Tělesné modifikace

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

136
5 příspěvků 15.07.17 19:16
Tělesné modifikace

Zajímalo by mě jaké máte názory na populaci co propaguji styl Tělesných modifikací -(Subdermální implantáty, Transdermální implantáty, split jazyka, Beading, cutting, skarifikace, branding, Ear pointing nebo tunely… Myslím ze všechny tyto styly modifikací človeka psychicky dostanou ale já bych rád znal vaše názory na tento modní styl Tělesných modifikací v 21.století. dekuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

vlm
3342 příspěvků 15.07.17 19:27

Vážně vás zajímá náš názor?

kolúch
527 příspěvků 15.07.17 20:44

Je to pre nedokonalych ludi, mna napriklad priroda stvorila dokonale krasnu s nadhernou pokozkou a mozem uplne bezpracne vo svojej dokonalisti kracat svetom. Viem, je to nespravodlive a uprimne sa za to hanbim.

Navaa
551 příspěvků 15.07.17 21:01

Souhlas, je zbytečnost ptát se na tělesné modifikace vanilek, když jsou to věci, které neoblibuje i většina lidí z komunity úchylů ;))))

Dalmitka
1486 příspěvků 16.07.17 12:40

@136 - robíš si srandu alebo ti totálne šibe?

Chany
919 příspěvků 16.07.17 15:18
hm

Tak upřímně a na férovku: Hnus. Ale zřejmě způsob řešení osobnostního problému…

Taková vytuněnost není ani za mák hezká na mladých, a jak to jednou bude vypadat na starých - raději ani nepomyslet.
Palec dolů.

ještěřička
2476 příspěvků 13 inzerátů 17.07.17 07:00

„Myslím ze všechny tyto styly modifikací človeka psychicky dostanou…“
Co to znamená??

Ghost B.C.
3483 příspěvků 17.07.17 08:25

@136 Zkusím odpovědět nějak normálně. Na instagramu občas zabrousím na pár profilů takhle modifikovaných lidí - objevila jsem je vždy skrz něco, náhodou, ale svým způsobem mě to zaujalo, takže si sem-tam vzpomenu a jdu se podívat.
Jednak jsem pochopila, že tohle už je něco jako subkultura/ko­munita, protože ti lidé na sebe často vzájemně odkazují.
Druhak je to prostě asi životní styl a na nějaké „jak se to ostatním (ne)líbí“ majitelé modifikací z vysoka kašlou.
Nicméně co je asi nejdůležitější - všimla jsem si toho zejména u žen - většinou se s každou novou modifikací cítí subjektivně krásnější nebo dokonalejší. A to ať už šlo o skarifikaci, implantáty, split jazyka nebo elfí uši. Dobře, co tak rychle spočítám, tak těžce modifikovaných sleduju asi 5-6 holek, ale jestli se nepletu, tak to zmiňují snad všechny. Možná nějaký způsob vyrovnání se s vlastním tělem?
Osobně se mi to nelíbí, ale jestli je ten člověk pak se sebou spokojenější, tak proč ne. Ale zajímal by mě skutečně upřímný názor těch lidí, jestli toho (i přes všechna ta subjektivní pozitiva) někdy nelitují. Jestli by si znovu dali potetovat/zjizvit obličej nebo zešpičatět uši. Ale předpokládám, že odpověď by byla kladná. Že to tak nějak prostě mají nastavené.

Pestrobarvec
115 příspěvků 17.07.17 09:44

Je mi to fuk. Každého věc.

Co mi přijde jako větší peklo je takové to, co zaznělo výše: „Na mladých to vypadá hnusně, tak jak to probůh bude vypadat na starých“. No tak tu prostě budou pochodovat po Lidlu babičky s rozšmiknutým jazykem a elfíma ušima, já myslím, že to naší netolerantní společnosti jen prospěje (bez ironie).

kolúch
527 příspěvků 17.07.17 14:13

No my v kruhu nespravodlivo dokonalych mame taku „prupovidku“ ako sa taky clovek postavi pred zrkadlo a rozmysla co by som tak este so sebou urobil, aby som vyzeral ako uplny kok*t… Uz viem, dam si vytetovat hada na krk :D

Reklama

Váš příspěvek

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama