Sukně čouhající zpod kabátu

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Mahtiel
443 příspěvků 1.11.12 13:20

@natyska123 Nemohu než souhlasit :)

natyska123
62 příspěvků 1.11.12 14:43

@Mahtiel jak píšeš jinde, že nosíš sukni s růžema - tak právě jednu takovou jsem kdysi dávno viděla v Praze na jedné slečně - měla krásný kabát, byla hezky upravená a právě jí z toho kabátu vykukovala ta sukně s růžema - všechno na ní bylo pěkné a kvalitní, moc se mi to líbilo a tehdy jsem si řekla - co se budu držet nějakých pravidel, že sukně nemá zízat ven…a od té doby jsem na to už jaksi dlabala a nosím to, jak chci…přijde mi naprosto normální, když třeba kožená sukně kouká z trenče, je to takové šmrncovní, no…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 2.11.12 08:55

Dámy, abych zase přispěla svou troškou do mlýna - vytáhla jsem svůj zimní kabát, který je po kolena, tudíž mi úplně zakryl sukni, a má áčkovou siluetu - vypadá nějak takhle, akorát není tak hezký :)
http://www4.images.coolspotters.com/…-profile.jpg
Vzala jsem si k němu oxfordky na podpatku a tělové punčocháče, protože jsem nechtěla být celá tmavá (barevné punčocháče se mi nehodily ke zbytku oblečení) a cítila jsem se hrozně nahá - prostě jenom kabát a nohy. Tak já nevím… asi zůstanu u čouhajících sukní :D

natyska123
62 příspěvků 2.11.12 09:35

@Rabbit-Heart hezký kabát, mám ráda tyhle zavinovací - zrovna k němu můžeš nosit oboje, já třeba se necítím jako nahá, když mi sukně nekouká, takže je to fakt o pocitu…pod tu rozšířenou sukni u kabátu asi lépe vypadá kolovější sukýnka, kde necháš vidět lem..pouzdrovka by byla lepší schovaná…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 2.11.12 09:38

@natyska123: Jo jo, měla jsem kolovou sukni, ale kabát ji schoval celou. Myslím, že ten „nahý“ pocit pramenil z těch tělových punčocháčů, byl to dost velký kontrast (protože ten kabát je takový těžký). Ale určitě záleží čistě na osobním pocitu, já to mám tak, jiní to mají jinak :)

MPSkrolew
1850 příspěvků 2.11.12 09:44

@Rabbit-Heart Myslím, že k něčemu takovému nejelegantněji vypadají punčocháče v barvě kabátu, nebo v barvě sukně, nebo v barvě bot. A máte pravdu, v tělových punčoškách to asi nejni tak úplně vono. Ani pocitově, ani možná vizuálně.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 2.11.12 09:51

@MPSkrolew: Ano, ani vizuálně to nebylo úplně košer :) No nic, příště beru barevné…

MP MS61
124 příspěvků 2.11.12 12:26

@Rabbit-Heart Prosíme foto! Je potřeba rozvířit strnulé vody místních outfitů & galerie. :-)

M.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 2.11.12 14:18

@MP MS61: Už jsem dlouho nevířila, že? :D No ale nevím, ten dnešní outfit není moc reprezentativní ;)

Dorenika
464 příspěvků 27.11.12 18:48
Sukna dlhšia ako kabát

Zaujímalo by ma čo si myslíte o tom keď sukna pretrča spod kabáta. Mne sa to teda vôbec nepáči a na jeseň alebo v zime nosím len kratšie sukne pod kabát. Ale čítala som už aj tu na MP že niekomu sa to zdá pekné/vhodne. Takže aký je Váš názor?

Ems
1482 příspěvků 27.11.12 18:56

Tak ono to nesmí vypadat jakože pod tím kabátem nic nemáte. Klasická ukázka : průhledné silonky kabát a absence lemu sukně doopravdy vypadá jakože vám něco chybí. Pokud má slečna kabát aspoň ke kolenům tak je to pro mě v pohodě :)

Dorenika
464 příspěvků 27.11.12 18:59

OK dakujem

JohankaK
191 příspěvků 27.11.12 19:37

Já mám spíš sukně/na zimu/, které jsou delší než kabát, takže mi nic jiného nezbývá.)…Ale mně osobně je to vcelku jedno, ono záleží na celkové kombinaci a výšce dotyčné osoby.

Barr.b
143 příspěvků 27.11.12 22:12

@Rosalyn Jojo, ŘEČENO spoustu, to je ten správný výraz, vyřešeno nic :D

real.blond
6688 příspěvků 28.11.12 08:21

@Ems nesmi to vypadat, ze pod kabatem nic nemate? A kdopak to zakazal?:)

Ems
1482 příspěvků 28.11.12 18:53

@real.blond Aaaaaaa můj příspěvek sem byl přemístěn :D (to se mi ale vůbec nelíbí). No jako v situaci kdy přede mnou šla slečna měla sice perfektní nohy, kabát pod zadek a opravdu z toho nic nekoukalo, no nevím, ono to vypadalo, že je jak nahá, trochu vulgárně. Něco jiného když má slečna kabát delší a dá se vytušit že tam něco je…:D. Nikdo to nezakázal, jen mi to přijde fakt laciné…

real.blond
6688 příspěvků 28.11.12 19:00

@Ems prispevek premisten? Nejaka novinka, co mi unikla?:) jasne, kabatek do pasu nebo tesne pod nej a z nej nic netrci..tak to pod nim nejspis fakt nic nebude. Ale ke kolenum/mirne nad mi to prijde ok.

Ems
1482 příspěvků 28.11.12 19:11

@real.blond no přesně tak jsem to myslela. :) Teď jsem na to koukala oni příspěvky z jiné diskuze strčili sem..:/

Mahtiel
443 příspěvků 28.11.12 19:42

@Ems Mě se to zrovna dneska také stalo! :D Asi nějaký boj proti zbytečným diskusím a OT, ale ten kontext je potom jaksi krkolomný…

MP Meri
1323 příspěvků 28.11.12 19:51

To je naprosto běžná praxe, kontext je snad pochopitelný, příspěvky máte pořád ve stejném sledu, tak není třeba se rozčilovat.
Původní název této diskuze je „SUKNĚ ČOUHAJÍCÍ ZPOD KABÁTU“, nová diskuze se jmenovala " Sukna dlhšia ako kabát", sloučení je myslím naprosto logické.

Ems
1482 příspěvků 28.11.12 19:53

@MP Meri neříkám že to nedává smysl, jen se mi to nelíbí…a je fakt že tady byl kontext znatelný, prostě se mi ta praktika nelíbí. Toť vše nebudeme tu začínat nějaká OT

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.12 23:22

Mistr Dior připouští obojí :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek