Sustainable fashion - kvalitná nadčasová móda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Christen SEN
107 příspěvků 06.06.17 21:33
Sustainable fashion - kvalitná nadčasová móda

Poďme diskutovať viac o Sustainable fashion. Ktoré značky majú oblečenie nielen z kvalitnej látky, ale sú aj kvalitne nastrihané a ušité. Samozrejme ušité pracovnou silou buď v Európe, alebo v inej krajine, kde platí ochrana zamestnancov. Hľadám klasické nohavice, košele, basics tričká, svetre. Ak máte info, sem s ním.

Reklama

Reklama

Reakce:

EmilyG.
1053 příspěvků 06.06.17 22:03

@Christen SEN nějak nechápu? Nebo spíš nechápu že byste o firmách splňujících vaše požadavky nevěděla, ostatně nepíšete sem tenhle požadavek poprvé. Max Mara, Bogner namátkou a spousta jiných. jen ta cena, no.Ale firem které splňují vaše požadavky je spousta.

Christen SEN
107 příspěvků 06.06.17 22:22

@EmilyG. keby som vedela ktoré to sú, tak nezakladám tému. Poznám len Ted Baker, Karen Millen a potom high brands. Ale určite je ich viac. Vaše spousta iných je výborná odpoveď. Samozrejme, že je cena vysoká. Nešijú to deti niekde v Bangladéži za 5 dolárov na týždeň.

EmilyG.
1053 příspěvků 06.06.17 22:28

@Christen SEN já vám napsala jen namátkou¨některé z těch co mám ve skříni, Max Mara, Bogner. Já tohle téma nenahodila, já jen odpovídala že značky splńující váš požadavek existují. Tak vám přeji abyste si vybrala ke spokojenosti.

Jordaan
7230 příspěvků 07.06.17 08:09

@Christen SEN

hessnatur.de

nyan
12 příspěvků 07.06.17 09:18

www.everlane.com

Reklama

Váš příspěvek

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek

Reklama