Stylová a módní kytara

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 13:10

@Jordaan, jeee tak on mistni premoudrely soplík uz rozumi i kytaram. No te pic :D

Jordaan
8825 příspěvků 14.2.15 13:14

@lioncity

zejtra zaklada kapelu ;-)

alexinmaxin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.15 12:09

No tak když jsi našla a vyhovuje ti tak v tom případě je splněno :D na další nápady být tebou tak se vybodnu, protože to co praští do nosu a zaujme by se mělo brát ;) :D

maluninka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.15 11:36

No to si právě taky myslím, že to co se mi nejvíc líbí by mělo být. Ještě jsem teda váhala mezi touhle kytarou washburn-wd2014ltdb/HN150219/ ale ta růžová mi přišla prostě nejlepší… ;) takže tak vám děkuji za zapojení se a pomoc… Nakonec náhodné kliknutí mi vybralo stylovou kytaru. Ale i tak děkuji za tipy a tak…

Oldyn
6166 příspěvků 23.2.15 12:34

@LCH
Jen bych doplnila.
V Brně navštivte prodejnu Clarina, nikam jinam už nechodím. :D

Eden_Prime
3472 příspěvků 23.2.15 14:07

Jezismarja doporucovat zacatecnikovi kytaru na miru je teda fakt pecka…

@LCH nicmene to, ze nastroje na miru jsou jen pro profesionaly, je taky pitomost :-) Kytara na miru neni tak silena investice, napriklad kytary Schonbach vyjdou na 20-50K, pritom si pro ne jezdi kytariste z cele Evropy (nechci tu delat reklamu, ale navsteva jejich dilNy je zazitek na cely zivot). A pokud ma dany clovek prostredky, tak si takovou kytaru proste po par letech hrani koupi, rozdil mezi seriove delanou kytarou za 15k a Schonbachem za 20 je propastny.

Ten dotaz na stylovou kytaru neni uplne mimo, nastroj se musi cloveku i libit, zohlednuje se to i kdyz kupujete nastroj na miru.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.15 14:42

@Oldyn @Eden_Prime Můj kamarád je kapelník poměrně známe brněnské kapely a ten mi tenkrát nabízel, že mi ji doveze z Gremony, ovšem s tím, že jich tak 30-60 vyzkouší a nějakou mezi tím najde, byť to nebudou žádné extra dřeva, něco se najde.
Nevím, mne do obchodu přijdou taky lidi, co se chtějí obléci do speciálů a mají to na venčení psa ve Stromovce. Snažím se vést k tomu, co bude stačit, pokud na tom trvají, je to jejich volba. Co si myslím je pak druhořadé.

@Oldyn Díky za rozšíření obzorů

Eden_Prime
3472 příspěvků 23.2.15 16:04

@LCH tak se to dela i s kytarou na miru, vybirate si z nekolika a zbytek jde na kram.

sobotage
276 příspěvků 25.2.15 10:46

Tak pokud je slečna začátečník, tak ať si koupí něco, co slušně hraje, sedí do ruky a nejstojí majlant. A vyzdobit si to může sama, nebo poprosit šikovného kamaráda, kamarádku, aby na tělo něco vytvořili. A až slečna bude „kytarový Paganini“ může si nechat udělat „tu svoji“. Já osobně si kytary vybírám podle zvuku a ne podle vzhledu.

alexinmaxin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.15 19:40

Tak hlavní je že už máš vybráno ne? :D nebo co ještě chceš nějakou další kytaru nebo něco jiného na oblečení? :D :D :D

maluninka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.15 15:16

No tak hlavní je že už mám vybráno, to je pravda, takže vám moc děkuji za pomoc a rady ;) aspoň vím kam inspirativně jít a tak… ;) jinak se na ni hraje skvěle a ohlasy jsou dobré ;)

alexinmaxin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.15 11:50

Tak to jsem rád že ohlasy jsou dobré a tak :D protože bez toho by to pak nešlo… ;) tak se měj čus rockerko :D :D :D

maluninka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.15 21:45

Čauko a ještě jednou moc děkuji za pomoc a inspirace, které jste tady posílaly ;) takže díky a mějte se moc hezky a módě zdar :D

Babula22
10 příspěvků 7.3.18 20:24

Dcera toužila po kytaře, chtěli jsme pořídit něco normálního, solidního a za normální cenu. Našli jsme na kytary.

Bossygirl
619 příspěvků 7.3.18 21:52

@Babula22 Už ani ty reklamy nejsou, co bejvaly!

megusa
431 příspěvků 7.3.18 22:50

@Bossygirl že jo! člověk by čekal, že se nejdřív zeptá.. proběhne pár různých komentářů.. a pak další nový nick odpoví..

jinak já bych pro kytaru šla samozřejmě do nejbližší sámošky..
abych si na ní nejdřív mohla brnknout a poslechnout jakej má zvuk, než jí koupím..

Hviizda
26 příspěvků 13.3.18 15:21

To je fakt, skočila jsem si v Praze na Děkanku do obchodu s kytarami, zabrnkali jsme si na několik a ta co se nám líbila nejvíc, tak tu jsme si odnesli:-)

Luisa22
3 příspěvky 17.3.18 20:58

Dobrý nápad skočit si do hudebnin a na kytaru si zabrnkat a vybrat si dobře.

Leontýna22
6 příspěvků 21.3.18 13:54

My na netu nakupujeme kdeco, ale co se týka kytary, tak tu jsme si byli vybrat v hudebninách. Jsme z Prahy tak taky na Děkance. Syn si ji zkusil a která mu vyhovovala, tak tu si vzal.

wendulinaa
40 příspěvků 24.3.18 20:39

A když nejsem z Prahy, ale z Moravy, tak kam mám zajít?

Eleanor Rigby
605 příspěvků 26.3.18 17:16

UTFG.

Lucy Liu
37 příspěvků 29.3.18 23:06

Tak hudebniny přece nejsou jenom v Praze :D strýček Google napoví, kam zajít

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 30.3.18 05:46

@wendulinaa Když sem z Prahy, tak du do Prahy. A když sem z Moravy, tak du přece na Moravu, no ne?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek