Tanga plavky - názor?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Denca-17
9 příspěvků 17.4.18 07:52

Mám jen takový technický dotaz.. zaco přesně dostal příspěvek od @malucia 4× negativní hodnocení? Jen by mě to zajímalo, co je na tom co napsala špatně.. Díky za osvětlení.

kolúch
577 příspěvků 17.4.18 16:04

@mp blanka..neskryjete, ale aspon intimnosti neblenbaju kade-tade a podpis gravitacnej sily je nejak zachyteny textilom. To ja radsej budem v obklopeni nehygienickych otuzilcov, ktori sa v najhorsom skryju za uterak, ako sa nechat desit vykrikmi mozgu „toto ta caka!!!“ (samozrejme, ze to nevnimam, vidim iba tvare a pod tym nieco neurcite v tvare hmloviny) ako inak..

giuliettka
6715 příspěvků 17.4.18 18:52
@kolúch píše: …ako sa nechat desit vykrikmi mozgu „toto ta caka!!!“
…čaká vás to aj keď budete medzi ľuďmi v plavkách. Najlepšie by bolo, keby ste na pláž nechodila, nech nechytnete traumu zo staroby.
kolúch
577 příspěvků 17.4.18 19:45

@giuliettka Akoze bez plaviek by to bolo to iste? Vazne?

giuliettka
6715 příspěvků 17.4.18 20:03
@kolúch píše:
@giuliettka Akoze bez plaviek by to bolo to iste? Vazne?

Vážne, keď sa nebudete pozerať na starých ľudí, tak nezostarnete a vaše intímne partie a prsia budú večne mladé.

kolúch
577 příspěvků 17.4.18 20:58

@giuliettka Naozaj nemusite usilovat dotahovat moje myslienky za mna, davam to v pohode sama aj bez hyperbolizacie ;) Nie je to esteticke, aj ked je to prirodzene. Ako povedala stara jednicka (v casoch pred hyperkorektnostou), myslite, ze je nekdo zvedavy na ty moje stare hnaty… Ked budem v tomto stave budem sa zahalovat a nebudem zvedava na rovnako zdevastovane tela, rovnako ako tetaz. Bohuzial zub casu nikoho nevylepsi, ale nech si lieta holy kto chce kde chce, lepsie ako v plavkach to bez nich nebude.

Carrie21
32 příspěvků 17.4.18 22:32

Jestli máš hezkou postavu, tak proč ne:-) I když je fakt, že do aquaparku bych si je asi taky nevzala. Do bazénu teda chodím v jednodílných…Ani nevím proč:-D U moře jsou tanga asi lepší a ještě se pěkně opálíš. No a na koupání venku obecně taky. Ale jak píšou některé ženy výše - chlapy to potěší;)))

malucia
113 příspěvků 18.4.18 10:15

@Denca-17 @Carrie21… koukám že jsme v nemilosti odpůrců plavek s proužkem… ale nic to nemění na tom že si je k vodě zase vezmu :-)

Denca-17
9 příspěvků 18.4.18 11:57

@malucia Taky se mi zdá.. tak já to beru v pohodě, prostě každý má nějaký názor a vkus a mě zajímalo, jaký názor převažuje.. a dostal jsem odpověď, jen mi přijde divné dávát někomu dislike zato, že si myslí něco jiného :/ Každopádně je taky beru, možná už o víkendu, když bude takhle krásně, sice to není na koupání, ale klidně bych se šla někam trochu slunit :)
A to jsou přímo plavky, které máš? Asi se tady nesmí psát, odkud jsou kvůli reklamě.. nebo ano?

BarcaAri
631 příspěvků 18.4.18 12:48
@Denca-17 píše:
jen mi přijde divné dávát někomu dislike zato, že si myslí něco jiného :/

Od toho tak nejak cervena raminka jsou (pro nevyjadreni nesouhlasu).

zuzzák
56 příspěvků 18.4.18 13:32
@vlm píše:
@megusa na kole mame taky magora, ma kratounke kratasy z rifli a turban z mikiny na hlave…jinak nic :-)

a ještě k tomu vozí letadýlko a cvičí na ulici :-D Já mám na něj hrozný štěstí…

megusa
431 příspěvků 18.4.18 13:53

@zuzzák to bylo asi spíš pro @vlm ten „náš“ nelítá..

vlm
5128 příspěvků 18.4.18 19:53

@megusa @zuzzák jj pro mě náš lítá, ale cvičit na ulici jsem ho ještě neviděla :-)

giuliettka
6715 příspěvků 18.4.18 20:11
@kolúch píše:
Ked budem v tomto stave budem sa zahalovat a nebudem zvedava na rovnako zdevastovane tela, rovnako ako tetaz. Bohuzial zub casu nikoho nevylepsi, ale nech si lieta holy kto chce kde chce, lepsie ako v plavkach to bez nich nebude.

Fakt si myslím, že by ste nemala liezť na pláž ani teraz. 90/60/90 nemáte ani s prižmúrením oboch očí a nikto na vaše nedokonalé telo aj keď v plavkách nie je zvedavý.

Alenakas
7 příspěvků 26.4.18 11:52

Maminka má vždycky pravdu…

Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 13:44

Omlouvám se za pozdní zveřejnění názoru, ale léto ještě nekončí, tak to třeba pomůže.
Na tangových plavkách není samozřejmě vůbec nic špatného. V mnoha zemích je nošení tangových plavek naprosto běžnou záležitostí (minulý rok jsme třeba byli s manželkou v Riu a byli jsme překvapeni, že tam byly v tangách skoro všechny ženy, a dokonce i v hodně odvážných). České země jsou v tomto bohužel trošku zaostalejší, proto často lidi v tangách na plážích či v aquaparcích nepotkáte.
Např. má žena považuje tanga jakožto spodní prádlo za nejpohodlnější (přesně z toho důvodu, který píšete - větší spodní prádlo má tendence sjíždět mezi půlky a zařezávat se). A jelikož to má takto, tak volí tanga i při koupání. Samozřejmě nejde o tanga ve stylu g-strings, to by nejspíš i mnoho lidí pohoršilo, ale spíše o něco takového: https://upload.wikimedia.org/…opped%29.jpg.

Samozřejmě je vhodné brát v potaz několik věcí. Pokud byste měla „velrybí“ postavu, asi by to nebylo úplně ideální s ohledem na lidi, kteří se v místě koupání také nacházejí. Ale důležité je cítit se v tom dobře a rozhodně nepřestupovat nějaká místní pravidla.

Jinak doporučuji nakupovat spíše v zahraničních obchodech z výše zmíněných důvodů. V Českých obchodech moc tangových plavek nenaleznete, takže výběr je omezený. Existuje zde ale několik obchodů, které vám takové plavky udělají na zakázku, ale to se pak prodraží.

Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 17:27

Pro mínusáře bez schopnosti napsat svůj názor: s manželkou v Riu před rokem ;-)

giuliettka
6715 příspěvků 22.6.18 17:42
@Alessandro píše:
Pro mínusáře bez schopnosti napsat svůj názor: s manželkou v Riu před rokem ;-)

Ty jó Murad Osmann verze čeký papoušek. :-D

giuliettka
6715 příspěvků 22.6.18 17:45
@Alessandro píše:
Např. má žena považuje tanga jakožto spodní prádlo za nejpohodlnější (přesně z toho důvodu, který píšete - větší spodní prádlo má tendence sjíždět mezi půlky a zařezávat se). A jelikož to má takto, tak volí tanga i při koupání.

Odomňa tam máte mínus teraz po zverejnení fotky, za ten zárez v prdeli. Ak to nosí preto, aby sa jej to nezarezávalo, tak som ho tam nečakala. A ešte taký hlboký. :-D

Kryptozoo
343 příspěvků 22.6.18 17:50

@Alessandro Ten wannabe insta look vám dost kazí ta žalostná kompozice…

Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 17:52
@giuliettka píše:
Odomňa tam máte mínus teraz po zverejnení fotky, za ten zárez v prdeli. Ak to nosí preto, aby sa jej to nezarezávalo, tak som ho tam nečakala. A ešte taký hlboký. :-D

Tanga jsou zařezaná přirozeně, je to jejich funkce a je to jen kousek látky. V původním příspěvku mi šlo o to, že u „bombarďáků“ se do té prdele nahrne opravdu velké množství látky, což je dle mé ženy velmi nepohodlné. Psal jsem to už samozřejmě dříve, ale lidé slabších kognitivních funkcí zřejmě potřebují věci dovysvětlit…

Příspěvek upraven 22.06.18 v 18:00

Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 17:53

Je to čistě osobní foto, zatím nikde nepublikováno a ani pro to původně nezamýšleno ;-)

vlm
5128 příspěvků 22.6.18 18:01

@Alessandro nikdy se mi nestalo,že by se mi zařezávaly kalhotky,asi nekupuji ksunty mizerně střižené.to na vaši fotce nejsou tanga ale jen zařízlé plavky,

giuliettka
6715 příspěvků 22.6.18 18:02
@Alessandro píše:
Tanga jsou zařezaná přirozeně, je to jejich funkce a je to jen kus látky. V původním příspěvku mi šlo o to, že u „bombarďáků“ se do té prdele nahrne opravdu velké množství látky, což je dle mé ženy velmi nepohodlné ;-)
Čerta starého prirodzene, tak jak to má ona tak je celkom fuk či má v prdeli narvaný pol metra látky či 20 cm.
Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 18:08
@giuliettka píše: Čerta starého prirodzene, tak jak to má ona tak je celkom fuk či má v prdeli narvaný pol metra látky či 20 cm.

Váš osobní názor. Nebo máte asi příliš vyplandanou prdle, když je vám jedno, co jaké množství látky v ní máte zařezáno ;-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek