Střídání kabelek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
real.blond
6688 příspěvků 26.2.13 23:20

Jako vetsina dam vyse menim kabelky snad denne, nekdy i vickrat, kdyz prijdu domu, obsah kabelky vysypu a uklidim ji do dustbagu, uz jsem tak zvykla, nezdrzuje me to. Stejne jako @catherinne nesnasim neporadek v kabelkach a hlavne nosim mensi a male kabelky.. Takze u sebe mam jen nezbytnosti.. Vzdycky nechapu, co ostatni zeny z kabelky vylovi.. Minuly tyden se me kamaradka ptala na kave, jestli nemam nuzky a izolepu, ze si je ZROVNA zapomnela ve druhe kabelce.. Malem jsem padla:D

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.13 07:48

To mi připomíná Macourkovu pohádku O holčičce s náhradní hlavou, která si vždycky něco uložila do první hlavy, tam se jí to pak nevešlo, tak si vzala druhou, ale když potřebovala vytáhnout něco z té první, tak nemohla, protože měla tu druhou.Tak takových „hlav“,neboli kabelek, mám asi 5 a v každé je něco, asi jako to má cinnamon.

Tleilaxan
241 příspěvků 27.2.13 09:35

No, já nejen že střídám kabelky denně, ale občas přehazuju i peněženky (např. aby se vešla do psaníčka na večer). Jinak kabelky přehazuju ráno až podle toho, co si zrovna beru na sebe, díky neustálému střídání tak nosím jen to nejnutnější a vždy v tom mám pořádek.

Xandria
32 příspěvků 27.2.13 09:39

Střídám denně - co outfit, to jiná kabelka :-)

Matmys
2595 příspěvků 27.2.13 11:36

Tak nůžky a izolepu s sebou běžně nenosím, ale jinak jsem vybavená dost dobře.
Mně by hodila Hermionina kabelka, ovšem dle Pavleny by musela umět měnit tvar, barvu a velikost :)

Barbyl
1472 příspěvků 27.2.13 12:27

Stridam podle nalady a prilezitosti. Nekdy menim 3× denne, jindy jednou za tyden. Ve vetsine kabelek mam nechane baleni papirovych kapesnicku, a v kapsicce par vizitek, tuzku, naplast, prehazuji tak Jen klice, Telefon, diar/ blok/ knizku- ne vse si s sebou beru denne a penezenku. Je to opravdu otazka par vterin. Malovani s sebou neberu skoro nikdy,, lesk na rty, rasenku, jelenni luj a krem na ruce si nechavam v praci v Supliku…

Betty J.
2031 příspěvků 27.2.13 13:49

Kabelky střídám podle potřeby, oblečení a příležitosti. V těch „pracovních“ (velikost na knihu formátu A4, velkou láhev vody a půl pecnu chleba) mám ve všech dámské nezbytnosti jako kapesníčky, Ibalgin (migréna je potvora zákeřná), nákupní tašku apod., ostatní potřeby (pero, nůžky, sluchátka, rtěnka a izolepa - taky ji nosím, na rozdíl od šitíčka) jsou uloženy v menším pouzdře, které jen přendám, kam potřebuji.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.13 15:12

Me nebavi vsechno furt prehazovat, takze mivam vzdy obdobi jedne kabelky a podle ni se snazim i oblikat (aby se to s ni netriskalo)

Alizon
1235 příspěvků 28.2.13 13:35

Kabelky stridam vetsinou po nekolika dnech - v zime vetsinou stejne nosim cernou nebo tmave modrou - ktere se mi tak nejak hodi ke vsemu co nosim, v lete mam zase univerzalni svetle. Kdyz to jednou za cas prostridam kabelkou jine barvy - treba hnedou, tak zase ty dny nosim spise hnede obleceni. Da se rict ze obleceni v tom danem casovem useku spis prizpusobuji kabelce.
Obleceni si chystam vecer, takze pripadne kdyz se rozhodnu zmenit barevne ladeni daneho casoveho useku a tudiz i kabelku, veci si taky prehazuju vecer.
I kdyz je to jenom par veci, rano mam radsi vsechno nachystane, vetsinou u nas vladne chaos a ja zacinam fungovat az po kafi v 10 hodin.
Uvazovala jsem i o takove te kapsickove tasticce co zminuje @LaalaB.
Minule jsem na jednu v obchode narazila, ale tvarove se mi nehodila zrovna k te kabelce co jsem mela s sebou, a jak se znam spousta veci by se mi valela nekde mimo kapsicky, takze jsem ji nekoupila.

VivaItalia
596 příspěvků 22.3.13 23:50

Musím přiznat, že mám kabelek několik a v různých barvách, abych je vždy mohla doladit k outfitu. No a jestli si večer přehazuju věci z kabelky do kabelky? Ze začátku jsem to tak dělala, ale časem jsem si do dvou až tří momentálně nejoblíbenějších kabelek rozmístila všechny drobné potřebnosti (lesk na rty, kapesníčky, mintíky, hřeben aj. drobnosti) a ráno si vždy přihodím už jen mobil a peněženku a je hotovo. Občas se mi teda ale stane, že potřebuji něco(vizitku, propisku, atd.), co mám zrovna v kabelce, která je doma :o(

Amonute
360 příspěvků 23.3.13 18:52

Dávnejšie som si kúpila veľkú kabelku na príležitosné vláčenie väčšieho množstva vecí. Celkom sa mi pozdávalo, že vnútro nebolo členené, ale na remienku boli pripevnená väčšia a menšia taštička. Takto mám na dne vždy nepodstatné veci a v tých taštičkách mám poriadok - penaženka, doklady, klúče, mobil, diár v jednej… a v druhej taštičke tých pár kozmetických vecí, vreckovky a spol.

Zvykla som si na tento systém, že mám obsah po taštičkách a teraz sa zo mňa stal taštičkový maniak :D. Mám bodkovanú, prúžkovanú, kvetinkovú… Keď prehadzujem len tie taštičky je aj striedanie kabeliek jednoduchšie.

VivaItalia
596 příspěvků 23.3.13 19:35

@Amonute
Teda, to je výborný nápad! Pro milovníky kabelek a taštiček dvojí potěšení ;o)

Příspěvek upraven 24.03.13 v 19:08

Messalinna
95 příspěvků 24.3.13 17:27

Já mám kabelek cca 50 ks. Kabelky jsem střídala každý den, aby mi ladila k outfitu. Ale loni jsem si koupila úúúúúžasnou kabelku, kterou teď už nosím půl roku a nad jinou ani nevzdechnu…

Karja
4837 příspěvků 24.3.13 17:41

Já střídám asi 4 kabelky, někdy i dvakrát denně. Výsledek je takovej, že buď mám v každé narvané tři balení papírových kapesníků a nebo utírám nos do rukávů. O zapomenutých starých svačinách ani nemluvě. Kdybyste někdo objevil univerzální kabelku, hodící se ke všemu, do 1500 Kč, perte to sem:). Jo taky v pokutách za nenošení lítačky se ze mě díky kabelkám stává přeborník:D PS: ten nos a rukáv neberte doslovně:D

Eila
166 příspěvků 24.3.13 17:52

Kabelky nakupuju pořád, ale stejně nosím pořád jen jednu - je to dámská brašna na NTB, co jsem viděla někde ve filmu a tak dlouho ji hledala, až jsem ji sehnala. NTB se tam dává navýšku a ne na délku a je to podle vzhledu velká kožená kabelka. Nejsem schopná přehazovat věci. Nápad s taštičkama už jsem taky měla, ale problém je, že cokoliv z taštičky vytáhnu pak fláknu navolno do kabelky… Pak mám v předsíni jednu malou kabelku, kterou nosím třeba na nákup. Dám do ní jen telefon, peněženku a klíče a jdu - bohužel i často pak zapomenu přehodit zpět.

Naprosto obdivuju, jak má někdo trpělivost a chuť všechno každý den přehazovat. Třeba kolegyně v práci má každý den jinou kabelku a nikdy jí nic nechybí… :-)

Viktorie H.
664 příspěvků 17.1.14 20:03

Já si vždycky outfit s doplňky a taškou připravím už večer, protože vždy vstávám tak 15 minut před odchodem z domu a to je pak fofr :D

Stuclinka
166 příspěvků 18.5.14 19:52

Střídám ráno v těžkém chaosu a stresu. Často pak během dne nenacházím něco, co zůstalo v nějaké kapsičce v předchozí kabelce. Občas vydržím pár dní používat nějaké vnitřní taštičky, ale jsem schopná nechat položený v kuchyni i ten organizér :o) Je to tragédie..

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.14 21:09

Prehodím večer alebo ráno a stíham, lebo nenosím veľa vecí. Obvykle notes, peňaženka, doklady, kľúče, prípadne písomnosti podľa potreby dňa. Drobnosti ako vreckovky, perá a náplasti proti otlakom pohadzujem vo všetkých a teda neprekladám. Tesne pred odchodom doložím mobil, aktuálny rúž a 0,5 l fľašu s vodou.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek