Svatební šaty - něco jiného

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
weruberu
1261 příspěvků 28.3.17 12:53

@kajka285 V Nuanci je cena za zkoušku (a je jedno kolik šatů vyzkoušíte), ale vím, že někde to mají časově omezeno, příp. je určena cena za vyzkoušení 1 ks šatů, je dobré si to zjistit předem.

kajka285
23 příspěvků 14.4.17 21:18

Tak mnohokrát děkuji. Mně se jedná konkrétně o tu nuanci, tak alespoň vím, s čím počítat.

koko8
23 příspěvků 17.7.17 09:57

Já jsem si vybrala krásné svatební šaty ve svatebním salonu v Praze v nuance.cz, byla jsem velice spokojená s jednáním paní prodavačky a hlavně s tím jak mi dokázala nechat upravit šaty na tělo

rineke
160 příspěvků 17.7.17 16:10

@Narcisa Některé (ale pravda, není jich moc) se mi líbí i od Odivi Sobje . Některé jsou ale až moc odvážné (pro mou placou povahu), ale pro inspiraci přidávám…

http://scontent.cdninstagram.com/…686400_n.jpg?…

Monisek.monik
4 příspěvky 1.9.17 18:16

Potřebovala bych také poradit svatební šaty, které mi budou pořádně sedět, nějaký šikovný svatební salon, nejlépe v okolí Prahy?

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.17 19:11

@Monisek.monik nechte si je ušít, ty sedět budou

koko8
23 příspěvků 3.9.17 17:52

Já jsem měla svatební šaty ze svatebního salonu www.nuance.cz/, a velice Vám je doporučuji opravdu se o Vás krásně postarají, a šaty Vám budou sedět parádně

malinkalenicka
25 příspěvků 5.9.17 11:58

A to jste si je půjčovala nebo kupovala? a jak je to dlouho prosím?

koko8
23 příspěvků 7.9.17 22:23

Půjčovala jsem si je tam, a i tak jsem je měla upravené na tělo, je to zhruba půl roku

dianazad
1 příspěvek 24.11.17 21:31

Ahoj :) za sebe mohu doporučit svatební šaty z e-shopu Devotion Dresses: https://www.devotiondresses.com . Mají opravdu široký výběr a najde se tam řada,,neprinceznovských". :)

Jordaan
9182 příspěvků 24.11.17 21:49

@dianazad

A uz si ty saty u Vas nekdo objednal? Tipuju, ze saty za 25 tis. + si bez zkouseni zase tak moc lidi nekupuje.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek