Swarovski ano nebo ne

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Gorilka
1160 příspěvků 29.1.15 10:02

Základní komponenty pro „Swarovski“ a „Swarovski elements“ sice vyrábějí dvě „papírové“ firmy, nicméně obě dvě spadají pod „Swarowski Group“. V obou případech se jedná o průmyslově vyráběné olovnaté sklo. Ano, „Swarovski elements“ je levnější varianta „Swarovski“ protože nedochází k osazování ale k lepení na podkladu, ale pořád je to sklo a obecný kov (občas porhodiovaný).

Oldyn
6156 příspěvků 29.1.15 18:09

@Veronika Barchen
Mám koupeno přímo v podnikové prodejně, mám certifikát a na kovu je vyraženo 925.

JankaM
257 příspěvků 1 inzerát 29.1.15 18:18

Já bych brala od Swarovski toto, ale ta cena, ach jo.
Ale už mají v korálkových obchodech „obdobný“ materiál, tak se může tvořit.

Betty J.
2031 příspěvků 23.9.15 11:18

@nneellaa94: no, to klidně vyrábět můžete, ale reklamu si běžte dělat někam jinam.

Anto
28 příspěvků 24.9.15 12:05

Swarovski mi nikdy neprirostl k srdci, ne kvuli vzhledu, ale kvuli tomu, za co clovek skutecne plati. Neplati za kvalitni sperk, ale znacku, luxusni obchody na luxusnich adresach a samozrejme odpovdajici servis. Mam rada, kdyz utracim za neco skutecnejsiho, za neco vic, nez jen sluzbu, kterou dle meho nepotrebuji, ale produkt. Kdyz si clovek koupi stribrny sperk s levnejsimi diamanty, vi, ze to bude mit tu hodnotu za tyden, mesic i rok. Bohuzel mylne si vetsina lidi mysli, ze jsou diamanty nemozne drahe. Neni to pravda :(
Swarovski je jak auto, clovek to koupi a hned prvni den prijde o pulku hodnoty. Nemyslim to jako urazku, ale uprimne mi vzdy prislo, ze je to vhodne, jako darek, ktery pubertalni kluci kupuji svym pritelkynim po mesici lasky :) Ale verim, ze se to nekomu libi, asi jsem moc racionalni :(
Vzdy jsem si myslela, ze jsou ty sperky stribrne, jestli nejsou, tak je to opravdu zvlastni. Stribro stoji par korun uprimne…

Gorilka
1160 příspěvků 17.10.16 12:01

@Anto Je to poněkud nepřesné. Swarovski má cenu jen kovu ve kterém je to uložené. Běžný investiční diamant má cenu o 30% nižší už v okamžiku, kdy ho zaplatíš a vezmeš do ruky. Drobné šperkařské diamanty jsou velmi levné, to je pravda.

Oldyn
6156 příspěvků 19.10.16 16:07

@Anto
Swarovski je šunt s nulovou hodnotou. Sestra na mně vydyndala art deco prsten s brilianty v bílém zlatě, vdávala se a chtěla něco půjčeného. Prsten jsem koupila okolo roku 92 v zastavárně na Cejlu, cena byla 2000 Kč. Podle puncu jsem si dohledala výrobce a někdy v květnu byla na aukci, kde se stejný vydražil za 18 000 Kč. :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek