Svatební šaty - které zvolit?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Barbyl
1472 příspěvků 18.1.16 02:41

Pridavam se k tem, kdo si mysli, ze @maskover by lepsi sluzbu udelalo vertikalni cleneni ( raminka, vystrih, splyvava sukne) nez korzet (korzet s vystrihem do V by byl super) a zapomenout na ty dortove vlny, ktere akorat rozsiruji a zkracuji.
@SunEclipse a @Linie - jiz v r. 2006 se daly i na malomeste sehnat saty s rukavem - prikladam foto kamaradky, chce to jen hledat. myslim, ze to byla zn. Pronovias. dodnes je povazuji za pomerne nadcasove - rekla bych, ze moda ve svatebnich satech se meni o neco pomaleji nez v konfekci. Bohuzel te kamaradce saty nezkratili - mela je prvni, takze pod ne musela mit spodnicky, kdyby byla o kousek vyssi (nez 157cm) mohly klidne i vice splyvat…ochota v salonech se meni, a divim se, ze Vam ani nedoporucili prinest si na zkousky pradlo, ktere je pod saty vhodne.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 05:33
@maskover píše: … a to, že nebudu mít šaty zrovna podle poslední módy mě naprosto netíží, za dva roky to bude stejně zase úplně jinak, a až si fotky budu jednou prohlížet, tak už vůbec nebude nikdo tušit, jaký byl zrovna ten rok trend.

Ale bude, tie modely, ktoré máte na sebe na Vami postovaných fotkách sú roky 90. Ale podľa mojho názoru nejde ani tak o trend, ako o to, aby ste tie fotky mohla ukázať aspoň niekomu a ten nemusel chváliť farbu kachličiek za Vami a krásnu zelenú trávičku, alebo vzor na koberci, lebo Vy budete vyzerať jako hastroš a on Vám to nedokáže povedať. :-D
Ak nechcete krajku a tyl, tak sa skúste aspoň pozrieť do iného salónu v akom ste už bola a vyberte si iný strih sukne a iný korzet, lebo dopadnete takto.
http://amandawho.blogg.se/…87070430.jpg

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 05:37

@maskover A sú aj šaty bez krajky a tylu čo vyzerajú príčetnjšie ako ten Váš výber.
http://www.bridalguide.com/…ing-gown.jpg

Linie
2020 příspěvků 18.1.16 06:56

Maskover: Objednejte se do nějakého většího salonu /doporučuji Adinu, mají různé značky šatů/, vezměte si tělové prádlo ve správné velikosti a dopředu řekněte asistentkám styl šatů a cenu, kterou nechcete překročit. Budete překvapená, kolik hezkých šatů vám přinesou.
Vzhledem k vaší postavě vám doporučuji šaty s ramínky a větším výstřihem, podobný styl jako dala @Giulietta. Raději bych se vyhnula korzetu bez ramínek, špičatý výstřih vypadá na větších prsou lépe.
Hezkou svatbu!

Iv_Sm
1582 příspěvků 18.1.16 09:17
@Linie píše:
@Giulietta Nevěsty na šatech šetří, buď si objednají v Číně nebo se vdávají v krátkých šatech. Některé šetří na to, aby jim zbyly peníze na nezbytnosti jako je výzdoba stolu i místnosti, fotokoutek, strom přání, košíček na vývazky, dárky pro svatebčany, potahy na židle, organzu nebo jutu na stůl a všechny další hlouposti, bez kterých se současná nevěsta nevdá. Šetří se na prstýncích /hit jsou prsteny z oceli/, oznámení se dělá na počítači, často se i jídlo zajišťuje vlastními silami. Všechny se zhlédly v amerických filmech a chtějí mít svatbu se sto hosty! Je to přece jejich den!

Presne! Nevesta nedá viac ako 5.000,– Kč za šaty, ale fotokoutek musí být…

dr.kralik
356 příspěvků 18.1.16 10:44

@maskover Ale tam vůbec nejde o to, že ty šaty jsou podle deset let starých trendů (spíš víc), ale o to, že vám nesluší. Všechny kromě těch se žlutou mašlí vás dělají výrazně menší (pokud to dobře chápu, chtěla jste docílit spíš efektu prodloužení), ty se žlutou mašlí vás sice tolik nezkracují, ale ani neprodlužují a taky vám nedělají až tak hezkou postavu, abyste se v nich musela vdávat. Beru to tak, že ve svatební den by to nevěstě mělo slušet. Ano, trendy budou za pár let někde jinde, ale to, jestli vám ty šaty slušely, vám už nikdo nevezme.

A věřte mi, tady to není jako na beremku, kde se každá chce vyjádřit a když sama nemá názor, alespoň přepapouškuje to, co napsali ostatní. Prosím, běžte si alespoň zkusit někam šaty typů, které vám tady radily pekelnice (a že tam bylo málo smajlíků neznamená, že ty rady nebyly myšlené dobře a upřímně, tady se sluníčkování prostě jen nenosí), vyfoťtě se v nich, potom ty fotky porovnejte s tím, co jste sem postovala, a třeba budete překvapená, když výsledný efekt nebude au (jako teď) ale wow.

Mohito
669 příspěvků 18.1.16 11:13

@Giulietta teda ty poslední šaty, co jste tu dala jsou nádherné! Hned bych se vdávala znovu :-)

ming_xing
1324 příspěvků 18.1.16 12:21

@maskover domnivat se, ze na strankach o mode Vam vetsina lidi nevytkne, ze model satu je 20 let passe a navic Vam nesedi, se mi zda minimalne dost neprozirave, nerku-li naivni.
samozrejme vkus nema kazdy, ani tady ne, ale prece jen na webu zabyvajicim se modou se tech, kdo o estetice a odivani maji sirsi povedomi, najde percentualne jaksi vice nez v bezne populaci. rady nadsenych tleskanku se zde opravdu nerozdavaji, tim mene slehackam z polyesteroveho satenu s odstavajicim korzetem.

maskover
5 příspěvků 18.1.16 13:36

A co toto?

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 13:43

@maskover To jste vy? Pripada mi, ze na fotografiích je pokazde nekdo jiny.

maskover
5 příspěvků 18.1.16 13:45

Nejsem, jen mě zajímají názory na tyto šaty

meejja
391 příspěvků 18.1.16 13:45

@maskover Sama musíte vidět, že tohle působí úplně jinak, lépe! Nelíbí se mi moc řešení na zadku, ale pořád je to o sto procent lepší!

Barrbarrella
171 příspěvků 18.1.16 14:12

@maskover Jsou rozhodne lepsi, jine. Hodne dela, ze jsou na knoflicky, tudiz vetsinou velikostne primo na postavu. Snerovacky jsou tak +-10 velikosti a nikdy nebudou sedet, proto vam ve sv. salonu budou neustale neco poposivat, utahovat, nasivat. A to je take jedna ze zakladnich rad zde na MP ze clanku o sv. satech, ne snerovacku max. takovou kde neni rozsah vel. tak obrovsky, ale knoflicky :-)

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 14:16

@maskover Pokud jste na tech prvnich fotografiich, tak bych se drzela rukavu nebo strihu, ktery davala @Giulietta. Tyhle saty jsou sice lepsi, ale chce to hezke ruce a hrudnik.

BarcaAri
631 příspěvků 18.1.16 14:23
@maskover píše:
Děkuji, že se našel někdo odvážný a napsal i něco hezkého - proti všem co se tu tak hezky rozjeli :) Trošku mi to připadá, že to tu funguje vše podle prvního příspěvku, najednou mají všichni stejný názor :) Asi jsem měla hned na začátku napsat, že krajka a tyl se mi zrovna moc nezdá. A v úzkých šatech se necítím. Určitě si svatbu udělám podle svého, a to, že nebudu mít šaty zrovna podle poslední módy mě naprosto netíží, za dva roky to bude stejně zase úplně jinak, a až si fotky budu jednou prohlížet, tak už vůbec nebude nikdo tušit, jaký byl zrovna ten rok trend. Hlavně aby se líbily mně, byly bílé a dlouhé a na první pohled patrné, že fotky jsou ze svatby :) A ano, chci být za princeznu :) No asi jsem se neměla ptát na stránkách, kde je prohřešek vzít si o rok starší model :) moje chyba :)

Ono ani tak nejde o posledni modu. Spise o to, ze v tech satech (ktere tu ted aktualne visi) nevypadate nejlepe. Pokud se vam libi a vlastne o radu nestojite tak to se neptejte.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 14:33

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:31

dr.kralik
356 příspěvků 18.1.16 15:06

@maskover Tyhle kdyby neměly ten zdobený pás pod prsy, který se tak divně rozšiřuje, byly by o dost lepší (i když se mi nelíbí ani ta druhá korálková aplikace). To rozšíření trochu ruší siluetu, ale jinak nejsou špatné, minimálně látka vypadá dost kvalitně. Pořád to ale není ono a hlavně je taky otázka, jak by vypadaly na vás. Tuhle fotku sem před časem vložil někdo jiný.

dr.kralik
356 příspěvků 18.1.16 15:10
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 15:19
@maskover píše:
A co toto?

Toto je pekné a je to štýl ako prvá republika, takže inšpirácia minulosťou je zámer a nie ako tie čo ste postovala prvé, kde to vyzerá ako vedľajší efekt a sedia Vám.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 15:20

@dr.kralik Sakra mám dočítať diskusiu do konca a potom reagovať. On je to troll, tak nič, už čuším. :-D

dr.kralik
356 příspěvků 18.1.16 15:24

@Giulietta Já si spíš myslím, že to je nějaká zvláštní past, počkám si, jak to dopadne :D.

Barrbarrella
171 příspěvků 18.1.16 15:34

@Giulietta @dr.kralik Sakra, troll ci past, ze to nekoho bavi a stoji mu to za namahu.

Elfrida
23 příspěvků 18.1.16 17:23
@maskover píše:
A co toto?

Ano, v tomto střihu vypadáte mnohem lépe, ale tento konkrétní model je Vám malý - zip v horní části zapněte jen tak tak ( nebo je špatně přišity :-o)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.16 17:33

@Elfrida @dr.kralik
Ale tazatelka píše, že na fotce není ona.

dr.kralik
356 příspěvků 18.1.16 19:03

@SweetPotato No jo, už to vidím. Tak to je škoda, jsem si připadala jako Sherlock :D.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek