Svatební nebe - peklo

Fotoalbum tématu (485) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
jacinda1
21 příspěvků 20.05.18 10:32

@giuliettka
nejdřív jsem si všimla dobře živené nevěsty, pak býka…

giuliettka
4122 příspěvků 20.05.18 10:44
@jacinda1 píše:
@giuliettka
nejdřív jsem si všimla dobře živené nevěsty, pak býka…

Jasně chápem tlustí ľudia by sa mali zastreliť a nie vydávať. Dúfam, že máte rovnaký meter aj pre plešatých, malých, vysokých…

jacinda1
21 příspěvků 20.05.18 10:56
@giuliettka píše:
Jasně chápem tlustí ľudia by sa mali zastreliť a nie vydávať. Dúfam, že máte rovnaký meter aj pre plešatých, malých, vysokých…

ale kdepak, nechápete, ale nevěsta je tak prostorově výrazná, že zastínila i útočícího býka, ale jinak je mi jedno jak kdo vypadá, nikoho bych za to nestřílela, nebojte :-)

emef
2425 příspěvků 20.05.18 11:11

Uz dlouho me tady na pekle fascinuje ten strach, aby nekdo nahodou nezastinil nevestu (ve vtipnejsi verzi strach o to, aby si nekdo nespletl svatebcanku s nevestou). Jeste jsem ale necetla, ze by se nekdo bal o zastineni zenicha. :-)

Jordaan
8747 příspěvků 20.05.18 11:29

@emef

Ja na vsech svatbach musim davat pozor, kam se postavim. Jak jsem vysoka, tak vecne nekomu nechtic stinim.

Jordaan
8747 příspěvků 20.05.18 11:33

@Pirek

Vsechno nejlepsi Vam i manzelovi! Sluselo vam to vsem a pusobi to, jako byste se vsichni dobre bavili. Ta cervena barva byla nahoda nebo byly slecny domluvene?

giuliettka
4122 příspěvků 20.05.18 15:44
@emef píše:
Jeste jsem ale necetla, ze by se nekdo bal o zastineni zenicha. :-)

Ja som prosím bola na svadbe kde ženícha zastínil jeho brat. Uniesol nevestu v tom takzvanom únose do baru a tam sa tak zrúbali, že si to rozdali na hajzli. Ženích dorazil v nesprávnu chvíĺu a tak bol rozvod. Odvtedy viem, že na Slovensku sa svadba nedá kvoli nevere anulovať, musíte sa pekne krásne rozviesť. :-D

MarryJu
359 příspěvků 20.05.18 15:52

@giuliettka To je silene.. Jako svatebni hoste jste se vse dozvedeli ihned po incidentu? A pokud ano, tak jak takova party pote vypada?

giuliettka
4122 příspěvků 20.05.18 16:22

@MarryJu Svadba bola na východnom Slovensku. Tie sú odpoludnia s následnou večernou zábavou. Ten únos nevesty je po takzvanom „redovom“ tanci, ten je o polnoci. To si všetci čo majú záujem zatancujú s nevestou v kruhu za symbolický poplatok a potom sa to pamaly trúsi domov. Takže ženích s nevestou sa už nevrátili, vraj sa zhádali ako kone, on odišiel taxíkom do hotela čo mali zaplatený a ich tam nechal. Nevesta išla do rodičovského domu, ktorý bol v tom meste kde bola svadba a tí družbovia čo organizovali únos, sa vrátili k svojím partnerkám na svadbu. S veľkou chuťou ako najvtipnejšiu hostorku svojho života to vyrozprávali tým čo tam ešte boli. Za všeobecného znechutenia sme sa všetci rozišli a išli sa z toho domov vyspať.

giuliettka
4122 příspěvků 21.05.18 18:51
@emef píše:
Uz dlouho me tady na pekle fascinuje ten strach, aby nekdo nahodou nezastinil nevestu (ve vtipnejsi verzi strach o to, aby si nekdo nespletl svatebcanku s nevestou). Jeste jsem ale necetla, ze by se nekdo bal o zastineni zenicha. :-)

K tomu zastínení nevesty. :-D
https://www.royal.uk/…g-traditions

Stránka:  « Předchozí 1 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek