Svadobne saty + doplnky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simone26
1 příspěvek 10.06.17 22:09
Svadobne saty + doplnky

Dobry vecer. Rada by som sa poradila ohladne svadobnych siat. Vydavam sa 7.9. Dnes som si skusala saty presne take ako na foto. Velmi sa mi pacia najma preto ze som tehotna a su jedny z mala ktore mi sedeli a aj som sa sebe pacila. Otazka znie ake doplnky, topanky? Aky uces by ste odporucili? Dakujem

• ospravedlnujem sa za chyby pisem z anglickej klavesnice

Reklama

Reklama

Reakce:

vlm
3272 příspěvků 11.06.17 11:35

@Simone26 jestli jste těhotná a sedí vám 10.6 tak věřte, že 7.9. bude vše jinak.

chev
187 příspěvků 11.06.17 13:34

Kam v září hodláte dát to břicho? Tyhle šaty Vám, možná sedí teď, ale za pár měsíců těhotenství může být všechno jinak a co budete pak shánět na poslední chvíli. Ono vdávat se těhotná není žádná sranda, viděla jsem spousty nevěst, co si koupily šaty, kde na rozdíl od těch vašich bylo místo na rostoucí pupík, ale už nepočítaly s tím, že třeba přiberou i jinde…

nasokes002
13 příspěvků 11.06.17 14:36

Já jsem byla také těhotná a šaty jsem si nechala šít přímo na míru od švadleny s tím, že jsem počítala, jak velké bude břicho a švadlena mi to udělala okolo pasu trochu volnější. Cena byla cca 10 tisíc a šaty mám na památku ve skříni. Doporučuji nekupovat nic „předušitého“

Příspěvek upraven 20.06.17 v 17:45

blond Arwen
212 příspěvků 11.06.17 16:25

Vdávala jsem se nedávno a téměř totožné šaty jsem měla ve finálním výběru, takže si celkem pamatuji, jaký mají střih. Taky mám malé dítě, tudíž jsem nedávno byla též těhotná a věřte, že tyto šaty jsou hodně špatná volba, za tři měsíce se do nich nevejdete ani omylem, snad jen pokud byste nyní byla na úplném ale úplném začátku těhotenství a i tehdy bych si myslela, že je to dost riskantní volba, nikdy nevíte, co vám s tělem těhotenství udělá. Takže dle mého, pátrejte dál a vyberte jiné šaty, nyní řešit doplňky je k ničemu.

Reklama

Váš příspěvek

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek

Reklama