. No a jednou ráno… neměli psa.
Vzhledem k tomu, že jezevčice byla již postarší a k chovu nevhodná, tak předpokládají, že ji někdo snědl…

latimerie.podivna
200 příspěvků 11.9.16 02:21

@Réza4 No a nebo někdo po svém vyřešil to noční štěkání…:-(

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.16 02:31

@latimerie.podivna To si nemyslím. Vedle nich je velký areál, který byl tehdy opuštěný, naproti nim přes potok taky žádné baráky, budit by to mohlo snad jen jedny sousedy. (Bydlí uprostřed menšího města, ale zrovna zadní branka je mimo baráky.) A vzhledem k tomu, že běžně v noci byla potichu a štěkala několik nocí po sobě (ne celou noc, jen chvíli), tak si spíš myslí, že si ji tam nějaký bezdomovec vyčíhl… Ale kdo ví.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.16 10:13

@Réza4 Já bych se hlavně okamžitě šla podívat, kdyby pes takhle venku štěkal. Asi chtěl chudák na něco upozornit…

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.16 10:30

@KoraKora No však píšu, že přítel říkal své matce, ať ho vzbudí, že to půjde zkontrolovat. Byl na ni hrozně naštvaný, že to nechala být. Chuděra jezevčice, kdo ví, jak dopadla…

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.16 11:02

A přidám zajímavý zážitek z dnešní noci. Podotýkám, že jsem byla zcela střízlivá:o)
V noci jsem se vzbudila v leže na zádech a najednou jsem cítila, jak se se mnou začala houpat postel. Jako by pod zadkem byla na nějaké tyči a hlava a nohy postele se houpaly v rozmezí cca 20 cm. A ještě v rytmu srdce. Bylo to neuvěřitelně reálné a houpala jsem se dost dlouho, dokud jsem znova neusnula. Kupodivu to nebylo nepříjemné, jen zvláštní.

coralline
840 příspěvků 12.9.16 16:01

Včera jsem měla fakt divný telefonní hovor. Volal mi přítel, řekli jsme si jenom pár vět a on pak najednou začal opakovat to samé od začátku, na moje otázky nereagoval. Napřed jsem si říkala, co mu hrabe :-), ale pak to začalo dokola potřetí. To už mi bylo jasný, že to opravdu neopakuje on. Vzápětí mi volal znovu, že mu to vypadlo. Vůbec nechápu, co se stalo. Jako bych ten hovor poslouchala nahraný, ale jenom jeho část, moje chyběla.

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.16 13:59
@materidouska84 píše:
Tak když se tady luští ty záhady, mám tady taky jednu nerozluštěnou záhadu jedné ztracené polární expedice z roku 1845. Shrnutí této tragické výpravy zde:
http://technet.idnes.cz/…y-/veda.aspx?…
Ve stručnosti se jednalo o britskou polární výpravu vedenou sirem Johnem Franklinem s cílem objevit severozápadní průjezd. Výprava čítající 134 mužů ( 4 muži cestou onemocněli a byli posláni zpět) vyplula roku 1845 s tím, že se má vrátit do roku 1848. Roku 1848 nebylo o této výpravě nic známo, a lodě Erebus a Terror ( Podsvětí a Hrůza) na kterých se plavila výprava se nevracely.

Příběh má pokračování, v Arktidě našli loď Terror.
http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…

materidouska84
195 příspěvků 14.9.16 12:25

@Réza4 Já vím, už jsem to viděla :-)Tak konečně našli i Terror, jsem zvědavá jestli průzkum vraku přinese nějaké nové poznatky o zkáze Franklinovy expedice :-)

VandaRybna
3713 příspěvků 14.9.16 12:42

@coralline No tak tohle je opravdu Divný.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.16 12:49

@coralline Z toho jde mráz po zádech.

coralline
840 příspěvků 14.9.16 12:51

@VandaRybna @KoraKora No měla jsem z toho blbej pocit.

VandaRybna
3713 příspěvků 14.9.16 13:04

@coralline Pokud se ty věty opakovaly, tak na nějakém médiu být uložené musely. Možná jsou veškeré hovory dočasně ukládány pro důkladnější monitoring. Jako, že by se nás někdo ptal, jestli může, taková naiva nejsem.

coralline
840 příspěvků 14.9.16 13:13

@VandaRybna Nemám vůbec představu, jak se po technické stránce přenáší hovory na mobilech - jestli je možné nějakým „zkratem“ někde doručit kus hovoru opakovaně. Možná jo. Ale to, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mě nejdou :-D

Miu.Midori
23 příspěvků 15.9.16 11:23

@coralline To mi pripomenulo jednu moju príhodu. Raz ráno, keď som prišla do práce som si uvedomila že pri sebe nemám mobilný telefón. Nebola som si istá či som ho niekde po ceste nestratila, tak som naň skúšala volať z pevnej linky v práci. Mobil zvonil, ale nikto nezdvíhal, tak som sa uspokojila s vysvetlením, že som si ho len zabudla doma. Asi minútu po tom, čo som si skúšala na mobil zavolať, zazvonila pevná linka v práci. Nikto sa ale na moje opakované „prosim? haló, haló?“ neozýval. Telefón som zložila a pokračovala v práci. Úplne som to pustila z hlavy. Keď som prišla domov, mobilný telefón ležal na posteli a na ňom odkaz v hlasovej schránke. Tak tam zavolám a v hlasovej schránke sa mi ozval môj hlas z rána „haló, haló?“. Bolo to dosť zvláštne. Asi nejaká spätná väzba alebo čo…

Stránka:  « Předchozí 1 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek