Svatba a vše kolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
v2e2rka
477 příspěvků 13.9.13 13:23

Pokud to bude na soukromém pozemku, už je celkem jedno, kdo vás tam oddá, protože pokud to není schválené obřadní místo, počítejte s tím, že budete za svatbu platit, počítá se to nějak na vzdálenost od obřadního místa, přesně to nevím, musela bych se zeptat mamky, ona je matrikářka.

TinkaH
920 příspěvků 13.9.13 13:24

@jackdaw007 Jo, ale já to myslela jako jestli může oddávat na katastru jiné obce. prostě já jsem z Horní Lhoty, ale budu chtít obřad v Dolní Lhotě, protože tam mají krásnou studánku, ale k té jejich studánce chci svého starostu

@v2e2rka díky za odpověď, takže je to pouze na ochotě starosty cestovat a nás za to zaplatit :-)

v2e2rka
477 příspěvků 13.9.13 13:29

@TinkaH přesně tak. Někde se to třeba dá ukecat-já se místo v ošklivé neopravené obřadce vdávala ve velké zasedací místnosti, správně jsem měla platit 1000 kč, ale paní starostka byla tak hodná, že to utajila =)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek