Svatební nebe - peklo

Fotoalbum tématu (485) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 147 Další »
SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 09:04

@leonella
To je krásné místo.

Příspěvek upraven 01.04.16 v 15:41

leonella
181 příspěvků 1.4.16 12:39
@LCH píše:
No ufff, jsem měl na sobě dvakrát za život cca 6 kg neprůstřelnou vestu a docela mi to stačilo i bez diamantů.:)

a bylo to na svatbě? na plese? ve společnosti? a vysoký podpatky k tomu? :-)
to se přece nedá porovnávat

leonella
181 příspěvků 1.4.16 12:40

@SweetPotato
tam to znám, to je spíš hrad a le krásnej

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 12:49
@leonella píše:
a bylo to na svatbě? na plese? ve společnosti? a vysoký podpatky k tomu? :-)
to se přece nedá porovnávat

Aha…no bylo to při pohybu, sezení, chůzi do schodů, třeba jsem taky někoho držel za ruku…uznáte mi takovou rovinu přirovnání? :)Nebo se pocit z váhy liší, podle společenské akce?

Bara06
2039 příspěvků 1.4.16 13:06

@LCH Prosim tě, příště si vezmi na střelnici lodičky a ty vesty radši dvě, abys POCHOPIL A PROŽIL, jaká je to váha. Fňukáš nad šesti kilama… a ani jsi netančil!

leonella
181 příspěvků 1.4.16 13:12

@LCH
Za mě určitě liší, pro ženu nosit své vysněné šaty je obrovská rozkoš a tu trochu nepohodlí často hodlá za to zaplatit. Neprůstřelnou vestu bych si oblékla abych si zachránila život, ne z v vlastního rozmaru! Tíhu šatů si dokážu užít a mít z toho radost. V případě neprůstřelné vesty bych asi rozkoší neskákala. Ale podobnost je možná v tom, že obojí se použije v boji. V krásných šatech ženy vyhrávají nejednu bitvu :-)

Bara06
2039 příspěvků 1.4.16 13:34

@leonella My holky houby víme, kolik slasti (leckterý) chlap zažívá v maskáčích a kanadách, oni zase houby vědí, co jsme my ochotné vytrpět kvůli nártu na 10cm jehlách. Dva světy…

chioo
292 příspěvků 1.4.16 13:53

Jakožto budoucí nevěsta musím říct, že tohle je pro můj vkus fakt peklo nejpekelnější :-D Mému minimalisticky zaměřenému duchu stačila návštěva půjčoven svatebních šatů…ty miliony korálků, kamínků, flitrů a kilometry krajek a šifónů mě budou děsit ve snech ještě dlouho. Nemůžu přitom říct, že by neměli pěkné šaty, jen tam byly mraky i těch přezdobených, sice asi neměly 15 kg a nestály takovej ranec jako u týhle „princezny“, ale i tak.
Nicméně jistou „marnivost“ u sebe porozuju taky…vdávám se v lese a odmítám jít v balerinkách, protože jsou podle mě ke svatebnímu blbý (mám šaty jen ke kolenům), takže jsem si pořídila lodičky na nižším širším podpatku a pokusím se nezabít se (a nezlomit si kotník)… ;-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 14:07
@leonella píše:
@LCH
Za mě určitě liší, pro ženu nosit své vysněné šaty je obrovská rozkoš a tu trochu nepohodlí často hodlá za to zaplatit. Neprůstřelnou vestu bych si oblékla abych si zachránila život, ne z v vlastního rozmaru! Tíhu šatů si dokážu užít a mít z toho radost. V případě neprůstřelné vesty bych asi rozkoší neskákala. Ale podobnost je možná v tom, že obojí se použije v boji. V krásných šatech ženy vyhrávají nejednu bitvu :-)

Panebože, to jsou plky! Mám chuť zítra vyrazit v té neprůstřelné vestě.

tilola
94 příspěvků 1.4.16 14:20

@Pinot Noir
jak pro koho…, já zítra radši radši skočím do šatů, má být sluníčko!

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 15:29

Návrhářka

http://www.2ndtake.co.za/…esaabpic.jpg
@Giulietta píše:
Dnes ráno som zaslechla útržok vysielania Europa2 a podľa Mareše to bola návrhářka Elie Saab. :-D
SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 15:43

@Pinot Noir
Ony ty patnáctikilové šaty jsou nakonec možná taky neprůstřelné. :-)))

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 15:44

@Lalita Pošlite to na email leoš. mareš@gmail.com. :-D
Ja to viem, ale on to nevedel a ja si z toho robím srandičky. :-D

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 16:48

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:18

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 17:07

@Giulietta Kdežto já to myslím smrtelně vážně, zejména v diskusi na mp;)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 17:45

,

Gorilka
1176 příspěvků 1.4.16 18:32
@SweetPotato píše:
@Pinot Noir
Ony ty patnáctikilové šaty jsou nakonec možná taky neprůstřelné. :-)))

Dcery Mukuláše II. by mohly vyprávět…

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.16 23:45

@Pinot Noir Souhlasím. Jinak Vy můžete, Vám by slušela.

@Bara06 To máš pravdu, ona zase v Saabovi nemusela klikovat:)

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.16 00:19

@Gorilka Hm, netušil jsem, že si skrze Vás a pekelnou svatbu rozšířím obzory o Ermakova.

tilola
94 příspěvků 2.4.16 14:17

25 mld, to je původní rozpočet tunelu Blanka (před tunelem), nebo několik stanic metra!!! a to všechno za pár hodin veselí, šaty za 600 000,– to by je holka měla nosit do konce života. Takovej ranec neutratím za hadříky za 4 životy. Opravdu jiná planeta.

leonella
181 příspěvků 5.4.16 12:30

Od Saaba si dokážu představit i jiné svatební šaty, které by mě lákaly více :-)

malucia
113 příspěvků 5.4.16 22:56