Těhotenství, děti, výchova

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
megusa
431 příspěvků 21.03.18 12:26

@IrcaNovotna budu se tvářit, že to není reklama..

fakt vám připadá normální se ptát cizích lidí v diskuzích na názor na jakejsi eshop? toje jak ptát se lidí na zastávce…
a tušíte kdo za tím monitorem sedí? že když vám řekne, „jooo to je supr!“ že si z vás třeba jen neutahuje?

tak buď si vyhledám někde recenze nebo se rozhodnu, zda mi to za ten risk stojí..

benyka
7129 příspěvků 21.03.18 14:06

Dětské pokojíčky mají tu výhodu, že je musíte stejně nejpozději za deset let vyhodit, takže kvalitu očekávám podle toho.

barvinok
647 příspěvků 29.03.18 11:00

.

Příspěvek upraven 02.10.18 v 15:36

vias
532 příspěvků 03.04.18 23:17

Ty zavinovací si objednejte v případě, že budete mít možnost se na kojení někam „zašít“. Počítejte totiž s tím, že budete muset stáhnout vrchní část šatů přes celé rameno, nebo je trochu rozvinout (pokud stáhnete jen pod prso, budete pak mít vytahaný výstřih, snad víte, jak to myslím). Anebo si objednejte šaty s výstřihem „voda“, ty se taky trochu vytahají, ale není to tak poznat.

Pýthia
245 příspěvků 04.04.18 18:02

@barvinok mama licious na zootu, mají i jiné typy než tyto.

barvinok
647 příspěvků 23.04.18 11:47

.

Příspěvek upraven 02.10.18 v 15:35

giuliettka
3646 příspěvků 29.07.18 12:56
@vlm píše:
ale když jste o tom začala,fakt nevím co je za hrdinství pořizovat si dítě na prahu padesatky,je to nezodpovědnost.

Odpoviem vám tu, na ot porody v tých celebritách už nemám náladu. :-D
Mne to pripadá rovnako zodpovedné ako v akomkoľvek inom veku. Aj mladé matky umierajú a tá 50 sa v pohode dožije do 90 a bude s tým dieťaťom ešte 40 rokov.
A o fyzičke to nie je. Ako stará mater mám vo svojom okolí mladé matere čo nikam nechodia, s deckom maximálne na ihrisko pred panelákom a tie staré sú oveľa akčnejšie. Tie si ten čas s deckom užívajú, tie mladé tak nejak potrebuj) stihnuť karieru, unikajúcu mladosť a večierky sú žúrami, a deti sú vedľajší produkt. Tie staré majú už to všetko za sebou a prioritou je decko a jeho potreby.
A ps moja matka ma mala v 20 a mojho syna sa napriek tomu nedožila.

giuliettka
3646 příspěvků 29.07.18 12:59
@vlm píše:
@giuliettka není tam věk,ale staré kolena :-) no holt to není normální pro většinu lidí,tak to je,kdybyste měla dítě ve dvaceti budete tvrdit to samé.

V dnešnej dobe? Keď tie čo rodili v 20 sú v 40 rozvedené s dospelými deťmi a majú nového chlapa a s tým nové decko? :-D
Ale kdeže. Naozaj nie.

vlm
4497 příspěvků 29.07.18 13:23

@giuliettka co člověk to názor, já bych na to už neměla nervy, nejde j n o nedoziti se, jasně může matka umřít mladá, ale když rodí rodí v padesáti jde tomu naproti.Mate v širší rodině matku vo rodila v 45, třetí dítě s jedním manželem a mateřské byl tatínek. Ano i ja měla po rozvodu, představu zevpokud najdu vhodného partnera tak do 40jeste dítě ano, fakt jsem ráda že jsem no našla až ve45,kdyby se tu teď klatil puberťák, to bych fakt nechtěla :-).A ano máme v rodině i matku co je mladá,a nervní vzteklá,na děti řve…to není věkem ale nejakou celkovou nespokojenosti,

giuliettka
3646 příspěvků 29.07.18 13:30
@vlm píše:
@giuliettka .Ano i ja měla po rozvodu, představu zevpokud najdu vhodného partnera tak do 40jeste dítě ano…

No vidíte a v mojom okolí je takých žien čo to stihli do tej 40 hodně. :-D
Matku čo rodila po 45 nepoznám žiadnu, ale tých čo od 35 do 40 veľa. Po tom čo som zistila, že s mladými matkami sa síce dokážem baviť o čomkoľvek na ihrisku, ale okrem popíjania piva niekde na záhradke dajakého podniku, s kočiarom zaparkovaným v tieni, sa nikam nedostanem, som sa na investiciu do priateľstva vykašlala.

vlm
4497 příspěvků 29.07.18 13:36

@giuliettka do té 40jich taky pár znám to je tak nějak v normě:-),a jsou v pohodě.Ale jsem ráda že mezi ně nepatrim,i když kdybycse stalo tak určitě nelituji,to je život…Ale pozérství s těhotenstvím v 50 to o fakt nemusím,

giuliettka
3646 příspěvků 29.07.18 13:39
@vlm Ale ona má predsa 40, myslím ta Slenařikova. :-)
@marikahr píše:
@giuliettka Poznámka o starých kolenách hlavne koli tomu, že vo veku, kedy na to mala aj vzťah aj väčšie predpoklady, materstvo odmietala a verejne o tom hovorila a po 40 sa začala čudovať, že sa jej nedarí otehotnieť

To som nevedela, mala som za to, že ten prvý muž ju podvádzal a preto s ním deti nemala.

vlm
4497 příspěvků 29.07.18 13:43

@giuliettka když už jsme v tomhle vlákně, je normální aby děti na návštěvě, lítaly, rvaly, omatlavaly zdi, skákaly po sedačce, venku se zaprasily blátem a následně zmatlaly vše nikoli, včetně zahradního nábytku, a rodiče na to bud nic nebo bezmocné okrikovani??

giuliettka
3646 příspěvků 29.07.18 13:47

@vlm Nie je. Ale ja sa ohradím aj ako navštívená. Ja som raz oznámila kamarátke, nech mi nelezie do ložnice. Jej dcérka bola zvedavá čo je za tými dverami a ja som povedala, že ložnice. Ona na to, že sa tam chce ísť pozrieť a ja, že nie. Ona na to k matke, pojď tam maminko se mnou a matka fakt vstala, že sa pozrú obe. Tak som oznámila, nie, nechoď tam, neprajem si to. Zarazene si sadla a myslím, že usudila, že tam mám bordel, alebo bohviečo. No nemala som, bol tam poriadok, ale nejak som netúžila po tom, aby mi prekutrávali dom. :-)

vlm
4497 příspěvků 29.07.18 13:49
vlm
4497 příspěvků 29.07.18 13:52

@giuliettka ani argument,jsou to přece kluci,není argument doufám,je jim 3a6 a chvílemi m přijde že starší napodobuje mladšího ,což bycsnad mělo být opačně,

vlm
4497 příspěvků 29.07.18 13:56

@giuliettka mě o hrozně štve,jsou to vnuci pritele,jeho to taky štve,já uz jim posledně řekla,že sem nebudou jezdit dokud se nezačnou chovat normálně,je to blbá situacemi… nechci dělat zle.axle oni mají problém rodiče,poradce rozchází a zase vrací a ty děti budou mezi tím…jevto složitý celý, hlavně neposlechnou nikoho

marikahr
904 příspěvků 29.07.18 14:00

@giuliettka možno ju už potom aj podvádzal, neviem
Pamätám si, že on chcel deti a ona sa na ne necítila, tak ktovie či ten vzťah nestroskotal na tom…
A ma 46 rokov partner 65 (to je velky rozdiel ako 35-40)

giuliettka
3646 příspěvků 29.07.18 14:01

@vlm Mala som kamarátku, čo má dievčatko a to bolo tak strašný raubíř s rozmaznaný fracek a matka to ospravedlňovala slobvami, ona má klučičí povahu. Myslím, že zvaľovať čokoľvek na pohlavie je blbosť.
Ja som sa s ňou prestala kamarátiť, lebo ak sme kamkoľvek išli, tak ona si sadla a vydávala rozkazy hlasom takej intenzity aby ju malá počula. Takže ak malá odbehla na opačný koniec miestnosti, tak ona namiesto toho, aby vstala a došla si po ňu, hlasno jačala Nikoooola pojď sem. Pritom nebola tlustá a zdvihnúť zadok zo sedačky by ju nezabilo. Strašne som sa hanbila jak sa za nami ľudia furt otáčali, lebo ona tie príkazy jačala večne a malá behala kade tade bez ohľadu na to, či sme boli na detskom predstavení v Lidových sadech, alebo v ZOO.

giuliettka
3646 příspěvků 29.07.18 14:05
@marikahr píše:
@giuliettka možno ju už potom aj podvádzal, neviem

Ale nie potom, veď keď sa rozvádzali, tak vysvitlo, že má 15 ročnú nemanželskú dcéru. To muselo v tom prípade podľa počtov byť hneď od začiatku.

giuliettka
3646 příspěvků 29.07.18 14:08
@vlm píše:
@giuliettka mě o hrozně štve,jsou to vnuci pritele,jeho to taky štve,já uz jim posledně řekla,že sem nebudou jezdit dokud se nezačnou chovat normálně,je to blbá situacemi… nechci dělat zle.axle oni mají problém rodiče,poradce rozchází a zase vrací a ty děti budou mezi tím…jevto složitý celý, hlavně neposlechnou nikoho

To je mi ľúto, držím palce nech to nejak vyriešite. Trvajte na tom, že vás poslúchnuť musia, možno im nastavenie mantinelov aspoň od babičky pomože.

vlm
4497 příspěvků 29.07.18 14:26

@giuliettka tak přesně to je u nás, místo zvednout zadek, křik,kdyz to nepomáhá,a to nikdy, otočí se na manžela,tak je srovnej ty,…tady je klid ale když prijede komando,je cirkus… úplně se desim toho že by tu byla třeba moje matka,to bych se hanbou propadla.jako já nechci baby seděli a koukali,ale ať si hrají normálně, když sebou mají hračky uleví se mi,ale oni se one většinou začnou prat, rodiče řeknou velkému,ať mu to dá,že přece ví jaký je brácha…sakra proč by měl ustupovat???

vlm
4497 příspěvků 29.07.18 14:28

@giuliettka díky,budu muset být tvrdá,což moc neumím…ale nenechám to tu roznést na kopytech :-)

MP blanka
1838 příspěvků 29.07.18 16:16

@vlm -vy ste v trochu inej situácii, ako keď príde na návštevu kamarátka s deťmi.Ale zrejme správanie detí vadí aj vášmu priateľovi, takže nebudete so svojim postojom jediná. Neuhýbajte deťom, čo sa nevedia správať, nefunguje to tak, že až trochu vyrastú, uvedomia si, čo je nevhodné. Naopak,budú vedieť, že si u vás môžu dovoliť niečo, s čím síce nesúhlasíte, ale prejde im to .Deti poznajú, kde je hranica,a tak kľudne tie samé deti pri napr.mame, či prarodičoch z jednej strany budú vyvádzať, ale pri otcovi, či prarodičoch z druhej strany si to nedovolia./poradie je vymeniteľné, aby som sa nikoho osobne nedotkla /

marikahr
904 příspěvků 29.07.18 18:47

@giuliettka karembeu mal dcéru predtým ako sa spoznali s adrianou
Súčasný prachac ma syna, ale asi ma viac peňazí :-D
A vlastne mi je to jedno a padam odtiaľto, nikdy som si nemyslela, že budem čítať toto vlákno nie to este do neho pisat :-o

Stránka:  « Předchozí 1 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek