Svatební nebe - peklo

Fotoalbum tématu (485) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
jacinda1
21 příspěvků 42 inzerátů 20.05.18 10:32

@giuliettka
nejdřív jsem si všimla dobře živené nevěsty, pak býka…

giuliettka
2912 příspěvků 20.05.18 10:44
@jacinda1 píše:
@giuliettka
nejdřív jsem si všimla dobře živené nevěsty, pak býka…

Jasně chápem tlustí ľudia by sa mali zastreliť a nie vydávať. Dúfam, že máte rovnaký meter aj pre plešatých, malých, vysokých…

jacinda1
21 příspěvků 42 inzerátů 20.05.18 10:56
@giuliettka píše:
Jasně chápem tlustí ľudia by sa mali zastreliť a nie vydávať. Dúfam, že máte rovnaký meter aj pre plešatých, malých, vysokých…

ale kdepak, nechápete, ale nevěsta je tak prostorově výrazná, že zastínila i útočícího býka, ale jinak je mi jedno jak kdo vypadá, nikoho bych za to nestřílela, nebojte :-)

emef
2425 příspěvků 20.05.18 11:11

Uz dlouho me tady na pekle fascinuje ten strach, aby nekdo nahodou nezastinil nevestu (ve vtipnejsi verzi strach o to, aby si nekdo nespletl svatebcanku s nevestou). Jeste jsem ale necetla, ze by se nekdo bal o zastineni zenicha. :-)

Jordaan
8482 příspěvků 20.05.18 11:29

@emef

Ja na vsech svatbach musim davat pozor, kam se postavim. Jak jsem vysoka, tak vecne nekomu nechtic stinim.

Jordaan
8482 příspěvků 20.05.18 11:33

@Pirek

Vsechno nejlepsi Vam i manzelovi! Sluselo vam to vsem a pusobi to, jako byste se vsichni dobre bavili. Ta cervena barva byla nahoda nebo byly slecny domluvene?

giuliettka
2912 příspěvků 20.05.18 15:44
@emef píše:
Jeste jsem ale necetla, ze by se nekdo bal o zastineni zenicha. :-)

Ja som prosím bola na svadbe kde ženícha zastínil jeho brat. Uniesol nevestu v tom takzvanom únose do baru a tam sa tak zrúbali, že si to rozdali na hajzli. Ženích dorazil v nesprávnu chvíĺu a tak bol rozvod. Odvtedy viem, že na Slovensku sa svadba nedá kvoli nevere anulovať, musíte sa pekne krásne rozviesť. :-D

MarryJu
312 příspěvků 20.05.18 15:52

@giuliettka To je silene.. Jako svatebni hoste jste se vse dozvedeli ihned po incidentu? A pokud ano, tak jak takova party pote vypada?

giuliettka
2912 příspěvků 20.05.18 16:22

@MarryJu Svadba bola na východnom Slovensku. Tie sú odpoludnia s následnou večernou zábavou. Ten únos nevesty je po takzvanom „redovom“ tanci, ten je o polnoci. To si všetci čo majú záujem zatancujú s nevestou v kruhu za symbolický poplatok a potom sa to pamaly trúsi domov. Takže ženích s nevestou sa už nevrátili, vraj sa zhádali ako kone, on odišiel taxíkom do hotela čo mali zaplatený a ich tam nechal. Nevesta išla do rodičovského domu, ktorý bol v tom meste kde bola svadba a tí družbovia čo organizovali únos, sa vrátili k svojím partnerkám na svadbu. S veľkou chuťou ako najvtipnejšiu hostorku svojho života to vyrozprávali tým čo tam ešte boli. Za všeobecného znechutenia sme sa všetci rozišli a išli sa z toho domov vyspať.

giuliettka
2912 příspěvků 21.05.18 18:51
@emef píše:
Uz dlouho me tady na pekle fascinuje ten strach, aby nekdo nahodou nezastinil nevestu (ve vtipnejsi verzi strach o to, aby si nekdo nespletl svatebcanku s nevestou). Jeste jsem ale necetla, ze by se nekdo bal o zastineni zenicha. :-)

K tomu zastínení nevesty. :-D
https://www.royal.uk/…g-traditions

Stránka:  « Předchozí 1 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 důvodů, proč nenakupuji v Primarku

Autor: Adéla

Irský módní řetězec Primark otevře prodejnu v Praze. Přímo na... Celý článek