Tanga - prádlo jen pro puberťačky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika_37
7 příspěvků 03.05.18 09:14
Tanga - prádlo jen pro puberťačky?

Ahoj a dobré ráno všem :)
Podařilo se mi teď v týdnu 2× vytáhnout kamarádku/kolegyni z práce do fitka, chce prý hubnout do plavek a já cvičím pravidelně, tak se chtěla už delší dobu připojit. Když jsme se převlékali, byla překvapená, že nosím tanga na sport.. a že je vůbec nosím, ve svém věku. Že ona je prý nosila jen chvíli v pubertě, kam podle ni také patří.. což se mě tedy lehce dotklo :D
Já tanga začala nosit snad někdy ve 14, když sem se chtěla cítit,,dospěle" a sexy.. ale bylo mi to nepohodlné, tak sem je na 2 roky odložila do skříně, než sem si našla kluka, se kterým jsem začala sexuálně žít.. a postupně si na ně zvykla a vyřadila všechny obyč kalhotky. A to mi zůstalo už dodnes :)
Jak to máte vy, nosíte? Nebo jste je také odložily s pubertou, případně koncem střední? Myslíte, že pro ženy po třicítce už se nehodí?

Reklama

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemegusa
385 příspěvků 03.05.18 09:24

No jsme rády, že víme v kolika jste o to přišla.. a o tangáčích si můžete jít popovídat třeba s tou co je chce nosit v aquaparku..

fakt nechápu, že je potřeba na každou hovadinu zakládat nový téma..

giuliettka
1054 příspěvků 03.05.18 14:53
@Veronika37 píše:
Jak to máte vy, nosíte? Nebo jste je také odložily s pubertou, případně koncem střední? Myslíte, že pro ženy po třicítce už se nehodí?

Ahoj.
Ja jsem si ještě nenašla kluka se kterým bych začala sexuálně žít a ješte mi nebylo třicet, takže se k tématu tanga nemůžu erudovaně vyjádřit.

Karin
3670 příspěvků 03.05.18 20:23

V pubertě jsem nosila standardní střih. Ale potom jsem poznala tanga a od té doby nenosím nic jiného, už bych to na sobě nesnesla. Je to otázka zvyku. A nelíbí se mi, když se kalhotky rýsují pod kalhotami.
Ale co se plavek týče (jo, rozklikla jsem si tu vášnivou diskusi), tak naopak nosím klasický střih. Prostě otázka zvyku. No a nebo chodím na FKK.
A bude mi 40. Nemyslím si, že by se tanga pro někoho nehodila. Nikdo je nevidí.

MarryJu
295 příspěvků 03.05.18 23:51

Po precteni Vaseho nove zalozeneho vlakna,
mi to nedalo a musela jsem si projet vase diskutujici prispevky. Cituji z vlakna Etiketa ne-noseni podprsenky:…,, Příroda ke mě byla shovívavá, takže i po jednom dítěti a přesto, že nemám prsa uplně nejmenší, myslím, že si stále mohu dovolit občas si vyrazit bez, ale dělám to jen výjimečně, občas v létě pod tričko, aby měl manža radost.. a pak mám také jedny šaty s úzkým, ale hlubokým výstřihem, kde by s to vyloženě nehodilo mít pod nimi podprsenku.. na sport bych bez ní nevyrazila a co se týče,,etiky" doufám, že žádné takové stupidní pravidlo neexistuje :D"

Z vas musi mit manza radost ve vsech smerech

Veronika_37
7 příspěvků 04.05.18 12:23

@MarryJu A podle čeho tak soudíte, že ji ze mě nemá? Prosím o vysvětlení, protože jsem nejspíš příliš omezená, než abych se sama dovtípila..

pavka_l
558 příspěvků 04.05.18 14:29

@MarryJu :-D

giuliettka
1054 příspěvků 04.05.18 14:52
@Veronika37 píše:
@MarryJu A podle čeho tak soudíte, že ji ze mě nemá?

Ja mám z manžy radosť, keď ide bez ponožiek a on zo mňa keď idem bez rukavíc.

macko.pu
649 příspěvků 07.05.18 12:45

@Veronika37… milá veronika, čo sa týka nosenia „tangáčov“ žien po 30ke
ako chlap nevidím jediný dôvod pre čo ich nenosiť, smelo do toho ;-)

Maruš_kr
10 příspěvků 09.05.18 15:24

Mému příťovi se tanga vůbec nelíbí a říká, že mu to přijde asexuální. I když prý, když mu bylo 18(před 13 lety), tak ho to bralo..Já už jsem je teda dávno vyřadila i bez jeho názoru a zařadila brazilky.

Atlacoya
2366 příspěvků 10.05.18 08:22

@Veronika37 Proč kvůli takové ptákovině zakládat nové vlákno? Už tu je diskuse prostě spodní prádlo

Sbalte si svá pevná prsa a nezapařené půlky a běžte přispívat tam.

Reklama

Váš příspěvek

Královská svatba: Zářící Meghan a nervózní Harry

Mottem „V jednoduchosti je krása se při výběru šatů řídila asi... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Královská svatba: Jaké šaty měly nevěsty před Meghan?

Autor: Janča

Svatba prince Harryho a Meghan Markle je za dveřmi! Podívejte se,... Celý článek

Reklama