Svatební šaty - které zvolit?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
DanielaS
4910 příspěvků 19.01.16 11:51

Uz jste na sobe par tech klasickych tezkych korzetovych satu mela, takze muzete zvazit, jestli v nich chcete vezet cely den (a jist, tancit…). U satu s rukavy nebo na raminka (pozor, mluvim o opravdovych konstrukcne vyuzitych rukavech, ne o korzetovkach s dodelanymi rukavy z krajky, ktere nic nenesou) vam nebude cela vaha satu zaviset na snerovacce.

leonella
181 příspěvků 19.01.16 19:59
@DanielaS píše:
Uz jste na sobe par tech klasickych tezkych korzetovych satu mela, takze muzete zvazit, jestli v nich chcete vezet cely den (a jist, tancit…). U satu s rukavy nebo na raminka (pozor, mluvim o opravdovych konstrukcne vyuzitych rukavech, ne o korzetovkach s dodelanymi rukavy z krajky, ktere nic nenesou) vam nebude cela vaha satu zaviset na snerovacce.

zastanu se korzetovek, šaty s pevným vyztuženým korzetem skvěle drží na těle, mám ráda ten pocit stažení. A svatba je jedinou příležitostí si takové šaty opravdu užít. Ale samozřejmě to záleží na každé z nás co jí vyhovuje :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.16 20:11

@leonella Ale ono keď dvaja robia to isté, tak to nie e to isté. Korzet s všitými kosticami, akoje n Vašom obrázku je niečo iné jako to, čo postovala zakladatelka diskusie. :-D

malucia
113 příspěvků 19.01.16 20:12

@Giulietta
naprosto souhlasím! :-)

leonella
181 příspěvků 19.01.16 20:19

@Giulietta
rozhodně ano! bohužel jsem si to ozkoušela osobně, jak špatně drží šaty s tzv. „korzetem“ nebo tzv „korzetové“… tedy skoro vůbec… pokud se chcete pohybovat! korzet musí být funkční!

Linie
2020 příspěvků 19.01.16 21:18

Korzet s ocelovými kosticemi, jako je na foto @leonella ve svatebních salonech nenajdete. Ten si musíte nechat ušít na míru u speciální krejčové.

Barrbarrella
171 příspěvků 19.01.16 21:37

@Linie @leonella Tak určitě, to spíš raději toho jednorožce a můžete si vybrat i barvu :-D

Bacteria
436 příspěvků 21.01.16 20:40

Maskover, možná jste postřehla to, co já, poté, co jste sem dala své fotky v těch šatech, tak se tu strhly takové spekulace, že nemáte peníze a jste někde z maloměsta, kde jsou jen laciné půjčovny se starými modely a že nemáte vkus. A to byly myšlenky, které jste vzbudila na první pohled u lidí nezatížených tím, že by o vás něco věděli. A přesně takto zapřemýšlí několik dalších lidí z vašeho okolí, kteří si budou prohlížet fotky z vaší svatby. To mi moc princeznovsky nepřijde.
Mám stejnou postavu jako vy. Šaty jsem si nechala ušít s pasem v pase, s hlubokým výstřihem do V, s rukávy z krajky a s rameny uzpůsobeny tak, aby se do nich dala schovat bytelná podprsenka, která mi poskytne jistotu na celý večer a zamezí trapnému popotahování vršku šatů a s dlouhou kolovou sukní vyztuženou ne obručí, ale tylovou spodničkou. Stála mě celá paráda do 10000.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek