swarovski

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 20:24
GreatSusan ha detto : kiwi: tak to na mne setril, bidak. prsten jsem si vybirala sama, kdybych to byvala vedela, tak jsem do toho slapla mnohem vic :-) ale zase mit na ruce ekvivalent osobniho auta mi prijde jako rikani si o problem…

Bídák :-)) No, hlavně k velkýmu šutru už je potřeba odpovídající oblečení… a pak je otázka, od jaký velikosti to už spíš nepůsobí vulgárně (a i uměle). Jako to, co nosí Beckhamka a další podobný pipiny… to bych dala zfleku rozřezat :-)
S tím autem mi to připomnělo tetu… on jí ten šutr vypad, a přímo do pračky, a už ho nikdy nenašli :-( Taky přišla s tím, že právě vyprala auto.
Tehdy to byla děsná škoda, páč to byl ještě zásnubní po babičce, krásná práce…
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 20:32

RenaLange: tak to je opravdu hruza ostuda. Myslela bych, ze zrovna u zbozi tohoto typu se necha v renomovanych obchodech nakupovat spolehlive. Je fakt, ze kdyz jsem tenkrat zacala vybirat, tak se mi z tech sum trochu tocila hlava, ale vubec by me nenapadlo, ze by me nekdo mohl osidit. Asi by me to zklamalo vic, nez kdyz bych koupila pondelni auto nebo jinou velkou vec, ktera by pak nefungovala - prece jen je zasnubni prsten na cely zivot. Nakonec mam prsten od jedne velice tradicni a spolehlive firmy (jedna slavna herecka tam chodila snidat :-).

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 20:34

kiwi: velikost meho sutru je velice decentni - o vulgarni velikosti se neda mluvit ani naznakem (coz me teda sakra mrzi :-)) starozitny prsten v pracce, to je teda opravdu pech :-(

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 20:43

Co takhle odkaz, GreatSusan? Že bychom se trochu pokochaly… :-)
Jo, u takovejch záležitostí je nejlíp spolehnout se na tradiční firmu - u těch „našich“ ruskejch a jugoslávskejch „klenotníků“ bych nekupovala radši ani stříbrnou náušnici.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 20:43

GreatSusan: Ale houby, vím za jaké ceny se prodávají diamanty i vím, co stojí zlato. Třeba damasteelové prsteny od Hykala by mě plně uspokojily (http://www.fler.cz/hykal ). Nebo takový http://www.fler.cz/…sten-1855899 . V zahraničí se mi líbí, že rádi pracují se surovými diamanty, to hodně můžu, třeba tady . Surové diamanty mají svoje kouzlo a nemusíte se bát, že vás někdo podvede.
Pokud se přesto bojíte, běžte do čistého kovu značeného státním puncem. V hodnotě 425$ třeba takhle masivní prsten .
Ale ne, to nejsou opravdové šperky, že. A všichni jsou podvodníci.
Btw 1,5 mm briliant stojí 150 Kč. Klidně si ho můžete koupit a pro pocit spláchnout do záchodu :) (ta cena hodně strmě stoupá s velikostí)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 21:50

Ja chcem radšej Tiffany ako Fler :-) http://www.tiffany.co.uk/…ng/Item.aspx?…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 21:58
Guliettko držela jsem se abych to nenapsala :-)). Teď se tady chechtám:-)))))

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 22:08

Keď ja to tam nevložim,anciáša asi z pohľadu na tu krásu na Tiffani stránkach strácam schopnosti. :-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 22:16

RenaLange ale holt zlato je zlato,nevadí že som ho dostala na diaľnici od chlapíkov čo im došiel benzín a nemali pri sebe hotovosť,tak mi ho predali. :-))

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 22:29

Ani: Prsteny od Hykal se mi hrozně líbí, chtěla bych od něj (časem) snubní prstýnky. Máte s ním nějakou zkušennost?

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 22:29

nekde jsem cetla, ze na fleru maji i spoustu krasnych svatebnich satu :-)
kiwi: odkaz nedam, to je fakt moc show-off. ale nic divokeho, spodni spektrum. prozkousela jsem se ale vsim moznym, u nekterych jsem mela chut ten prsten sproste ukrast, jsou fakt nadherny a povrchni a zbytecny a zbohatlicky a nadherny :-)

MP Ava
248 příspěvků 15.3.12 22:53

Já už pár let tvrdím, že si vezmu toho, kdo mi s žádostí o ruku přinese ballerinu od Cartier… no, asi proto jsem zůstala na ocet :)

anicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 23:20

Moj zasnubny je z Ouda diamonds, stal cca 10 tisic, ma v sebe originalny detail, ktory je viditelny az pri pozornejsom pohlade a ten briliant vidiet je :-) Asi je vyhoda, ze mam velkost prstena 49, to vynikne aj mensi kamen. Na kvalitu diamantov odbornik nie som, ale ligoce sa krasne, to mi staci (spolu s laskou, s ktorou bol vyberany a darovany, samozrejme :-))

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 00:33

Cinkitoo: Bohužel nemám, ale moc se mi líbí. Taky bych si je vybrala (kdybych plánovala prstýnky kupovat).
Guiletta: Njn :)) hezké jsou, to musím uznat. I když zase moc klasické. Já mám ráda buď hodně organické věci (patina, nepravidelné tvary, zajímavé kameny) anebo naopak chladné, až architektonické designy. Ta klasika mě trošku míjí… i když nechala bych si ho líbit, to zase jo ;) jen by nesměl být od přítele, máme kompletně společný rozpočet :)) takže bych ho hnala.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 07:42

GretaSusan - škoda… mě spíš zajímalo, jestli jste zvolili klasiku nebo nějakou modernu… osobně jsem pro klasiku. Nějak se mi ty nové vzory nelíběj - nejradši chodím zevlovat do starožitností… jo, to se ještě uměly dělat šperky!
Ale kupovat takový věci na Fleru… to už můžu rovnou na Aukro, ne? :-)

Elm
126 příspěvků 16.3.12 09:34

Kiwi, i na Fleru se dají sehnat starožitnosti ;-) … Netvrdím tedy, že tam chodím kupovat diamanty, ale znám tam několik prodávajících, o kterých vím, že mají praxi třeba z práce v muzeu a kterým já věřím. Využívám to hlavně z důvodu, že nemám možnost chodit okukovat do starožitností. Koupila jsem si takhle hlavně nějaké art deco brože, pro které mám slabost.

DanielaS
5302 příspěvků 16.3.12 09:44

Ja dostala diamantovy prstynek k vyznamnym narozeninam, ceny jsem nevidela, ale prodavac byl instruovan a nosil mi jen veci v urcenem cenovem rozpeti. Priznam se, ze jsem se rozhodovala podle toho, jak moc to vypada draze. Tedy aby to NEVYPADALO draze a nelakalo ke kradezi. Trochu smutne. Nakonec mam siroky prstynek z bileho zlata s kaminky kolem dokola, k nerozeznani od produkce Bijou Brigitte.
Snubni budou jednou z ocele.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 10:47

kiwi: princess cut, uplne jednoduchy a vecny. Mne se ty modernejsi veci rychle okoukaj, tohle sice mozna neni nijak zvlast extravagantni, ale zato se na to porad da divat. Dneska bych mozna vybrala malicko jinak, ale v principu podobne. Vintage sperky byvaji opravdu krasne, ale bohuzel znacne mimo muj rozpocet…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 13:02

Ja chcem hrať vo filme Mirror Mirror. :) http://www.facebook.com/Swarovski

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 13:03

Myslela som tie červené šaty. Zabudla som ako sa tu vkladá link. :(

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 13:51
GreatSusan ha detto : kiwi: princess cut, uplne jednoduchy a vecny. Mne se ty modernejsi veci rychle okoukaj, tohle sice mozna neni nijak zvlast extravagantni, ale zato se na to porad da divat. Úplně souhlasím a dík za info :-)
Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 14:38

Kiwi, proč? Myslím, že je jen otázkou času, než budou všichni designéři a dobří řemeslníci na webech podobného typu (ať už to bude fler, nějaký zahraniční web nebo nějaký jejich nástupce, třeba i silně výběrový). Protože jen přes výstavy a řemeslné trhy se dá fungovat jen tak tak (a čekám, že v budoucnu to už nepůjde vůbec), na webu je mnohem větší šance narazit na cílovou skupinu. A vlastní web nikdy nepřitáhne tolik nakupujících, kolik má fler/etsy/dawanda/trendymania apod.
Už by tam všichni byli, kdyby část z nich netrpěla předsudky (a ta část, která netrpí, tam už je).

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 16:29

Co proč? Proč bych si nekoupila briliantovej prsten na Fleru?
No protože si za prvé nemyslím, že je Fler studnicí krásných věcí :-), za druhý bych se takový zboží bála kupovat přes internet, za třetí se mi moderní kousky z 99% nelíběj, a za čtvrtý se domnívám, že taková příležitost chce trochu jinej obřad než jedno kliknutí myší - abych si to taky náležitě užila, s celým servisem, obsluhou a podobně. Tož tak.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.12 17:44

Neptala jsem se, proč byste nekoupila briliantový prsten na fleru, osobní důvody (a takové ty běžné „důvody“ kolem internetového nakupování) plně chápu, šlo mi o to pohrdání vyjádřené větou:
„Ale kupovat takový věci na Fleru… to už můžu rovnou na Aukro, ne? :-)
Nicméně vzhledem k míře předsudků ve vašem posledním příspěvku (na fleru jsou jen tvořilkovské hnusy nebo moderní kousky) je to asi zbytečné.
Kvůli lidem jako vy, ještě top čeští designéři na fler nechtějí… ale ono se to zlomí. Už teď jich je tam dost. I těch klasických šperkařů, reprezentujících klasický styl (řemeslo) a běžná zlatnictví, tam několik je. Brzo bude plně platit, že kdo není na internetu, jako by nebyl. Protože mladá generace vyrůstá ryze internetová. (můj skromný názor)
A já radši budu mít prsten od umělce (s velkou nadsázkou) než z průměrného zlatnictví, kterých je po Praze stovky a všechny mají nabídku v podstatě stejnou.
(A ještě radši bych volila starožitnost, konkrétně Art deco, což je moje srdcovka a nejspíš i poslední období, kdy klasický (řemeslný) proud reprezentoval i umělecký proud. Dneska najít řemeslníka, který je výborný umělec a nedělá jen stále stejnou rutinu co všichni kolem (nebo naopak umělce/designéra, který dokonale zvládl řemeslo), je fakt hodně těžké… aspoň tedy u nás)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek