Stylová poradkyně- Táňa Havlíčková

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Go-lightly
3429 příspěvků 1.11.14 07:44

@LCH Souhlas: jako švadlena se zřejmě neuživí, tak to zkouší takhle. Ale takových je!

starakonzerva
1 příspěvek 16.1.17 21:48
Princip pyramidy

Jen poznámka. Moje bývalá spolužačka absolvovala kurs a stala se fashion terapeutkou. Podobnych kursů už absolvovala několik, je ezoterická a alternativní. Viz Hanka na youtube „komu sluší Esprit“. Ponechám na vás, zda byste ji požádali o placenou radu v oblasti stylingu.Jen mi připadá, že nyní nabízí svá služby komukoli s příslibem řešení psychických i jiných závažných problémů výměnou šatníku pod jejim vedenim za poplatek, který jí uhradí část investice. Jak prosté.

Sépia
426 příspěvků 18.1.17 15:40

@starakonzerva Tá koncepcia p. Havlíčkovej je vyslovene ezotericky ladená, logicky preto oslovuje práve takto založené ženy. Pani Havlíčkovú ako módnu návrhárku na internete nenájdete, ani jej tvorbu. Vyplnila som si ten jej dotazník a teraz mi chodia maily s informáciami o jej aktivitách. Ten kurz je pekne mastný a nikomu samozrejme nezaručuje návratnosť investície. Pozrela som si jej videá a mňa teda neoslovuje, ale zjavne sú ženy, ktoré áno. To by ma zaujimalo schválne, či tie " nasledovateľky" majú nejakú odozvu. „Zaraďovanie“ do štýlu s farbami aj strihmi sa mi nezdá byť veľmi profesionálne. To by všetky romantičky mali chodiť v pasteloch ale takto to predsa nefunguje. Mne v dotazníku vyšli také bláboly o mojej duši, že to už je naozaj ako horoskop.

dankaMu
3 příspěvky 7.3.17 08:07

Tak mně ta paní neskutečně rozhodila do sekundy odeslaným automatickým sdělením, že já jsem chaos, následované pro mne celkem urážlivými povšechnými poznámkami o mé duši i mojí matce, dále slibovala že mi vyháže šatník a neskutečně se mi uleví…schválně jsem navedla kamarádky-těm vycházely pěkné věci celkem a výstižné.
jenže už při testu jsem se těžko zařazovala. A bez posouzení s přihlédnutím na věk, zdravotní stav, typ postavy a především zaměstnání/životní styl si myslím, že posuzovat nelze. btv. tvrdí že oblékne vaši duši- tu ale diagnostikuje na základě oblečení- vyjde-li vám konkrétní typ, pak tu paní nepotřebujete a pokud ne tak nevím-má psychologické vzdělání-diagnostikuje a pak vás oblékne?

dankaMu
3 příspěvky 7.3.17 08:12
@Bongani píše:
Taky jsem si ze zvědavosti udělala ten test a vyšlo mi, že jsem chaotický typ. Docela mě pobavilo hlavně to, že jsem prý hodně ovlivnitelná, koupím si to, co se zrovna nosí, co má kolegyně nebo co vidím na moderátorkách v televizi.
Přitom ve skutečnosti je asi málo tak neovlivnitelných lidí, jako jsem já, zásadně se neřídím tím, co je zrovna v módě nebo co někdo doporučuje, jedu si podle svého a přesně vím, co chci a co se mi líbí (nelíbí), i kdyby mi 100 lidí říkalo, že si mám něco pořídit, stejně je neposlechnu a budu si dál vést svou.
Takže u mě se výsledek opravdu netrefil, asi to bude i tím, že u těch otázek mi prostě chyběly odpovědi, většinou bych odpověděla něco úplně jiného.
dankaMu
3 příspěvky 7.3.17 08:14

Tak zdravím @Bongani a jsem ráda že je nás víc, píšete mi z duše

ming_xing
1324 příspěvků 9.3.17 12:49

Jo, tak s domnelym chaosem je nas vice :D dobra snuska blabolu! ten test je spolehlivy asi jako denni horoskopy, co vychazeji v novinach. ale tak jde prece jen o to, nalakat nas na sluzby teto damy, ktera jedina vi, co presne potrebujeme. hlavne za drahy peniz vyprazdnit satnik a idealne ho pak znovu naplnit necim, co nam doporuci (zrejme z tvorby jeji nebo nejake jeji spriznene duse, ze :P )

Sépia
426 příspěvků 9.3.17 15:16

@ming_xing je to práve taká snôška blábolov ako horoskopy, to máte svätú pravdu. Keď som ju videla po prvý krát na videu, bola mi sympatická svojou nekonformitou. Dokonca som sa povzniesla nad tým, že ako evidentne svetlý typ je v čomsi tmavom, v čom nevyzerá práve najlepšie. Ale po zhliahnutí ďalších videí nadobúdam stále viac a viac dojem, že to je len šikovný marketngový ťah zameraný na neúspešné a ezotericky ladené ženy. So štylistikou a módou to má málo spoločné, zato to výdatne burcuje psychologické aspekty. Proste skôr taký ženský pokec. A cez to sa dostať k tomu, aby ste zaradením sa do toho jedného z 8 typov vyriešila všetky svoje problémy.

herminavons
124 příspěvků 10.3.17 07:45

Moje sestra u Havlíčkové na „kurzu“ byla. Vyhodila za to spoustu peněz a dozvěděla se samé, dle mého názoru, pseudopsychologické rady. No a že by to ségře pomohlo se říct nedá. Koupila si pár nových hadříků a tím to skončilo…

Lenka Háta
1 příspěvek 20.9.17 22:17

Ano jak píše p. HAVLÍČKOVA SALON HÁTA BYLA NEBO JE PROSPERUJÍCÍ ALE KDYSI JSEM V NĚM
PRO NÍ PRACOVALA NE JEN JÁ BYLO NÁS 6 NEBO 7.JE TO UŽ DÁVNO OMLOUVÁM SE ALE PŘESNÝ POČET SI NEVZPOMÍNÁM ALE VŠEM ODEČÍTALA Z PLATU ODVODY -POJIŠTĚNÍ A SOCKU…ANO Z PLATU NÁM JE ODEČETLA ALE NEODVEDLA JE ZA NÁS…JAKÉ PRO MĚ BYLO PŘEKVAPENÍM KDYŽ MI PŘIŠEL ÚČET ZA DLUH NA SOC A ZDRAV POJ…BYLA JSEM TĚSNĚ PO MATEŘSKÉ A TAK JSME NEMĚLY DOST PENĚZ V TÉ DOBĚ JSEM TAKY P. TAŇI DŮVĚŘOVALA A ANI MĚ NENAPADLO ZKONTROLOVAT ŽE ZA MĚ NEODVÁDÍ PENÍZE AŽ BYL DLUH VYSOKÝ ZAČLA JEJ NA MĚ VYMÁHÁT POJIŠTOVNA JELIKOŽ JSEM NEMĚLA NASPOŘENĚ PENÍZE A P. TAŇA MĚ VYHODILA Z PRACE NEMĚLA JSEM S ČEHO PLATIT A TAK PŘIŠLA EXEKUCE VYSTĚHOVALY MĚ Z BYTU A JÁ Z DÍTĚTEM SKONČILA NA UBYTOVNĚ DRUHA KOLEGYNĚ MUSELA PRODAT ZAHRADU A DLUH UHRADILA CO BYLO Z OSTATNÍMI DĚVČATY TO NEVÍM PAK UŽ P TAŇA PŘESTALA KOMUNIKOVAT A ODSTĚHOVALA SE DO PRAHY OD NÁS DALA RUCE PRYČ MY SVOU PRÁCI ODVEDLY PRO NÍ A ONA NAŠI PRÁCI ZPENĚŽILA DO SVÉ KAPSY ANO MĚL NÁS CHRÁNIT STÁT A NEUMOŽNIT DÍRY V ZÁKONĚ ALE MORÁLNĚ PANÍ TAŇO OKRADLA JSTE NÁS A PODVEDLA.ANO VĚŘÍM ŽE MÁTE SVÉ PŘÍZNIVCE I JÁ JÍ BYLA DO TE DOBY JEDNA A VĚŘILA VÁM..MĚNITE LIDEM ŽIVOTY NO MĚ JSTE PŘIPRAVILA O DOMOV A ŽIVOT SE MI OTOČIL VZHŮRU NOHAMA

Faustina1
2 příspěvky 12.3.19 15:58

Já viděla poprvé video s ní minulý rok a zaujalo mě, co říkala o 8 stylech. Koupila jsme si její drahou knížku a stejně jsem stále nepřišla na to, který tedy styl jsem.. Protože, o některých se tam docela rozepisuje a jiné až tak moc nerozebírá.. a navíc je to hodně stereotypně podáno..
Nicméně… po osobní zkušenosti ze semináře a dalších zkušeností jsem usoudila, že pí Havlíčková je dobrá manipulátorka a docela i podvodnice a jen umí tahat z lidí peníze. Rozhodně, pokud někdo přemýšlí, že by šel na nějaký její kurz, tak bych to nedoporučila.. Ale každý má svou cestu a musí si někdy prijít i takovými nepříjemnými zkušenostmi, aby se posílil a pochopil a nespoléhal se na někoho druhého, kdo mi řekne, jak to mám a nemám mít :-D Rozhodně má můj obdiv, jak dokáže lidi oblbnout :-D A vytvořit dojem, jak všemu, o čem mluví mega rozumí a jak má pomalu zkušenosti 10životů z psychologie.. Já o psychologii vím hodně, ale rozhodně bych si nikdy nehrála na terapeutku a koučku, což ona dělá…

Faustina1
2 příspěvky 12.3.19 15:59

@Lenka Háta Fíha.. jsem pochopila po mé osobní zkušenosti, že ona lidi zneužívá a vymámí z lidí dost velké peníze, ale tohle je teda síla na entou.. Je mi moc líto, čím jste si musela projít a že jste se kvůli ní dostala do takové životní šlamastiky :-(

Sépia
426 příspěvků 12.3.19 23:06

Táto pani absolvovala všetky kurzy a už nejaký čas sa tomu venuje ako „fashion terapeutka“. Keď sa nevie zaradiť ona, čakáte že vám sa to podarí? Tu píše v článku ako si myslela že je rebelka a naraz - tu ho máš - avantgarda. Teda ezo-eko-bio, Ezoterička. Nuž, mne to bolo jasné ako som čítala čo a ako píše. http://www.andreamolnarova.sk/…ky-bol-tvoj/

jarnyvanok
15 příspěvků 13.3.19 22:04

Hehe, tiez mi vysiel typ chaos…inak dobre manipulativna osoba. Keby mi ta pani prisla vyhadzat satnik, tak by som s najvyssou pravdepodobnostou vyhodila ja ju.

Ophelie
1142 příspěvků 14.3.19 09:27

Chmm, pod vlivem této diskuse jsem podlehla zvědavosti a naklikala test-ženo, tvé jméno je CHAOS. Těším se, až to řeknu večer muži:o)

Josefka
602 příspěvků 14.3.19 10:14

Naprosto upřímně musím napsat, že po vyhodnocení mého testu nesedí jediná větička. Např. co se najde v mém šatníku, z jakého prostředí vycházím atd… Mimochodem, taky CHAOS. Už otázky v testu jsou velmi špatně postavené, po odborné stránce k smíchu.

bao-baba
1683 příspěvků 14.3.19 14:10

Pro zajímavost jsem si udělala test a bumho: zase po mě chce někdo mail atd, takže tedy výsledek oželím…

Matmys
2595 příspěvků 14.3.19 14:14

Děkuji všem za informaci. Tak já ten test oželím ;)

Sépia
426 příspěvků 14.3.19 16:38

@bao-baba A to neviete že to je cieľ? Získať mailovú adresu, aby vás mohla kontaktovať a zasielať vám svoje texty? Veď to je tá najjednoduchšia marketingová taktika ;-) Vždy sa však môžete odhlásiť pokiaľ vás to bude otravovať.

Campanelle
1991 příspěvků 15.3.19 08:13

@Sépia Já jsem uvedla pracovní adresu a zatím mi nepřišel jediný mail. Asi máme dobrý antispam. :)

Sépia
426 příspěvků 15.3.19 08:26

@Campanelle Ono to chodí - ale hromadné majly sa často hodia do schránky hromadné alebo spam. Keď ste sa prihlásila, spam to nie. Robia to takto všetky firmy. Nevadí mi to, pokiaľ ma nebombardujú denne, niektorí dokonca viackrát za deń. To potom rovno hádžem do koša. Raz za týždeň alebo zčasu na čas je v pohode. Ale každé ráno čistím schránku od denne zasielaných, nič nové neprinášajúcich majlov.

bao-baba
1683 příspěvků 15.3.19 21:49
@Sépia píše:
Vím, ale stejně mě to pokaždé otráví…
Fashionella1
2 příspěvky 13.4.19 11:33

Myslím si, že za vše hovoří tento článek:

https://winterinparis.blog/…-byla-jelen/

Fashionella1
2 příspěvky 14.4.19 07:52

Jenom by mě zajímalo, jestli někdo, kdo se tou její typologií zajímal, se v jednom z těch osmi typů bezvýhradně našel. Já tedy ne. Po zpracování testu mě vyšel chaos a posléze, co jsem se tím více začala zaobírat - četla různé blogy jejích fanynek, shlédla videa na youtube - tak jsem si prošla kromě avantgardního a sportovního stylu snad všemi styly, ale žádný na mě bezvýhradně neseděl, jako kdybych měla z každého něco. Naštěstí jsem na žádném jejím semináři a poradenství nebyla, takže peníze jsem ušetřila, ale zato toho času, který jsem strávila prostudováním všemožných článků a příspěvků na internetu. A stejně k ničemu. Nyní jsem ještě zjistila, že kromě módního poradenství, se zabývá ještě rodičovským poradenstvím ve smyslu té své metody octo codes a nově nabízí ještě stravování. Na tu módu měla aspoň vzdělání, ale jak může dělat výživovou poradkyni, když pravděpodobně v tomto směru nemá žádné odborné zkušenosti.

Zaměstnankyně
1 příspěvek 6.11.19 04:28

Ano je to pravda vše co tady pani předemnou napsala páni Tańa Havličkova nás v Ostravě okrádala a neplatila nam ani zdravotni ani sociální a přitom nám to z platu ztrhávala byla to firma Háta a bylo nas tam tenkrat minimalně 8žen…Za naše penize si rozvíjela svou živnost a my o tom neměly ani ponětí v te době to nebylo bežne a paní Havlíčková našla prostě zpusob jak nás okrást aniž bychom to tušily v te době podnikaní bylo v plenkách a my neznaly jako zaměstnanci tyhle ty finty a podvody byly jsme z totality zvykle na to že zaměstnavatel je poctivy ale Paní Havlíčková taková není ani bych se nedivila kdyby jsi změnila jmeno dnes už je to promlčene ale doufám v jedno že boží mlyny melou pomalu ale jistě a že i na ní jednou dojde. Vždy chodila namyšleně a k nám se chovala nadřazeně a přitom to je podvodnice ale v mém připadě jsem o moc nepřišla dlouho jsem pro tuto paní nepracovala ale vím že děvčata s tím problemy měla. A ONA JE IGNOROVALA a vesele si přešla na jinou činnost. Usudek o ní si udělejte sami jsem ráda že jsem na tyhle stranky narazila a že zde mohu tvrzení paní Lenky potvrdit…a zajiste bude možnost vyhledat informace že tahle firma existovala a ano pokud by se to nestalo my bychom to zde z rozhořčením nepsaly…jediné o co mi jde je to aby už nikdo dalši nedopadl jako děvčata z Háty

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek