Tanga plavky - názor?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 18:09

@vlm Nikoliv, byly to tanga. Bohužel už nemůžu vyfotit, protože už dosloužily.

Nejnověji si žena koupila tyhle: https://www.brazilianbikinishop.com/…o-97881.html ; vyzkoušeny před týdnem v Tatralandii ;-)

Příspěvek upraven 22.06.18 v 18:11

giuliettka
4928 příspěvků 22.6.18 18:11
@Alessandro píše:
Váš osobní názor. Nebo máte asi příliš vyplandanou prdle, když je vám jedno, co jaké množství látky v ní máte zařezáno ;-D

To D na konci vety ste si mohol odpustiť. Vešajte si zadok svojej ženy na net a kochajte sa ním naďalej. Fakt debatovať s chlapom o plavkách a pocitoch ženy v tých plavkách nemá zmysel.

Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 18:12
@giuliettka píše:
To D na konci vety ste si mohol odpustiť. Vešajte si zadok svojej ženy na net a kochajte sa ním naďalej. Fakt debatovať s chlapom o plavkách a pocitoch ženy v tých plavkách nemá zmysel.

Nemá-li to pro vás smysl, tak to nedělejte, já vás k tomu nenutil.

vlm
4716 příspěvků 22.6.18 18:13
@giuliettka píše:

Pro nej to jiste ma smysl velky :-)

giuliettka
4928 příspěvků 22.6.18 18:15

ps @paris 1789 Už si v tomto vlákne bola? Tu máš jedny ukážkové stehna bez mezery medzi stehnama. :-D

Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 18:18

@vlm Samozřejmě, chtěl jsem vyjádřit svůj názor a dodat odvahu/sebevědomí zakladatelce tohoto vlákna, aby jí tady pouze nezastrašovali zapšklí dementi ;-)

@giuliettka Mezi všemi stehny existuje mezera - samozřejmě, máte-li na mysli lidi. Možná někde existuje tvor, jenž je podoben lidem, ale má třeba stehna propojena plovací blánou :-D

giuliettka
4928 příspěvků 22.6.18 18:24
@Alessandro píše:
@giuliettka Mezi všemi stehny existuje mezera - samozřejmě, máte-li na mysli lidi. Možná někde existuje tvor, jenž je podoben lidem, ale má třeba stehna propojena plovací blánou :-D

Tak pre istotu negooglite thigh gap, lebo už budete svoju priateľku fotiť len v tvári. :-D

Alessandro
9 příspěvků 22.6.18 18:37
@giuliettka píše:
Tak pre istotu negooglite thigh gap, lebo už budete svoju priateľku fotiť len v tvári. :-D

Tož prvně, jakožto člověk byste si měl uvědomit, že lidé mají vkus různý a nikdo nemá patent na krásu, a proto je estetično vždy subjektivní. Někdo má rád zadky toho druhu, k němuž zde odkazujete, jiným se naopak doslova hnusí a mají rádi tak dvojnásobné. A za druhé, nikoliv přítelkyni, ale manželku, se kterou mám již 2 děti ;-)

misionářka
291 příspěvků 22.6.18 22:15

A internetový obchod s plavkami, že?

giuliettka
4928 příspěvků 22.6.18 23:02

@Alessandro Fakt, ale namojdušu naozaj nejde o veľkosť zadku, ale o tú medzeru medzi stehnami, ktorú vaša manželka postráda. :-D
A ps porod tých 2 detí a manželský stav a estetično s tým nemá nič spoločné. :-D

Paris1789
3960 příspěvků 23.6.18 11:24
@giuliettka píše:
ps @paris 1789 Už si v tomto vlákne bola? Tu máš jedny ukážkové stehna bez mezery medzi stehnama. :-D

Teď to studuju, tak stehna nestehna, tanga považuji za překonaný model prádla, a to ze zdravotních důvodů (zavlečení bakterií zezadu dopředu). Ale proti gustu…

Paris1789
3960 příspěvků 23.6.18 11:26

ehm, teda doufám, že můj muž fotografie mého pozadí nikam po internetech netrousí, to bych nebyla úplně ráda

Oveeec
2190 příspěvků 23.6.18 19:21
@Alessandro píše:
Tanga jsou zařezaná přirozeně, je to jejich funkce a je to jen kousek látky. V původním příspěvku mi šlo o to, že u „bombarďáků“ se do té prdele nahrne opravdu velké množství látky, což je dle mé ženy velmi nepohodlné. Psal jsem to už samozřejmě dříve, ale lidé slabších kognitivních funkcí zřejmě potřebují věci dovysvětlit…

Padám na zadek před sílou kognitivních funkcí vás a vaší paní, která si s cílem předejít nahrnutí látky do zadku chtěla zakoupit plavky s vestavěnou funkcí zaříznutí do zadku, aby nakonec visela na internetu zvěčněná s plavkami nahrnutými do zadku. Každopádně na to, abychom odhalily a) reklamu b) exhibicionismus spočívající ve vystavování fotek pozadí manželky na internetech, jsou naše kognitivní funkce silný dost.

Edit: Dvě stejná slova. Moje kognitivní funkce slábnou…

Atlacoya
2730 příspěvků 25.6.18 10:26
@Alessandro píše:
Pro mínusáře bez schopnosti napsat svůj názor: s manželkou v Riu před rokem ;-)

A jsou to vážně tanga? Nejsou to spíš brazilky?

Jo zaostalost národa se pozná podle toho, jaké se nosí plavky.. Píšu si.

Na pláži se podle mě i hodně odvážné plavky snesou, do aquaparku spíš ne.

Pimon
58 příspěvků 27.6.18 19:20
@giuliettka píše:

Mohli bychom tu debatu rozvinout.Příliš velká mezera mezi stehny estetická není.

Matmys
2423 příspěvků 28.6.18 09:54

Sry, ale debaty o plavkách v prdeli.. to je vážně prdel
Díky za pobavení všem :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek