Svatební nebe - peklo

Fotoalbum tématu (485) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 147 Další »
chioo
292 příspěvků 25.4.16 13:52

Ještě jedno typické šlehačkové peklo
http://www.expres.cz/…-/viral.aspx?…

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.16 15:29

@chioo
Povšimněte si výrazu družičky vlevo a ani sama nevěsta se netváří nijak radostně
http://1gr.cz/…82499408.jpg

LOL
http://1gr.cz/…82499458.jpg

leonella
181 příspěvků 25.4.16 18:42

@tilola @Linie @chioo
Souhlasím, že snaha nasoukat se za každou cenu do korzetovek bez ramínek nebo rukávků (které navíc s korzetem nemají nic společného, kromě šňůrky) a tím zdeformovat horní polovinu nevěsty a umocnit to šlehačkovou sukní je peklo každé svatby nebo plesu.
přitom si myslím a souhlasím, že šaty s ramínky nebo s rukávky mají v některých případech daleko větší kouzlo…

leonella
181 příspěvků 25.4.16 18:43

A to hlavně u velikostí 40 +
stačí porovnovat s ramínky a bez

Campanelle
1973 příspěvků 25.4.16 19:00

@chioo @Lalita Už jste viděly správné cikánské svatební šaty? K těmhle byla ještě asi 10m dlouhá vlečka.

chioo
292 příspěvků 26.4.16 08:38

@Campanelle viděla i neviděla ;-) tyhle konkrétní ne, ale jinak…vlastně je jedno, kdo do toho vleze, širokánská sukně s volány, třpytivý korzet napěchovaný prsama (takže ideálně o něco menší, než by daná žena potřebovala…ať je to „pořádnej pušap“), nezbytná korunka, závoj, ideálně další šperky a neodmyslitelný brutální makeup jsou strašný napříč etniky ;-) Osobně to zařazuju spíš pod kolonku „kolotočářská fešn“, často jsou v tom nacpaný i kyprý peroxidový blondýny s kérkou ;-) jou - jou…každá chce být princezna :-D kromě mě teda… ;-)

chioo
292 příspěvků 26.4.16 08:42

@Lalita jo, výrazu těch družiček jsem si všimla…nedivím se jim ;-) Zajímavý je, jak takovýhle modely nesou jasný prvky svatební módy tak 80.-90.let…zrovna o víkendu jsem prohlížela starší fotky rodiny a přesně tyhle příšerný prvky (volánky, nabírání…ok, ještě balonový rukávy a květák na hlavě) to mělo…ale kdo ví, jak budu na svoje svatební fotky koukat za 30 let ;-)

Campanelle
1973 příspěvků 26.4.16 09:11

@chioo Ano, u nich to prostě musí být a běda tomu, kdo by se vzepřel. Je to prostě jiná kultura, ale stejně na to vždycky fascinovaně hledím. :)

tilola
94 příspěvků 26.4.16 13:14

@Campanelle @chioo
„gipsy gown“… s úžasem hledím co je možné, podělím se co jsem našla! barevné kombinace, extra široké sukně… pro nevěstu to musí zážitek na celý život! co by holka dělala, kdyby ji nikdo nepomohl šaty svléknout :-) to si přece nemůže sundat sama.

Campanelle
1973 příspěvků 26.4.16 13:25

@tilola Co sundat, ale navléct se do toho! Družičky ji musí procpávat dveřmi, narvat (doslova) do auta. Ta „moje“ nevěsta musela přijet na valníku, protože se do žádného auta nevlezla. Ty holky si různě polstrují a lepí tělo, aby unesly váhu té sukně a neměly tak moc sedřenou kůži z boků. Ale oni to prostě musí mít!

Luela
125 příspěvků 26.4.16 13:39

@tilola
U téhle fotky mám pocit, že jsem ztratila veškerou schopnost správně vnímat objekt v závislosti na prostoru ve kterém se nachází…

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 15:53

@tilola
Asi si řeknete, že jsem se úplně zbláznila, ale mně se to vlastně líbí! Tedy, ne že bych se v tom chtěla vdávat! Ale jako tradice, něco exotického, jako obrázky zajímavých etnik v National Geograficu… A chápu, že ty nevěsty chtějí mít tu největší, nejširší, nejnejnej sukni, když už tak už. Co by se spokojila s dvoumetrovou, jako nějaká druhá, když může mít třímetrovou, o tolik větší utrpení už to asi nebude. :-)))

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 19:59

@SweetPotato Vy jste se úplně zbláznila! :D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 20:24

@Lalita
No co jsem říkala… :-))

AutumnVirus
310 příspěvků 26.4.16 21:04

Já bych tedy nechtěla vypadat jako poklop proti mouchám, ani ze svatebních či folklórních důvodů, nicméně když se to někomu líbí, tak ať.
Co ovšem dotyčná dáma dělá, když jí do té sukně něco vleze (zejména o 6 - 8 nohách)? Takový menší hysterický záchvatek musí být technicky dost náročný :D

MP_vinnie
274 příspěvků 26.4.16 21:20
@Campanelle píše:
@tilola Co sundat, ale navléct se do toho!

Funguje to takto ;)

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.16 21:29

[

Příspěvek upraven 31.08.16 v 19:00

leonella
181 příspěvků 26.4.16 23:10

@SweetPotato @Campanelle @Lalita @MP_vinnie

@SweetPotato píše:
@tilola
Asi si řeknete, že jsem se úplně zbláznila, ale mně se to vlastně líbí! A chápu, že ty nevěsty chtějí mít tu největší, nejširší, nejnejnej sukni, když už tak už. Co by se spokojila s dvoumetrovou, jako nějaká druhá, když může mít třímetrovou, o tolik větší utrpení už to asi nebude. :-)))

Ve skrytu duše, kdyby mi to někdo nabídnul, že si ty šaty mohu vyzkoušet asi by neřekla že ne. Asi jde o ten pocit něco takového mít na sobě i za cenu nepohodlí. Těch příležitostí moc není.

Campanelle
1973 příspěvků 27.4.16 06:56

@Luela @AutumnVirus Zajímalo by mě, co a koho má nevěsta pod tou sukní. :)
Trochu mi připomíná toto.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.16 13:35

@Campanelle Jj, taky jsem si říkala, že by pod tou sukní mohla úspěšně schovávat celou rodinu.

malucia
113 příspěvků 27.4.16 13:35
@LCH píše:
to bude shibari

shibari… co je to?

Campanelle
1973 příspěvků 27.4.16 13:54

@MP_vinnie Ale nejde to nakonec sníst. :)

Luela
125 příspěvků 27.4.16 14:24
@Campanelle píše:
@Luela @AutumnVirus Zajímalo by mě, co a koho má nevěsta pod tou sukní. :)
Trochu mi připomíná toto.

Pod sukní může být i manévrovací prostředek, přece jen se v tom nemusí moc dobře chodit.
vizualizace nic moc, myší se mi nekreslí zrovna nejlépe :-)

leonella
181 příspěvků 27.4.16 14:47

@Luela
teda, řekla bych, že jste na kápla… myslím že to dává logiku, po svých asi nejde!

leonella
181 příspěvků 27.4.16 14:48

… jen by zajímalo, jestli má řidič střešní okýnko :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 147 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek