Sukně pro velký zadek :-D

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulia
2 příspěvky 26.05.18 09:35
Sukně pro velký zadek :-D

Ahoj a dobrý den. Prosím, poradily by mi tu nějaké šikovné dámy, jaká sukně vypadá hezky na plnoštíhlé postavě? Milovala jsem sukně, ale hodně jsem přibrala, od té doby ve všech sukýnkách vypadám hrozně jako krabice. Jasné, že řešením by bylo shodit to, ale…
Předem díky za nápady, Pája

Reklama

Reklama

Reakce:

Hayele
67 příspěvků 26.05.18 09:42

Tady je clanek suknich a typem postavy, podivejte se:
 https://www.modnipeklo.cz/…ak-je-nosit/

Tulia
2 příspěvky 26.05.18 09:56

Děkuju, a to jen potvrdilo to, že na tlusté postavě asi bohužel nevypadá dobře žádná sukně :-(

Hayele
67 příspěvků 26.05.18 10:03

To si nemyslím. Já mám také velký zadek a myslím, že mi sukně sluší více než kalhoty.
Pokud máte velký zadek, pravděpodobně máte postavu typu hruška nebo přesýpací hodiny. Podívejte se, co Ada píše v článku. Pouzdrové sukně, godetové, zavinovací, maxi… Něco z toho Vám určitě bude sedět.

Karin
3865 příspěvků 27.05.18 08:12

Velký zadek sám o sobě nemusí být problém. Horší je, když máte ještě k tomu velké břicho a tlustá lýtka… To se pak obléká těžko. Pravda je, že nejlepší je to shodit. Ale do té doby se chce člověk taky pěkně oblíknout, žejo…

Jindrason
286 příspěvků 28.05.18 12:40

Eva Farná má taky sukně a má boky jako skříň :) podle mě je důležité jak se v tom cítíte. Když ok, tak bych nosil cokoliv.

Agraynel
81 příspěvků 28.05.18 13:53
...

Osobně se mi nejvíce osvědčily buď sukně se sedlem a nebo půlkolové… hodně pak udělá správně vychytaná délka…

zelwice
20 příspěvků 28.05.18 23:02

Podle mě POKUD SI NEJSTE JISTÁ, chce to zkoušet, ať do začátku víte typ sukně (žádné naslepo objednávky z eshopů či katalogů Bon Prix)! Rozhodně nic nekupujte z netu, ale jděte do nějakého obchodu a zkoušejte. Doporučila bych obejít sekáče, tam je výhoda vícero velikostí (v Olomouci, kde žiji, má většina second-handů i oddělení 44+), střihů, vzorů a délek… Prostě seženete více typů sukní, teď mají skoro všude ve fash fashion řetězcích krátké skater sukně a uplé mini, klasické pouzdrovky do kanclu a možno vzorované midi… Docela výběr má i ZOOT (zdarma objednání i více kusů na prodejny ve větších městech, vyzkoušíte a berete jen to, co sedí, za mě super), ale tam jsem si vybrala jen jednou…

Vyjděte si s kamarádkou, užijte si den a hledejte! Obléct se dá většina postav. Případně hledejte na Pinterestu PLUS SIZE SKIRTS a inspirujte se..(Jo, ale bacha na klasické obchody typu MOHITO, tam většinou končí na vel. 40, což je i mojí vel. 40 prostě malé). Ať se zbytečně nestresujete.

Lucy Liu
31 příspěvků 18.06.18 13:21

Spousta plnoštíhlých žen nosí sukně a jsou šik a krásné! Podívej se na Meghan Trainor…ta má k tyčce daleko a stejně v sukních vypadá skvěle (ne ve všech samozřejmě). Myslím, že zrovna její šatník pro tebe může být inspirací. Záleží ale na tvaru tvojí postavy.

Schválně si zkus najít někoho se stejným typem postavy, kdo zároveň sukně nosí. Získáš tak představu, co by ti mohlo slušet. No, a pak už jen chodit po obchodech a zkoušet. Objednávat z netu bych moc neriskovala, číslování bývá dost rozdílné a sukně by ti nemusela sedět.

barvinok
592 příspěvků 18.06.18 20:04

@Lucy Liu generická rada.
Za XY si dosaďte akýkoľvek názov témy:

" XY môže byť pre teba fajn. XY nosí veľa ľudí. Určite to skús. Ale každý vlastne vyzeráme inak, takže v podstate to môže dopadnúť dobre aj zle. " (žiadna konkrétna informácia o tom, aké typy vlastne existujú)
„Existujú rôzne XY, možno si niečo vyberieš. " (žiadna rada, ktoré si vybrať a prečo)
"XY nosí aj celebrita XY.“
"XY nájdeš aj v obchodoch. " (opäť žiadna konkrétna pomoc).

misionářka
165 příspěvků 18.06.18 20:14

Dokud jsem byla mladá a štíhlá s výraznými křivkami, nosila jsem i pouzdrové sukně tmavších barev. Jen bylo třeba pečlivě přizpůsobit délku a pas. Vždy pomohou vysoké podpatky, postava plná křivek v nich působí sexy, v plackách děsně. Teď volím áčkové či lehce zvonové sukně, materiál musí být lehký, splývavý a musí" jít od nohy", nikde nesmí nic kopírovat. Vysoký kramflek opět dělá divy, pozvedne zadek, krok je vznosnější a pružnější. Pozor na ideální délku.

Lucy Liu
31 příspěvků 19.06.18 14:06

@barvinok
Chtěla jsem vyjádřit svůj názor, že i se silnější postavou může člověk sukně nosit a vypadat přitom skvěle. Nikdy jsem netvrdila, že jsem odborník na tuhle tématiku. Pokud ale máte potřebu na mě takto reagovat, tak přeji hodně štěstí <3

A jen mimochodem, v čem slečně poradil váš příspěvek?

zwedavka
926 příspěvků 26.06.18 12:32

Vzhledem k tomu, že nevíme, jestli k velkému zadku přísluší i masivní stehna, vypouklé břicho, ňadra dmoucí nebo tohle všechno najednou, pak těžko radit. Jediné, co je skoro jisté, že sukně nesmí být nabíraná v pase.

faairy2733
3 příspěvky 29.06.18 12:49

Jak by mohla vypadat sukně na postavu 160cm vysokou, s velkým břichem, velkým zadkem, tlustými lýtky a téměř nulovým poprsím?

Hayele
67 příspěvků 29.06.18 17:23

Dlouha a splyvava?

faairy2733
3 příspěvky 02.07.18 16:05

hm. je nějaká šance, abych nevypadala jako kdybych měla oblečený pytel? :-D

andano
691 příspěvků 03.07.18 11:14

@faairy2733
Dlouhé šaty empírového střihu s push up podprsenkou.
(Případně ne úplně na zem, ale do půl lýtek.)

Mellaanie
11 příspěvků 12.07.18 19:25

Nevím na jak velký zadek:) Ale mě se osvědčili uplé sukně, délka po kolena, šede nebo černé s uplejším topem zastrčeným dovnitř. Přidala jsem fotku z pinterestu, nedoporučuji vzory na sukni pro větší boky ale tak nějak jsem to myslela:)

Reklama

Váš příspěvek

Konečně máme bibli módy. Vogue ode dneška na stáncích!

První československé vydání časopisu Vogue je na světě! Jeho... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Trauma z dětství: Věci na doma, do lesa, k ohni

Autor: Adéla

Jako malá jsem ze všech úkolů od mámy nejvíc nesnášela pokyn... Celý článek

Reklama