Svetr bez výstřihu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julinha
7 příspěvků 28.1.12 18:45

Milé pekelnice,
netušíte, kde by se v Brně dal sehnat propínací krémový svetr(teplý:-)) ke krku?Za studentský peníz:-D
Zdá se to jenom mně, nebo jsou letos k dostání jenom věci s výstřihem aspon do půlky hrudníku?

Reakce:
MP Barbucha
3716 příspěvků 28.1.12 18:55

Nezdá! Hlavně ty propínací svetry jsou všechny s výstřihem. Ale zas tak důkladně jsem nekoukala…určitě něco najdeš:-)
Mrkni na e bay, toto je ideální situace, svetr propínací bez výstřihu si tam můžeš odfiltrovat.

hedvika
275 příspěvků 28.1.12 19:12

já prave prisla z lovu propínacích svetrů a tedy nic moc, některé ty výstřihy jsou tak divně vykrojené, ale docela pěkný, barevný maji v reservedu, ale je do veckoveho vystrihu a je zajimave barevny, trochu color blocking, jsem z nej nadsena, stal jen 400, sice jen bavlna, ale hezci jsem zatim nevidela! nejake jsou i saint oliweru, a na svetříky jsou dobré ty malé neřetězcové obchůdky, tam je zas problém zbytečná délka, ale zase se tam dají najít bez výstřihu…

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek