Tenky svetr s bambulemi nalepenymi tavnou pistoli do pracky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
56 příspěvků 08.10.17 07:13
Tenky svetr s bambulemi nalepenymi tavnou pistoli do pracky

Asi se mu rika cardigan…Vypraly byste ho na 30,na rucni program nebo uplne rucne a dat ho pracce jen vyzdimat? odlepi se bambule? Mam ho obratit naruby? vratit, vymenit, je novy…

Nosi se vubec ty bambule, je dlouhej, pres zadek, ten moderni zavinovaci, ale co ty bambule?

Mam velky zadek a tenhle mi ho maskuje a jde mi dobre k ruznym vecem.

PS. Svetr ani bambule na něj jsem nevyráběla. Domácky vyrobený to fakt nevypadá, takže jsem předpokládala, že je to přišitý a zkoumala až doma. Jestli tavnou pistolí nebo něčím jiným, to netuším. (a není to poprvé, co vidím přidělanou ozdobu na věc takhle, akorát poprvé jsem si toho nevšimla a koupila). Přišily byste tam ty bambule preventivně?

Příspěvek upraven 08.10.17 v 22:03

Reklama

Reklama

Reakce:

carnifax
49 příspěvků 08.10.17 18:39

Vyprat v programu na vlnu v nějakém třeba povlaku na polštář (kdyby se ta bambule uvolnila, ať to není všude nebo to nezlikviduje pračku).
Bez obrázku těžko soudit, jestli se to nosí a kde tam ty bambule jsou. Pokud vám sluší a/nebo je vám v něm dobře, stejně vám to nikdo nemůže zakázat :D

Josefínaa
332 příspěvků 08.10.17 18:55

@tasa
To jste vyráběla sama? Nedovedu si představit oblečení, kde jsou jeho součásti připevněny tavnou pistolkou.

Edit: gramatická chyba

Příspěvek upraven 08.10.17 v 20:26

Řvousenka
88 příspěvků 08.10.17 19:56

Tenký, ale i tlustý svetr s bambulemi nalepenými tavnou pistolí bych nedávala do pračky, ale do popelnice. Tavnou pistoli v rukou tvořilek považuji za zbraň hromadného ničení.

tasa
56 příspěvků 08.10.17 22:04
@Josefínaa píše:
@tasa
To jste vyráběla sama? Nedovedu si představit oblečení, kde jsou jeho součásti připevněny tavnou pistolkou.

Edit: gramatická chyba

Příspěvek upraven 08.10.17 v 20:26

nití to není, netuším čím to je. sama ne.

tasa
56 příspěvků 08.10.17 22:04
@Řvousenka píše:
Tenký, ale i tlustý svetr s bambulemi nalepenými tavnou pistolí bych nedávala do pračky, ale do popelnice. Tavnou pistoli v rukou tvořilek považuji za zbraň hromadného ničení.

nejsem tvořilka a ani jsem to nevyráběla. tvořilkovsky nevypadá. nemám ráda věci typu lustr z kelímků.

Agraynel
41 příspěvků 09.10.17 12:04
...

Asi bych to vzala jen v ruce pro jistotu. Jinak těžko říct bez fotky. Může to vypadat jako nejryzejší tvořilkovské peklo a stejně tak to může vypadat docela dobře

Demode
1880 příspěvků 09.10.17 14:49

Po přečtení „nadpisu“ mi blesklo hlavou, proč někdo nalepuje do pračky nějaké bambule na svetru? :-)

Lucienka_M
218 příspěvků 10.10.17 12:15
Lepidlo z tavné pistole a voda

Nevím jakým lepidlem to máte lepené, ale mám zkušenost s výrobou hračky do vody. Původně se měla hračka šít bavlnkou, ovšem pro děti 2. - 5. třídy je práce s jehlou docela dost problém, a úplně se mi nechtělo šít tak 20 kousků, takže jsme části radši u výrobků těch, kteří šití nezvládali, lepili k sobě pistolí. Na internetu jsem našla, že by to mělo pobyt ve vodě vydržet, ovšem při vyzkoušení hračky ve vodním prostředí se ty lepené výrobky rozpadly.
Takže bych lepené bambulky radši do vody vůbec nedávala. Pokud po bambulkách na svetru toužíte, tak si je radši před praním nastehujte. Trochu bych se ale podle to, že jsou lepené bála barevné stálosti, takže odpreparovat, vyprat a našít. Je to tedy dost práce a nevím, zda Vám ten svetr zato stojí.
Osobně tyto ozdoby jsem nikdy na oděvech neměla ráda, takže bych bambulky z příčetného svetru radši odstranila

kolúch
531 příspěvků 14.10.17 19:12
@Lucienka_M píše:
Nevím jakým lepidlem to máte lepené, ale mám zkušenost s výrobou hračky do vody. Původně se měla hračka šít bavlnkou, ovšem pro děti 2. - 5. třídy je práce s jehlou docela dost problém, a úplně se mi nechtělo šít tak 20 kousků, takže jsme části radši u výrobků těch, kteří šití nezvládali, lepili k sobě pistolí. Na internetu jsem našla, že by to mělo pobyt ve vodě vydržet, ovšem při vyzkoušení hračky ve vodním prostředí se ty lepené výrobky rozpadly.
Takže bych lepené bambulky radši do vody vůbec nedávala. Pokud po bambulkách na svetru toužíte, tak si je radši před praním nastehujte. Trochu bych se ale podle to, že jsou lepené bála barevné stálosti, takže odpreparovat, vyprat a našít. Je to tedy dost práce a nevím, zda Vám ten svetr zato stojí.
Osobně tyto ozdoby jsem nikdy na oděvech neměla ráda, takže bych bambulky z příčetného svetru radši odstranila

Save a nesave materialy. Hracky (plastove?) sa budu spravat inak ako bambule z priadze. Pokojne ich perte, ručo, odpadnu iba slabe jedince a tie sa daju po cine prisit par stehmi.

Kalouže
7 příspěvků 14.10.17 19:57

@kolúch šité hračky to byly

Mysterious
132 příspěvků 14.10.17 21:12

Tak já si naopak koupila kulicha s nějakou nalepenou ozdobou, která se mi nelíbila a doufala jsem, že se mi ji podaří nějakým způsobem odstranit. No nepodařilo, drželo to jak helvétská víra.
Jinak z nadpisu jsem pochopila, že bambule jsou nalepené do tvaru pracky…

Reklama

Váš příspěvek

Průhledný overal pro odvážné

Znáte herečku Keyshia Ka'oir? Že ne? Po tomto módním prohřešku si... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Vyměníš aneb Debilní kecy na Vinted

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Vítejte v českém second-hand byznysu, kde se komunikace degraduje... Celý článek

Reklama