Sukně čouhající zpod kabátu

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 20:51
@Barr.b píše:
Tady se někdy řeší takový kraviny :D

Diskusi o celosvětovém míru a vývoji léku proti rakovině asi opravdu budete muset hledat na jiném blogu…

cryptoprocta
179 příspěvků 29.10.12 21:04

Holky, nevyšilujte ;-) Řešit ještě tohle, tak už nevylezu z baráku, protože budu nějak pekelná asi ve všem :-)

Barr.b
143 příspěvků 29.10.12 21:20

@teetee Ale pozor na to! Nikdy to nebude správně, vemte si proto raděj k té sukni rovnou lyžařskou šusťačku a vyhnete se tím problémům s málo či moc vykukující sukní.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 29.10.12 22:13

@Šošana Oprah říká, že je to „more than OK,“ tak se tím asi budu řídit :D
@Grossularia Přesně tak, většinou řeším, jak budu vypadat, až si ten kabát svleču, když v něm jdu jenom do práce a z práce… Kdybych věděla, že budu celý den běhat po městě a kabát de facto nesundám, asi bych se nad tím zamyslela…
@lessie Je to trošku off-topic, ale zajímalo by mě, co vám na mých modelech připadá tak hrozné :)

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 22:21

No já tedy nevím, ale když je kabát jen trochu pod zadek, vypadá to hodně divně, když ta sukně vidět není. Na druhou stranu, je-li kabát dlouhý (pod kolena nebo až na zem…), není nutné chodit v maxisukni.

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 22:27

@Rabbit-Heart čo je na tom hezkého a nehrozného?

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 22:35

@lessie Je to nápadité, barvy sladěné s převahou červené, padnoucí, čisté - šátek, kabát i kabelka moc pěkné. Nezdá se mi, že by zrovna tato slečna či paní, tady měla být anonymně sekýrovaná za oblečení…

Sibyla
2646 příspěvků 29.10.12 22:47

Je to její styl. Nemusíme ho sdílet, ale peklo to rozhodně není.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 22:53

Tak zrovna tohle je roztomilá výjimka z pravidla. Je to trochu holčičí a má to šmrnc.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 22:54

@klubo ač uvádím trvalé bydlíště jinde v jiném státě EU, pravidelně jezdím na Moravu a se slečnou jsem nedávno sdílela tramvaj. Strašné a naživo ještě horší!

Rabbit-Heart
644 příspěvků 29.10.12 23:04

@RenaLange Wow, je ze mě celebrita :D A nevzpomínáte si, co jsem měla na sobě tak strašného, že vás to tak pohoršilo? Docela by mě to zajímalo - jestli náhodou nemám místo tramvaje raději chodit kanálama…
Samozřejmě každý má právo tady komentovat, že se mu to a ono nelíbí… ale když mi dva lidé nezávisle na sobě do jedné diskuze napíší, že se hrozně oblékám, tak nevím, jestli bych se nad sebou neměla zamyslet? :)

Judith11
1171 příspěvků 30.10.12 09:49

Neexistuje přece žádná univerzální pravda. Je to otázka citu - tak jestliže si dám sukni v délce ke kolenům a zkusím si k ní kratší kabátek- řekněme kousek pod pas, může to vypadat hodně dobře- záleží na střihu. Pak si k té stejné sukni vezmu kabátek do půli stehen, v ten moment trčí prapodivný kus sukně a zase je otázka jak to společně vypadá a působí. Prostě je potřeba se řídit citem a VIDĚT SE.

Ale myslím si, že při volbě kabátu, který je řekněme ke kolenům, případně kousek pod kolena, je lepší, když je sukně pod kabátem celá schovaná. Jinak to vypadá, že jsem se netrefila.

MaraJ
43 příspěvků 30.10.12 09:51

@Rabbit-Heart Myslím, že si z negativních reakcí mnoho dělat nemusíte ;) Váš styl je hodně specifický a podle mě spadá přesně do kategorie „buď ho miluješ, nebo nesnášíš“, jiná možnost není. Já patřím rozhodně do té první skupiny, Vašemu stylu nechybí vtip a nadhled, což je skvělé - potkat Vás na ulici, hned mi zlepšíte náladu :) Ať už kabát čouhá, nebo nečouhá…

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.12 10:03

@Rabbit-Heart Řekla bych, že jste nakousla téma, jakých by tady mohlo být i víc (co třeba vhodná délka nohavic u různých střihů kalhot?), případně by nám o tom něco pěkného mohla napsat Ada. Řešit, jestli nosit věci od Vietnamců, ze sekáče nebo od Versace je celkem k ničemu, prostě jeden má prostředky na tohle a druhý zas na ono, ale pěkně sladit své svršky, aby někde něco „blbě“ nečouhalo, může úplně každý.

katango
1356 příspěvků 30.10.12 10:17

Mám několik kabátů ke kotníkům, jeden matrixový (černá kůže), jeden flaušový z bazoše za 500 Kč (téměř nový, světlejší bordó, vlna, kašmír a trochu polyamidu); no a ten druhý je antracitový, za stovku ze secondhandu na netu, francouzský, vlna, kašmír, alpaka. Sice jetý, ale mně to nevadí. Nemyslím si, že je takový problém sehnat dlouhý zimní kabát za dostupnou cenu. Holt to nebude Dior a nebude nový, ale to je to poslední, co mně vadí.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.12 10:26
@MaraJ píše:
Váš styl je hodně specifický a podle mě spadá přesně do kategorie „buď ho miluješ, nebo nesnášíš“, jiná možnost není.

Ja patrím potom do kategórie „neznášam ho“. Je to poskladané, čo som doma našla, to som obliekla, sukňa z tenkého materiálu vo farbe už som to 100krát vyprala, tak nepamätám akú farbu to malo povodne, s hrubými podkolienkami a kabátom mi nejde dokopy. A väčšina ostatných modelov od Rabit mi pripomína dospelú ženu, ktorá sa rozhodla, že sa bude naďalej obliekať ako do školky na besiedku. Vtedy jej mamka dala do vlasov mašľu a biele pančušky, tak prečo si ich neobliecť aj ako dospelá.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 30.10.12 10:44

@MaraJ: Taky by mě zajímalo, co na to Ada. Ne, že bych její články pokládala za písmo svaté, ale rozhodně se v těchto věcech vyzná. Kalhoty by mě také zajímaly - sice je moc nenosím, ale tak - co šortky v zimě? A co 7/8 nohavice? Divné? V pohodě?
PS: Z negativních reakcí si nikdy moc nedělám, ale přiznám se, že takový čelní útok mě překvapil. Ale což, není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem :)
@Judith11: To je právě to - já se vidím a přijde mi to v pohodě, líbí se mi to - a tady se dozvím, že mi čouhá podolek a vypadám hrozně :)

MP MS61
124 příspěvků 30.10.12 11:10
@lessie píše:
@Rabbit-Heart čo je na tom hezkého a nehrozného?

Nezdá se Vám, že hlavním problémem (nejenom na této ukázce) je nevyjasněný poměr délek sukně a kabátu, který prostě „nehraje“? Nejhorší, co může být - není to ani ryba, ani rak. Nerozhodná sukně. :-) Pokud není jednoznačně delší, ať raději není vidět. Nemluvě o tom, že mimo kontext outfitu je ta sukénka epesně pekelná.

Stylizace Rabbit-Heart je opravdu klasicky pojímané „pehotí“ eleganci na hony vzdálená. Něco se líbí míň, něco víc - viz profil a reakce. Čistě subjektivně mám dojem, že jejímu typu vysloveně sluší elegantnější, neutrální móda anebo elegantní a dotažené retro (TEN klobouk!). Ovšem její hra s ozvlášťnováním a rozbíjením stereotypů je MOC zábavná („bláznivká knihovnice či archivářka“). :-)

@Rabbit-Heart Mimochodem - nepohybujete se někdy po UH? Jsme mi trošku povědomá.

M.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 30.10.12 11:21

@MP MS61: Tak zrovna u tohoto outfitu ty šaty (nebyla to sukně) vidět nešly - možná je to tím blbým postojem na fotce, ale za normálního provozu nečouhaly, byly zároveň s lemem kabátu. Vyčítali mi to u „bláznivé knihovnice“ a posledního outfitu s kloboukem. Ale když já nevím - mně se asi líbí, když té sukně trčí tak deset čísel. Zajímalo by mě, jestli tady ta pravidla o délkách sukní a kabátů jsou čistě subjektivní, nebo jestli tím páchám zločin rovný džínám v opeře :)
Ad UH - mám na té straně rodinu, ale přímo v UH už jsem pěkně dlouho nebyla :)

z_dediny
1129 příspěvků 30.10.12 11:55

@Rabbit-Heart Deset centimetrů a více čouhající pravidelně po celém obvodě zpod kabátu je OK, to je prostě záměr. Sem tam cíp je možná taky záměr, ale mně se to nelíbí. Ani mě to nepobuřuje. Už proto, že mě pobuřuje vulgarita, jinak skoro nic, neboť vím, že to co je módní teď, bude považováno za hrubý prohřešek za dva roky. Holt nežijeme v minulých stoletích, kdy móda vydržela několik desetiletí :-).

skirtjeans0
77 příspěvků 30.10.12 11:59
@Mylady2 píše:
Dívám se na to jednoduše;) nosím pouze dvě délky kabátů - ke kolenům a krátký max k bokům. Takže to vypadá pro mě stále dobře;-)
Nemám ráda délku do půlky stehen tak ji nevlastním.Příspěvek upraven 29.10.12 v 16:45

Dívám se na to taky jednoduše :) obojí Vám sedne a je to pěkné…

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.12 12:03

It's fine for a skirt or dress to peek out of the bottom of your coat, as long as the overall look is loose - say, a casual flowy skirt with flat boots. But a neat A-line or pencil skirt worn with a tailored coat should be fully covered, à la Jackie O. (FRANCE, Kim a Andrea LINETT. The Lucky shopping manual: building and improving your wardrobe piece by piece.)

Atlacoya
2790 příspěvků 30.10.12 15:36

@Andrássy Přeložila jsem si to správně?
Volná sukně může koukat, pokud je výsledný dojem uvolněný, neformální (například volná sukně s botami bez podpatku). Zato formální nebo úzká sukně má být zcela zakrytá (jak to nosila Jackie O.)

Alizon
1235 příspěvků 30.10.12 16:09

Dbam na celkovy dojem a ten muze byt pokazeny i nevhodnou delkou kabatu a sukne.
Neda se ovsem tak jednoduse definovat co je to nevhodna delka.
Sukne rozhodne z pod kabatu couhat muze - ovsem dulezity je celkovy dojem a tvar jaky to vytvari - tady zalezi na konkretni delce sukne a kabatu a hodne take na jejich tvaru (u kabatu „tailored look“ to bude jine nez u kabatu volneho pripadne ackoveho strihu), jinak bude vypadat sukne pouzdrova a jinak sukne ackova, sukne kratka, polodlouha, dlouha.
Osobne me ted napada jedno ne - to na me pusobi opravdu umolousane a nevzhledne - sukne volnejsiho tvaru nekam do pulky lytek a k tomu rovnez volnejsi kabat ke kolenum.
A k hodne kratke sukni bych zase zvolila delsi kabat. Jinak po zapnuti kabatu muze celek vypadat opravdu trochu naze.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek