Tablet - potřebujete ho?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
bosorkáňa
215 příspěvků 7.9.14 13:43

Není to tak dávno, co jsem dost často pendlovala na trase Praha-Brno a protože jsem s sebou vozila psa, nepřipadal student agency moc v úvahu. Tehdy jsem si myslela, že by se mi tablet hodil, ale opravdu jen na ty cesty. Nakonec se moje cestování dořešilo, už nejezdím tak často a doma stejně používám notebook. Jsem docela grafoman, takže chodím na různé diskuse, píšu blog, nebo chodím chatovat. Píšu všemi deseti a jsem zvyklá na klávesnici, takže tady bych ten tablet vůbec nevyužila (jasně, dá se k němu dokoupit klávesnice… ale pořád se to notebooku nevyrovná)
A řešení?
A nakonec jsem si pořídila nový telefon s operačním systémem windows a mám pocit, že mobil dokáže tablet plně nahradit. Mimo domov na něm zkouknu to, co chci, sem tam i něco napíšu nebo se můžu podívat na ivysílání… víc stejně nevyužívám.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek