Co způsobuje submisivně agresivní peklo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 19:40

Chtěla bych konkrétní příklady, já si tento jev moc neuvědomuji

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 19:52

@gudrun patrně je můj příspěvek pod Vaše rozlišovací schopnosti, neboť je tam mraky dotazů, které by jste měla spíše položit sama sobě. Chápu co Vás tedy na tom pseudoproblému plném cizích slov tak oslovilo a nemám potřebu tu s Vámi hrát hru na „pořádně si to přečtěte, nadechněte se“…takových papsychologů z lidu jsem opravdu potkal hodně. Na takovou hru musíte ještě mnoho chleba pojíst, zatím postačí zjistit, že tu „nebojujete“ s ženou…což o mnohém taky vypovídá.

DRW
2040 příspěvků 6.3.13 20:22
@GalianosjednimL píše:
@gudrun patrně je můj příspěvek pod Vaše rozlišovací schopnosti,

Obavam se, ze tady je mnoho prispevku pod rozlisovaci schopnosti debatujicich. :)
Bohuzel to souvisi ze schopnosti vlastni sebereflexe a vystoupeni z vlastni ulity. Pracuji cely svuj profesni zivot mezi muzi a tak jako ja jim prinasim zensky prvek, tak oni me naucili nezaobirat se malickostmi a trapit se tim, co rikaji jini. Naucili mne mit se rada takovou jaka jsem. A videt i neco pozitivniho v negativni reakci (ve vysledku se neco noveho naucit)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 20:28

Páni, dnes je tady ale vydatně natrolleno.

Betty J.
2031 příspěvků 6.3.13 20:50

@Lola: to víte, sluníčko je probudilo ze zimního spánku.

Elinor.S
258 příspěvků 6.3.13 22:04
@Lalita píše:
Já si myslím, že tady na fóru by ta ramínka být neměla. Hodnotit, jestli je něčí názor správný/špatný mi příjde přinejmenším zvláštní. Jinde na webu mi nevadí (pod články, inspirace), ale v diskusích bych je zrušila. :)

a mně jsou zas ramínka jakýhkoliv barev u zádele :-) Vůbec se jich nevšímám.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 22:09

MĚ OSOBNĚ slušně řečeno vytáčí na internetových fórech ponejvíce uživatelé jako @gudrun, snažící se druhé neustále analyzovat na základě napsaných vět… kvůli takovým pak vznikají ty debilní formulace - „jen jim nedat šanci to nějak překroutit, radši napíšu dopředu omluvu“. Nevím jak ostatní, ale já se sem chodím odreagovat a ne si honit ego a už vůbec ne přemýšlet nad každým napsaným slovem.

@GalianosjednimL to se svou analýzou zabil :D

Morže
1094 příspěvků 6.3.13 22:29

Já se radši dopředu sama sebe shodím, než aby to někdo dělal za mě. Už tak mám dost pošramocené sebevědomí.

poulet
57 příspěvků 6.3.13 22:54

@DonChichot A ja si dneska odnasim ponauceni, ze z tulene presypaci hodiny neudelas…to si budu pamatovat navzdy, dekuji :-D

yako
3225 příspěvků 6.3.13 23:02

Jo a já tady sama za sebe zcela nesubmisivně a agresivně napíšu, že Gudrun je kráva. Ha, a schválně, co se stane.

queenmargot
1106 příspěvků 6.3.13 23:07

@yako : vůbec nic, svět se točí dál. Taky si občas připustím jaká jsem kráva, ale na druhou stranu se dokážu i pochválit. Nepotřebuji k tomu ty druhé.

yako
3225 příspěvků 6.3.13 23:15

@queenmargot já nejsem kráva, aspoň pro mě ne :). Protože kdybych něco dělala o čem bych si myslela, že by to dělala kráva, tak bych to nedělala :). Mě spíš zajímá, co se bude dít na pekle. Jestli mě smažou a tak, když je to za čarou.

Ems
1482 příspěvků 6.3.13 23:20

@Jetthro jo já to v rámci slušnosti vytečkovala :-)

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 23:46

@yako tak to potom budeme dve, protoze smazou i mne, ja jsem se pro zmenu s gudrun neudrzela na diskuzi „Krasa kozesin“…

yako
3225 příspěvků 6.3.13 23:53

@merunka89 ještě jsem neměla odvahu se tam podívat :), to budu muset napravit :).

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 00:25

@yako, jak to napsat slusne…stejny styl, jenom barva byla bledemodra :-)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 08:07

Já to teda každýmu vpálím v plnejch, když bude chtít, jen si řekněte:-) :-) Jen mě trochu zklamala moje diskuse o pejscích, sice jsem to psala spíš pro pobavení, ale nikdo ve stylu „Kdo nemá rád pejsky, nemá rád lidi, je špatný rodič a měli by ho zavřít“ se ještě neobjevil.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 08:20

http://24.media.tumblr.com/…czo1_500.gif
Tohle téma je jeden z důvodů, proč přestávam na módní peklo chodit. Je to tu samej pitomec, pindy o ničom. Pavlačák. Kdybyste se radši věnovali(y) hadrům a podobné voloviny si řešili u sebe a v sobě nebo „s kámoškama na kafíčku“. Opravdu se divím, kolik lidé věnují času čumění přes rameno co dělá ten druhý a přemýšlením nad soudy.

Tenhle příspěvek je čistě agresivní a je to moje jediná poznámka k tomu, jak se tu poslední dobou chováte a jací lidé se zde objevují. Nic nemění ani nic neřeší, je to jen čistá potřeba si zanadávat :D Adios, log off.

EDIT a PS: určitě dostanu hrozně červených ramínek

Sibyla
2646 příspěvků 7.3.13 08:27

@Maravelo Ale ne, já bych taky radši tipy na oblékání než home made psychology.

chinin
2788 příspěvků 7.3.13 09:22

@Maravelo
„..Tohle téma je jeden z důvodů, proč přestávam na módní peklo chodit. Je to tu samej pitomec, pindy o ničom. Pavlačák. Kdybyste se radši věnovali(y) hadrům…“

Drsne receno. Mate ale bohuzel pravdu. V posledni dobe jsou diskuze o mode rozmelnovany „pindy o nicom“.

@Sibyla
Presne tak. Napisete, ze vas expartner nosil i po tricitce dziny a mikiny, a do druheho dne dostanete naservirovany jeho psychologicky profil. Zato diskuze skutecne o mode, aby clovek „hledal s baterku“…

Matmys
2595 příspěvků 7.3.13 09:46

@chinin, @Maravelo, @Sibyla
No vidíte, a mně se právě líbí, jak se tady pindá o ničem.
Ono totiž všechno souvisí se vším (a když si přítel libuje v puberťáckém oblečení i v pokročilejším věku a na každé akci, pak to asi nějak s psýchou bude souviset)
Výše pojmenované „trolí“ diskuze mně utvrzují v tom, že se nesmí nic brát pekelně vázně :)…jej, taková chyba :(

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 10:10

Na označování něčeho, že je to trollí, zatrollované apod. mám asi větší frustrační toleranci. Když porovnám diskuze zde a ještě nedávné třeba na idnes, kde opravdu řádila skupinka idiotů, co zaplevelila co mohla, tak je to opravdu nebe(pardon :) ) a dudy.Sice nesouhlasím s Gudrun, na druhou stranu, kde jinde probírat punčochy a kožichy, že?

Sibyla
2646 příspěvků 7.3.13 10:13

Ona nejspíš troll nebude, má pár rozumných a věcných příspěvků.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 10:17

@Sibyla Nerad bych rozjížděl téma kdo je a není, přesto jsem po příspěvku od Lola projel jména i komentáře a nic mi tak nepřipadalo, ale možná se mýlím. Mám pocit, že jde o docela zneužívané názvosloví.

pabylka
1104 příspěvků 7.3.13 10:25

Ja zase necchápem, prečo to rozoberat. Alebo si myslíte, že niekoho zmeníte? Keď chce predsa niekto napísať príspevok a v nom sa ospravedliniť i za svoju existenciu, tak je mi to úplne jedno. A to isté naopak - keď má niekto agresívne výpady - tak sa nad tým iba zasmejem alebo to nečítam ďalej. Obrazovka ( skoro ako papier) znesie ledačo. Alebo si to niektoré z Vás berú tak k srdci reakcie ostatných, že nemožu zaspať?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek