Těhotenská móda v HM na Černém Mostě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
isko
1855 příspěvků 15.2.14 08:57
Těhotenská móda v HM na Černém Mostě

Zdravím,
ptám se v diskusích, protože mi připadá, že tady odpovídá víc lidí. Jaké máte zkušenosti s HM na Černém mostě, konkrétně mají tam oddělení těhotenské módy, popř. jak je zásobené?

Reakce:
Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.14 14:59

@isko Na Cernaku nevim, kamaradka ted nakupovala v Letnanech. Na Prikopech je to hrabarna, ale maji tam toho dost. Na Andelu (ne v OC) je celkem pekny obchod, ale malo kousku.

isko
1855 příspěvků 17.2.14 20:53

@Lamicka
Díky. Trošku problém je, že ten jiný stav mě dost fyzicky vyčerpává, a Černý Most je pro mě výhodný, protože ho mám na cestě při příjezdu do Prahy.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.14 10:24

@isko Podle webu maji mit na Cernaku i HM Mama. Zkuste tam zavolat.

isko
1855 příspěvků 19.2.14 21:35

@Lamicka
To ano, to byla první věc, která mě napadla, když jsem prohlížela jejich stránky. Ale připadalo mi, že konkrétní tipy od pekelnic by byly užitečnější… Každopádně problém jsem vyřešila, navštívila jsem místní CaA, od kterého jsem NIC nečekala, a něco jsem tam nakoupila.
Takže díky!

yasminka
12 příspěvků 18.12.14 21:56

Byla jsem zklamaná. Bohužel tam nicmoc nemají. Nakonec jsem si koupila těhotenské kalhoty přes bazar na internetu. A jsou mi dokonale. Ještě bych potřebovala sehnat neprůsvitné zateplené těhotenské legíny. Nemáte tip?

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek