Tanga plavky - názor?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denca-17
9 příspěvků 05.04.18 09:56
Tanga plavky - názor?

Zdravím všechny :)
Otázka zní jednoduše.. považujete nošení plavek typu tanga za nevkusné, nebo dokonce vulgární? Myslím tedy při adekvátní postavě.. Když jsem se o víkendu chystala do aquaparku s kámoškama, vyslechla jsem si přednášku od mamky.. Tanga plavky jsem si pořídila před 2 lety v Portugalsku na dovolené s rodiči, mamka je mínění, že tam by měly také zůstat, tady to prý působí divně. A já přemýšlím proč vlastně? Myslím, že existuje spousta střihů plavek a tohle je prostě jeden z nich, ani lepší, ani horší, jen je třeba volit ho s ohledem na postavu.. ale to platí i u ostaních.
A mimochodem, kde obecně plavky nakupujete, máte nějaké dobré tipy? Připadá mi, že takové ty velké řetězce, jako New yorker a HM nabízejí poslední snad 4 roky pořád to samé a poměrně nekvalitní a nehezké.. :(

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kolúch
577 příspěvků 05.04.18 13:21

Ja teda na prdele inych ludi zvedava nie som, ale muzi maju sexualitu spojenu s vizualom a iste mnohym urobite radost.

Bossygirl
619 příspěvků 05.04.18 13:42

@kolúch já myslím, že je to zase nějaký rafinovaný úvod k reklamě.

kolúch
577 příspěvků 05.04.18 13:55

@Bossygirl Áno, preto jej odpovedám iba na prvú časť tej hlúposti.

czechfashionisto
94 příspěvků 06.04.18 00:14

Že někdo něco vyrábí ještě neznamená, že je dobré to nosit. Hlavně pak o reakcích na vaše plavky nezapomeňte napsat na Instagram ;) #metoo

Denca-17
9 příspěvků 06.04.18 06:09
Ach jo, to by mě nebývalo napadlo,
@Bossygirl píše:
@kolúch já myslím, že je to zase nějaký rafinovaný úvod k reklamě.

Tak úvod k reklamě to opravdu není.. ani mě nenapadlo, že by to za něj mohl kdo považovat.. prostě mě jen zajímalo, kde se dají sehnat pěkné plavky..

megusa
403 příspěvků 06.04.18 07:58

@Bossygirl taky o tak vidím..

ale jestli úplně náhodou ne.. tak jako jsou šaty vhodný na různé příležitosti, tak i různý střihy plavek se dají použít jinde..
tanga jsou fajn na opalování.. ale klouzat se v nich na tobogánu bych teda nechtěla..
na blbnutí v akvaparku jsou vhodný plavky, který drží na svým místě

Denca-17
9 příspěvků 06.04.18 08:22
@megusa píše:
@Bossygirl taky o tak vidím..ale jestli úplně náhodou ne.. tak jako jsou šaty vhodný na různé příležitosti, tak i různý střihy plavek se dají použít jinde..
tanga jsou fajn na opalování.. ale klouzat se v nich na tobogánu bych teda nechtěla..
na blbnutí v akvaparku jsou vhodný plavky, který drží na svým místě

Ne, určitě to není reklama, ach jooo.. znám módní peklo z pořadu Playtvak a měla jsem trochu jinou představu o tom, jak to tu chodí.. nenapadlo mě, že první co ostaním přijde na mysl je, že dělám reklamu.. Bože.

megusa
403 příspěvků 06.04.18 09:24

@Denca-17 nojo.. to je tak, když tu obden zakládaj témata nové uživatelky a ptají se kde něco koupit.. a vzápětí se objeví další nová, která přispěchá s radou a odkazem na nějakej supr čupr báječnej a luxusní eshop..

Denca-17
9 příspěvků 06.04.18 10:26
@megusa píše:
@Denca-17 nojo.. to je tak, když tu obden zakládaj témata nové uživatelky a ptají se kde něco koupit.. a vzápětí se objeví další nová, která přispěchá s radou a odkazem na nějakej supr čupr báječnej a luxusní eshop..

Tak já jsem tu celkem krátce, takže jsem neměla možnost posoudit, jak to tu chodí.. ale reklamu nesnáším všeobecně :/
Jinak co se tanga plavek týče, mohu vás ujistit, že drží tak jak mají, možná lépe, než plavky klasické..

BarcaAri
587 příspěvků 06.04.18 10:42

Nekdy pred 14 lety tj. kdyz mi bylo 18 let jsem jedno leto tanga plavky mela. Dost jsem si spalila zadek:) Uprimne nelibi se mi to, skoro nikdo na to nema zadek dostatecne hezky a je to proste moc odhalene. Nekde na zahrade proc ne, ale promenadovat se tak po plazi mi prijde proste nevkusne.

Příspěvek upraven 06.04.18 v 11:07

megusa
403 příspěvků 06.04.18 10:53

@Denca-17 ale furt jsou to plavky na opalování.. představa něčího odhalenýho zadku co se přede mnou vrtí na schodech k atrakci je fakt „úžasná“..

Lucia Salvatore
20 příspěvků 07.04.18 11:30

Na pláž k moři určitě ano, do aquaparku mi to moc vhodné nepřijde, minimálně po Vás budou všichni čumět :-)

vlm
3893 příspěvků 07.04.18 15:04

@megusa kdyby po schodech na atrakci, ja takhle potkala cloveka co bydlel v sousedstvi na hlavni tride krajskeho mesta, zabky, tanga, tricko zazitek na cely zivot

megusa
403 příspěvků 07.04.18 17:18

@vlm joo taky tu máme jednoho takového exota.. ten jezdí v tangáčích na kole.. pohled pro bohy.. :D

vlm
3893 příspěvků 07.04.18 19:08

@megusa na kole mame taky magora, ma kratounke kratasy z rifli a turban z mikiny na hlave…jinak nic :-)

kolúch
577 příspěvků 07.04.18 22:54

Dobré tanga plavky mal aj Borat…

Lucy Liu
25 příspěvků 09.04.18 14:22

Ať si nosí kdo chce, co chce…trocha vkusu ale nezaškodí. Třeba 80 letou paní (nebo pána? :D) bych v tangáčích fakt vidět nechtěla :D I když na Mácháči na jedné nejmenované pláži bych nejspíš i ta tanga uvítala raději než koupání a opalování „na Adama“ :D

Agraynel
81 příspěvků 11.04.18 10:09
...

Tak je to o pocitu osobním, mne to nějak nepohoršuje. Spíš na tom neshledávám nic pohodlného :) a nechápu, jak v tom někdo může v aquaparku normánlě fungovat teda :D jako vystavovat se při opalovačce venku dobrý, ale do bazénu dost nepraktický :)

Jindrason
281 příspěvků 12.04.18 09:35

Mě to moc vkusné nepřijde. myslím, že plavky vypadá roky stejně a nikomu to ještě neublížilo. To si můžete rovnou smotat tkaničky a promenádovat se v tom :)

Lála_druhá
405 příspěvků 12.04.18 09:43

Tak jestli do toho aquaparku nejdete plavat, ale vystavovat své dokonalé tělo pohledům cizích lidí, potom jsou tanga plavky naprosto ideální oděv.

Denca-17
9 příspěvků 12.04.18 14:59
@Agraynel píše:
Tak je to o pocitu osobním, mne to nějak nepohoršuje. Spíš na tom neshledávám nic pohodlného :) a nechápu, jak v tom někdo může v aquaparku normánlě fungovat teda :D jako vystavovat se při opalovačce venku dobrý, ale do bazénu dost nepraktický :)

Tak co do pohodlí, tak je to pochopitelně stejné, jako klasická tanga, dá se v tom fungovat úplně normálně.. a paradoxně narozdíl od klasického střihu, tenhle se neshrnuje do zadku při pohybu, vylézání z vody a tak :D

malucia
113 příspěvků 16.04.18 18:13

Do bazénu bych si je asi nevzala… u moře nebo u vody venku si je obléknu ráda a co se týče pohodlí, souhlásím @Denca-17, nepoci´tuji nějaký diskonfort.

NočníMotýl
244 příspěvků 16.04.18 22:01
@Lucy Liu píše:
I když na Mácháči na jedné nejmenované pláži bych nejspíš i ta tanga uvítala raději než koupání a opalování „na Adama“ :D

Jj, ty nuda pláže jsou prostě peklo, říkám si, že bych jim doporučila, aby si každého nejdříve přeměřili, zvážili a hlavně esteticky zhodnotili, než je tam pustěj!! I když mám jinej problém - vadí mi zpocený lidi, čili v sauně bych nejspíš i ten skafandr uvítala raději než to „pocení“ :-D

MP blanka
1267 příspěvků 16.04.18 23:07

Tak to já sa musím nuda pláží zastať. Možno je to iné na takých, kde sa pohybujú prevažne mladí ľudia, teda takí ktorí berú skutočnosť, že nie sú oblečení prevažne ako príležitosť sa ukázať a obzerať si iných. Keď manžel prejavil prvýkrát želanie navštíviť v Chorvátsku nuda pláž, zaskočilo ma to, a moc chuti som nemala.Ale z veľkej lásky… súhlasila som, veď koniec-koncov raz to predsa prežijem. Áno sú to zvláštne pocity, a nie práve príjemné, keď sa máte prvýkrát, sama neoblečená pohybovať medzi cudzími nahými ľuďmi. Lenže ja som si po počiatočnom šoku všímala, že ľudia sa tu pohybujú, rozprávajú a správajú prirodzene, nenútene, rozhodne sa neobzerajú jeden po druhom. Potom prešlo niekoľko rokov, do Chorvátska sme sa vrátili, tentoraz som už bez nútenia súhlasila, že pôjdeme na FKK. Od r.1995 sme tam boli s malými prestávkami 16×, a ak by to naša finančná situácia dovoľovala, chodili by sme ešte stále. Nepoznám slobodnejšiu, slušnejšiu a tichšiu spoločnosť ako sú návštevníci FKK.Je pravda, že tie chorvátske, a vystriedali sme všetky, navštevujú asi prevažne ľudia v strednom, staršom až starom veku, a ak mladí, tak mladí rodičia s deťmi. Kto chce byť sám, nie je rušený, ale nadväzujú sa aj priateľstva a s niektorými sme v kontakte aj mimo dovolenku. Kto chce ísť večer za zábavou, ide do blízkych „textilných“ rezortov. A to som ešte nespomenula to najúžasnejšie. Kúpanie bez plaviek, a to, že na sebe nemáte mokré plavky po tom, ako vyjdete z vody. Okrem hygienických dôvodov ide najmä o ten úžasný pocit voľnosti, kto neskúsil, nemôže vedieť. Za všetky tie roky som nevidela jediný raz, že by sa niekto po niekom nevhodne obzeral. Pravda, málokto má ideálnu postavu, ale myslíte si, že svoje nedokonalosti oblečením plaviek skryjete?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Český sušenkový gigant fušuje do obuvi. Tiskne na ně polomáčené!

Kdo by nechtěl tenisky přímo k nakousnutí! Přesně tak zřejmě... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Do deště stylově: A jde to vůbec?

Autor: Janča

Pláštěnky jsou praktické, ale o slušivý módní kousek nejde, to vím... Celý článek

Reklama