Tělové punčochy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Betty J.
2031 příspěvků 13.9.16 11:48

@Perulina: promiňte, ale když už se člověk chystá někam vstoupit, nebývá od věci si předem zjistit, jaká v místě platí pravidla. Ať už si kdokoli o komkoli myslí cokoli, v diskusích na Pekle se vyká, bez ohledu na míru formálnosti tohoto komunikačního nástroje.

P. S. Máte-li pocit, že se čertím, dost se mýlíte.

Perulina
5 příspěvků 13.9.16 12:15

Jediný, kdo porušuje pravidla jsi ty Betty J., a sice pravidlo: „Diskusní téma by nemělo mít povahu chatu a rámcově by se mělo týkat názvu tématu“. Promiň, povinnost vykání nebo tykání jsem v pravidlech nenašla. Takže ať žijí tělový silonky a obzvláště ty lesklý!

vlm
5128 příspěvků 13.9.16 12:31

@Perulina vykání je tu nepsané pravidlo a místním uživatelkám vyhovuje, proto tomu tak ale máte pravdu @Betty J. Klidně může být automat, já můžu být automat, vy můžete být prodejkyně silonek nebo chlap co je rád nosí a chce si o tom pokecat…v obou případech jste tu špatně

kocoureksuggy
499 příspěvků 13.9.16 19:59

@Perulina
Myslím, že jste si nevybrala úplně nejlepší vstup do zdejšího fóra. Na blbě skrývanou reklamu je zde velká alergie ( a já se k ní také přiznávám), vykání je zde obvyklá forma oslovení a hádání tu také neoblibují. Nejsem si jistá, zda zrovna toto fórum je pro vás zrovna to pravé ořechové.

bambam11
65 příspěvků 5.7.17 19:16
Tělovky jsou nejlepší :-)

Já, jakož to muž musím promluvit Vám, ženám, do duše.
Silonky jsou prostě dokonalý vynález který je geniálně praktický a jednoznačně estetický a dámy přiznejte si, že jen malé procento z vás má tak nádherné nohy, aby si mohlo dovolit jít například na ples jen tak na „boso“. Takové případy vidím v poslední době neustále a musím se přiznat, že moc estetické mě to tedy nepřijde.
Ať si stylisti říkají co chtějí, ale tvrzení, že tělové silonky patří do koše je podle mého názoru těžký krok vedle. To, že je v módě nosit síťované punčocháče, které si podle nové módy musíte vytáhnout až k bradě, ať jsou provokativně vidět pod krátkým tričkem a to, že je teď všichni doopravdy tak nosí jen naznačuje fakt, že se opravdu chováme jako ovce.
Já nechci být ten, kdo vám tělové silonky nutí, ale od svého počátku byli pevně zakořeněny v dámském šatníku, kde plní svou úlohu na jedničku.
Ještě jsem někde četl, že tělové silonky vytváří dojem umělých nohou, což je možná pravda, ale za tu cenu máte o 100% krásnější křivky a perfektně sjednocenou barvu kůže. To, že je to neskutečně sexy je už jen malý detail, kterého si cení převážná většina mužů.
Já jsem extrémista, jelikož mám názor, že lesklé jsou nadřazené těm matným, ale to bude už to moje postižení a chápu, že převážná většina z vás nechcete budit pozornost, protože lesklejma vyloženě křičíte, že je máte a nestydíte se za to, čehož si u některých z vás neskutečně vážím :-)
PS. Až bude psát někdo poznámku, „Jéeeee další fetišista blablabla…“ tak jenom chápejte, že je v mém zájmu aby silonky z vašich nohou dočista nezmyzely. To by pro mě a lidi se stejným vkusem byla naprostá katastrofa! :D

nylons6
57 příspěvků 8.12.17 11:09
@vlm píše:
@Perulina vykání je tu nepsané pravidlo a místním uživatelkám vyhovuje, proto tomu tak ale máte pravdu @Betty J. Klidně může být automat, já můžu být automat, vy můžete být prodejkyně silonek nebo chlap co je rád nosí a chce si o tom pokecat…v obou případech jste tu špatně

tak to vypadá, že podle vlm, je každej komu nevadí silonky úchylnej chlap :-)))))

vlm
5128 příspěvků 8.12.17 11:11

@nylons6 ne každý, ne

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek