Sukně

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
MP Barbucha
3716 příspěvků 20.1.12 19:07

Ava a ostatní holky: mě už normálně hrabe:-) Já jsem koukala na víc odkazů, takže jsem pak zapomněla, který jsem sem nakonec hodila. Jo, ta sukně je z Asosu, mě se ty věci zdály dost nekvalitní podle fotek, ale teď jsem díky Vašim komentářům na vážkách si ji objednat… Neni tedy za 1 libru, jak jsem na to zvyklá z ebaye:-) ale zase bez poštovného. Dám Vám vědět, jak dopadnu

MP Ava
248 příspěvků 20.1.12 22:37
Barbucho, v téhle ceně už bývá kvalita slušná. A na ebay kupuješ použité nebo nové zboží?

Jinak ty sekáče jsem už taky doporučovala, na sukně fakt dobré.
MP Barbucha
3716 příspěvků 20.1.12 23:38
ifoun
338 příspěvků 21.1.12 09:35

Ještě mám jeden dotaz - moc se mi líbí pencil sukně, jednu mám tmavě šedivou s jemným proužkem (je jako z látky na kostýmek), jednu černou mám teď objednanou z ASOSu. Ale nějak se nedokážu odvázat v tom, co k tomu nosit - zatím sjem se nezmohla na víc než bílou košili. Což je fajn, ale už je to orpavdu hodně „pracovní“. Navíc mně vadí, že když nesu ještě tašku přes rameno s ntb, tak mi to vytahuje košili ven. Nějaké tipy, co k nim nosíte? Ideálně třeba i nějaké obrázky? Na ASOSu mají na fotkách většinou tílko, ale to se mi moc nelíbí. Díky.

MP Ava
248 příspěvků 21.1.12 14:24

Barbucho: tepovou frekvenci ti zvedne, že jsou to všechno faky nebo že je všechny chceš?

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.1.12 17:11

Ava: všechny je chci:-) Fejky tam jsou taky, ale většinou na to prodávající upozorní (!) Kdyby prodával na ebayi fejky, dlouho by tam nepobyl. Ceny jsou od 100 dolarů vejš většinou. Ale jak říkám, teď je raději nesleduji, třeba se dá vychytat i levněji. Začínají někdy i od nuly, ale v tom případě mívá prodávající rezervu a pod tu neprodá.. Takže když to v danném čase nevyšplhá výš, hodí to do dražby znova..
ifoun: zkus košile - body. A ještě inspirace od té nejpovolanější (podle mě:-) http://www.youtube.com/watch?…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.12 17:19

tak me to tu nahlodalo, az jsem si dneska koupila sukni, v all saints, takze ted mam spatne svedomi a cely vikend nad ni budu rozjimat… sakra…

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.1.12 17:45

Ještě k odkazu na extrapetite.com, ta slečna je strašně maličká a hezká, takže jí sluší skoro všechno. A zrovna k té červené sukni bych si asi vzala iné věci. Ale líbí se mi, že má hodně obecnějších rad a tipů a nepředvádí se.
GreatSusan: proč špatné svědomí? Taky se snažíte (nebo snažíš?) méně utrácet?

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.12 18:02

Barbucha: o penize ani tak moc nejde, spis o princip - proste zadne nove obleceni nepotrebuju a za posledni mesic jsem si koupila vicero veci (jsou holt ty vyprodeje). Moje predsevzeti na tenhle rok je nekupovat zadne boty, protoze za posledni rok jsem jich koupila - no, hodne. Spatne svedomi mam, protoze si pripadam jako tlusty a spokojeny moucny cerv, ktery nevi, kdy ma dost :-)) Pred par lety jsem objela svet s malym batohem, ktery jsem po ceste porad redukovala a po navratu jsem mela problem nosit jine veci, nez ty ktere jsem mela s sebou na ceste, kdyz chcete, tak vyjdete opravdu s malem. Dneska mam 3 metrovou skrin, ktera je narvana k prasknuti (je az do stropu, takze veci visi ve dvou „patrech“) plus extra skrin na kabaty a saka. Asi bych mela zas nekam odjet :-))

fishka
5 příspěvků 21.1.12 22:19

Asi budu za trubku, ale co uz… Chci si nechat usit dlouhou sukni, neco jako toto http://nd04.jxs.cz/…54084_o2.jpg . Mam predstavu, ze by to mela byt sukne na bezne noseni do prace (tedy ne slavnostni) na obdobi podzim - jaro. Po jake latce bych se mela koukat a kolik metru mam asi tak pocitat (bezna vel. 38, od pasu dolu mam cca 1 m)? Diky.

MP Ava
248 příspěvků 22.1.12 11:50
Na asos se mi moc líbí tahle sukně .
Ale když se podíváte na video, tak ten sklad tam dělá takový zajímavý výstupek, vypadající jak pánské přirození… co myslíte?
ZetKa
292 příspěvků 22.1.12 12:07

Ava, ten sklad tam vypadá hrozně, asi bych si ji nevzala

MP Ava
248 příspěvků 22.1.12 12:09

Však já si ji brát nebudu, ale ještě že tam to video je. Z fotek by to člověk nepoznal… ale pobavilo mě to.

ifoun
338 příspěvků 22.1.12 14:33

Brbucha: to video je super, paní obecně je zajímavá :) Akorát při její konstituci jí asi sluší cokoliv :)

ccci
51 příspěvků 22.1.12 16:42

to fishka: Když by se sukně šila z nevzorované látky bez daného směru vlasu, pak je nejjednodušší ušít ji jako půlkolovou, takže spotřeba cca 2,5m látky. Jinak je střih složitější a řešila bych ho s konkrétní švadlenou. Jako materiál se mi celkem osvědčil bavlněný kepr nebo dyftýn (víc splývá), nicméně to nikomu nenutím. Pokud by byl zájem, mám jednu dyftýnovou ve skříni a moc ji nenosím, míry mám dost podobné, takže možno vyzkoušet, stačí se ozvat sem a dám na sebe mail :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.1.12 21:51

Ifoun: ano, s její postavou a půvabem to má snadné:-) Ale mě připadá, že je opravdu vyjímečná tím, že se snaží poradit a pomoct. Líbí se mi její styl, mám ráda i Wendy, ale u ní mám pocit, že spousty jejích hadrů by na někom jiném byly pěkně pekelné (např. kožené leginy). Wendy má zase výborná videa, např. jak nakupovat na ebay atd.
U Jean (extrapetite.com) se mi líbí např. její rady, jak se obléct do letadla, jak si zkrátit pásek, jak se obléct do práce, když potom jdeš pařit… A má ráda eleganci.

ifoun
338 příspěvků 23.1.12 07:15
Barbucha ha detto :

Mám pocit, že zas mám pár večerů co sledovat :) Jean je opravdu taková drobná a jemná, přitom má čertíky v očích… no, to byla moje celoživotní představa - plus rovné a tmavé vlasy. Pravda, nevyšlo to… ale co se dá dělat. Každopádně po objednávce černé pencilky z ASOSu jsem si včera koupila hezký šedivý top (nebo jak to nazvat, není to košile, ale ani tričko, ale moc se mi to líbí) a přikoupila hezké šedivé punčocháče. Na víc barev si asi netroufnu, páč nohy dokonalé nejsou. A mně se nedokonalé nohy v extra barvách nezamlouvají. Onehdá jsem viděla takovou hezkou paní, fakt šmrncovní, měla kárované punčocháče (červené) a nohy takové.. .rozměrnější. Ne moc, v černých by byly asi úplně normální, ale v té extravagantní barvě to bylo ošklivé. Já vím, že si každý může nosit, co chce, ale prostě mi přišlo, že to zbytečně oškareďuje. To je ale hnusné slovo. Nic, jsem prostě konzerva.

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.1.12 08:45

No zrovna kárované punčocháče udělajíi z pěkných nohou často nehezké sloupy. Ty si můžou dovolit asi fakt jen ty modelkovské typy. Já taky nenosím žádné extravagantní barvy, ale třeba vínová, tmavě modrá nebo tmavě zelená jsou úplně v pohodě.

fishka
5 příspěvků 23.1.12 12:01
ccci ha detto : to fishka: Když by se sukně šila z nevzorované látky bez daného směru vlasu, pak je nejjednodušší ušít ji jako půlkolovou, takže spotřeba cca 2,5m látky. Jinak je střih složitější a řešila bych ho s konkrétní švadlenou. Jako materiál se mi celkem osvědčil bavlněný kepr nebo dyftýn (víc splývá), nicméně to nikomu nenutím. Pokud by byl zájem, mám jednu dyftýnovou ve skříni a moc ji nenosím, míry mám dost podobné, takže možno vyzkoušet, stačí se ozvat sem a dám na sebe mail :-)
Díky za radu. Jestli můžeš napiš mi blížší info o sukni na mail rybovalzavinacemailteckacz.
Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 12:52
Barbucha ha detto : No zrovna kárované punčocháče udělajíi z pěkných nohou často nehezké sloupy. Ty si můžou dovolit asi fakt jen ty modelkovské typy.
Potvrzuju, v sobotu, zlákána výprodejovou cenou, jsem si jedny koupila (už dlouho po nich pokukuju), a po vyzkoušení nastala fáze zklamání. Nohy mám o kus kratší, než se teď nosí:) ale s podpatky vypadají -říkali mi- dobře; jenže ta károvaná nádhera se natáhne tak, že i štíhlé úseky nohou vypadají jak od slona, a co pak teprve má klenutá lýtka a stehna:-(
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 13:12
Mori ha detto :
Barbucha ha detto : No zrovna kárované punčocháče udělajíi z pěkných nohou často nehezké sloupy. Ty si můžou dovolit asi fakt jen ty modelkovské typy. Potvrzuju, v sobotu, zlákána výprodejovou cenou, jsem si jedny koupila (už dlouho po nich pokukuju), a po vyzkoušení nastala fáze zklamání. Nohy mám o kus kratší, než se teď nosí:) ale s podpatky vypadají -říkali mi- dobře; jenže ta károvaná nádhera se natáhne tak, že i štíhlé úseky nohou vypadají jak od slona, a co pak teprve má klenutá lýtka a stehna:-(
Uprimne - ja jsem modelkovsky typ a kostkovane puncochace taky nepovazuju za to prave orechove. I kdyz si lehke opticke rozsireni nohou jakoby muzu dovolit, tak mi prijde, ze je zbytecne si necim skodit … Myslim, ze kostkovane vzory rozsiri skoro kazdeho, i na sukni nebo kalhotach a na puncochacich jsou proste nevyhodne pro 99% nohou.
ifoun
338 příspěvků 23.1.12 14:57
Barbucha ha detto :
Ano, byly to sloupy… nechtěla jsem být moc konkrétní, trošku mě děsí představa, že se v tom pozná nějaká pekelná čtenářka a sjede mě na dvě doby, že je to lepší než černomodrý mor ;-)
Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 15:05

Káry jsou zrádný. Já loni sháněla nějaké, které by nepůsobily dojmem „odvážná školačka“ a podařilo se mi jedny moc pěkný urvat v camaieu, jsou černé a to károvaní mají šedivé jen na vnejší a vnitřní straně stehna/nohy a to vypadá celkem pěkně - nohu mi to snad moc nedeformuje.

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.1.12 20:49

No, já si myslím, že oblečení má především slušet a dobře padnout. Proto jsem nikdy nepodlehla módě bokovek. Viděla jsem se v nich v zrcadle v kabince a málem omdlela hrůzou z toho, kolik mám špeků. Převlékla jsem se zpátky do svých kalhot a ejhle, špeky zmizely. Bylo mi 16. Od té doby jsem si už bokovky ani nevyzkoušela, bylo by to sebemrskačství. Nehledě na to, že teď už mám nějaký ten špek i tak..

fiesta
104 příspěvků 24.1.12 09:48
ifoun ha detto : Ještě mám jeden dotaz - moc se mi líbí pencil sukně, jednu mám tmavě šedivou s jemným proužkem (je jako z látky na kostýmek), jednu černou mám teď objednanou z ASOSu. Ale nějak se nedokážu odvázat v tom, co k tomu nosit - zatím sjem se nezmohla na víc než bílou košili. Což je fajn, ale už je to orpavdu hodně „pracovní“. Navíc mně vadí, že když nesu ještě tašku přes rameno s ntb, tak mi to vytahuje košili ven. Nějaké tipy, co k nim nosíte? Ideálně třeba i nějaké obrázky? Na ASOSu mají na fotkách většinou tílko, ale to se mi moc nelíbí. Díky.
Teraz v zime ja nosim k pencil sukniam take tenucke topy (alebo svetriky), ako toto http://www.promod.fr/…0005088.html ( je to len priklad, konkretne na tomto svetriku je aplikacia na mna trochu napadna, mam rada ak ma top kontrasty okraj, alebo malu maslicku pri vystrihu), a zaroven v pripade potreby nan natiahnem este jeden tensi sveter ktory v praci v vyzleciem. Alebo si na koselu dam tenky pulover s V vystrihom (maju ich v teraz vo vsetkych moznych farbach).
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek