Tetovanie - áno alebo nie?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Coraline
1980 příspěvků 21.8.12 13:59

@Diankenstein Nojo, to je těžký, on přece zůstává, aby klub ve šlépějích nebožtíka,,džejtýho" napravil a dostal k legálnímu výdělku a nejvíc na tom chudák tratí :D.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 14:22

On když člověk ty děti má - zvláště matka, tak je opravdu MÁ pořád při sobě, až je jí z toho někdy ouvej, dokud nevyrostou, takže ještě si dávat vytetovat jejich jména, no uf..
No, a co když z dítka vyroste kriminálník… To tetování pak budě věčnou připomínkou rodičovského selhání a bude je strašit. Což zas není tak špatné.

lucisko
86 příspěvků 21.8.12 15:42

Tiez si myslím, že vytetované meno potomka neslúži ako odkazovač na chladničke, aby som si jeho meno zapamatala…skôr to vnímam symbolicky, predpokladám, že ľudia, ktorí si takéto tetovanie zadovážia sú na svoje dieťa hrdí, keď niečo také vidím, napadne mi, že možno dlho nemohli mať deti, alebo im to dieťa nejak zásadne zmenilo život, že ich to niekam posunulo, dalo im iný význam a pohľad na život. Možno je práve toto tetovanie prejavom hlbokej lásky, ktorú niektoré povahy napríklad nevedia dať inak najavo. Môj otec (síce nemá moje meno vytetované) mi nikdy nepovedal, že ma ľúbi, nikdy ma neobjal, ani mi inak verbálne nedal najavo svoju náklonnosť…no vždy tu je pre mňa, v zložitých situáciách ma vždy podržal, staral sa o nás, makal ako otrok, aby sme vždy mali všetko a nikdy mi nedal prležitosť, aby som si ho prestala vážiť..tým chcem povedať, že každý svoju lásku k blížnym prejavuje inak

oskarina
266 příspěvků 22.8.12 20:00

No, city se dají projevit jinak, ne? Například tím, že své děti vychováme, ono to trvá přes dvacet let, dá to práci, ale přináší to taky spoustu radosti. A nemá to s tetováním nic společného…
A mít vytetované někde WÁMA, to taky není nic moc, že? :-) (pro neznalé Pratchettových děl odkazuji na rozhovor Nobbyho se seržantem Tračníkem v Hrr na ně).

prusovka
117 příspěvků 30.8.12 13:18
Tetovanie-ano alebo nie

No, to sem musím dát:-D

a ještě básničku:
Přišla teta na snímkování,
měla hezké tetování.
Pan doktor se jí hned ptal,
kdo Vás teta tetoval?

Nechte prosím slušnou ženu!
já jsem tu jen u rentgenu!
Sama já se tetuji, drátuji a letuji!!!

prusovka
117 příspěvků 30.8.12 14:32

Jak na to červený ramínko reagovat?
Třeba: "Zavilí šakali tiše vyli u vily..!

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 19:03

Beru v potaz, že ne každému se líbí tetování, ale přidávám sem dvě fotky, kdy vidím, že tetování se povedlo. Neodsuzovala bych tetování už jen z toho důvodu, že se neví, proč je daná osoba tetovaná (pokud se jedná o nějaké větší tetování).

Coraline
1980 příspěvků 31.8.12 07:00

@hhhudec Ani si nechci představovat, jak to muselo přes ty jizvy bolet :O

chupa_chups
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 07:11

Co se na tomhle povedlo?

666mahu
1490 příspěvků 31.8.12 09:16

Včera jsem byla na večeři v restauraci, kam pravidelně chodíme. Snad poprvé měl číšník, kterého známe, košili s KR na přes celé předloktí obrovským písmem moje jméno. Pobavilo mě to. :-))

Tetováni mi nevadí, i když se mi zdaleka všechna nelíbí.
Sama jsem o něm uvažovala před 10, 15ti lety. Pak jsem tuto myšlenku zavrhla, protože bych nemohla tetování vyměnit jako šaty, boty, šperky, účes,,, a já mám ráda změnu, alespoň čas od času. Tetování mají už skoro všichni, a já se ráda liším.
Navíc po tom, co jsem viděla, jak složité je odstraňování a málokdy se zdaří úplně (bez ohledu na cenu), už o tetování asi nikdy uvažovat nebudu.

A mimo téma k psům: mám pocit, že nejhorší ze všech psů, co znám, je jorkšír sousedů. Vyvádí šíleně. Má asi 10cm a říkám mu trhač. :-)) Snad jediný pes, se kterým nekamarádím, nelze to, je stále jak pominutý.
Miluju střední a velké psí rasy, které se vyznačují inteligencí a klidem.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 09:27

@hhhudec a ja vzdycky myslela, ze pres jizvy a znaminka se netetuje:)

Coraline
1980 příspěvků 31.8.12 09:42

Když už jsme u těch jizev… :D
http://musawork.com/…3323986n.jpg

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 14:09
hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 15:23

@Coraline Nevím, jak je to s tetováním jizev a jejich citlivostí. Ale asi tam nějaký rozdíl bude.
@razorblade Na znamínka ne, ale na jizvy se může, jen nesmí být čerstvé.
@gulietta A co třeba do oční bulvy? :-D :-D

martindj
2 příspěvky 20.8.13 10:21
odstranění tetování

Ahoj,
odstranit tetování rozhodně lze. Byl jsem zde:

www.odstraneni-tetovani-laserem.cz

Jsou fajn, dobré ceny, profesionalita a skvělý přístup personálu. Rozhodně nedoporučuji žádné vodičky a podobné chemické svinstva.

andreama
228 příspěvků 21.8.13 06:21

@hhhudec Tak to je pecka, v tomto případě bych rozhodně neváhala. Ta bolest za to stála.

Ceresa
465 příspěvků 21.8.13 21:42

Prochazim fazi odstranovani tetovani a kazdemu, komu neni alespon 20 a neni skalopevne presvedcen radim -nenechte se tetovat. Odstraneni boli 10× vic nez tetovani, to same cena a dokonce jsem se dostala tak daleko, ze jsem v navalu sebemrskacstvi po jednom zakroku volala nasim, ze meli pred tema deseti lety pravdu, ze delam kravinu;)

Coraline
1980 příspěvků 22.8.13 09:38

@Ceresa A můžu se zeptat, co a kde jste měla, že vám to hrůzný odstraňování za to stojí? Je fakt, že přesně z tohohle důvodu už jsem nějak zavrhla tetování na (mně) viditelných místech. Sice vím 100%, že bych si to nenechala odstranit, protože dokážu nelitovat i sebevětší blbosti, ale taky se mi to celkem rozleželo, že bych to na sobě nechtěla vidět každý den. To svoje jsem už dlouho neviděla a zrovna včera si ho prohlížela zpětným zrcátkem a byla nadšená, jako když ho vidím poprvé :D.

Ceresa
465 příspěvků 22.8.13 15:19

@Coraline na rameni, nejaky znak stesti. Blbe udelano, misto zbytecne viditelne. Pokud jdu na jednani, parim se ve triceti stupnich ve svetriku. S mou praci opravdu nelze mit vuditelne tetovani, takze nez nosit porad kosile, tak jsem se rozhodla to odstranit. Dlouhodobe me iritovalo;)

Antoinette
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.13 12:50

No mně se tetování moc líbí a přemýšlím o tom, že bych si nechala na rameni vytetovat jméno svého přítele:-) Kamarádi mě od toho sice odrazují, že kdybych se náhodou rozešla s tím přítelem, tak jeho jméno budu mít na rameni už napořád :-)Tak to pořád ještě zvažuji.

zabana
4 příspěvky 23.8.13 13:50

@Coraline mám jizvy po vyndavání znamínek, který se mi docela rozjeli, takže jsem měla další důvod proč se nechat potetovat (samozřejmě že ne ten nejduležitější), dala jsem si ho k dvacetinám a je to interpretace jednoho z děl mýho nejvíc nejoblíbenějšího umělce - Egona Schieleho. Mám ho přes celý záda, težko soudit kde mě to bolelo nejvíc, ale přes jizvy, překvapivě, mě to bolelo nejmíň.

Lála13
31 příspěvků 23.8.13 13:57
tetování

Já sama za sebe říkám ne. Sama tetování mám, malé nad kotníkem, po 15 letech to beru jako vzpomínku na svou hloupost… Myslím ale, že strašně záleží na životním stylu a celkové vizáži.

Karoshi
344 příspěvků 23.8.13 14:16

@Antoinette pevně doufám, že to nakonec zvážíte tak, že k tomu nedojde, dovede si představit, že byste se vážně rozešli (a stát se může vážně všechno), jaké by z toho pak byly trapasy? :D jedno děvče od nás z vesnice si v jakémsi pubertálním hormonálním návalu nechalo svou kamarádkou vyrobit šicí jehlou a tuší na bok nápis „Jakub“, no a za čtvrt roku se s milým Jakubem rozešla :D její nový přítel to nenesl zrovna lehce, že má jejího bývalého pořád na očích :D

Karoshi
344 příspěvků 23.8.13 14:20

@Coraline to já jsem váš pravý opak, mám tetování na mně velmi viditelném místě (zápěstí) už asi dva roky a bavit mě opravdu ještě nepřestalo, stalo se tak mou součástí, že už je ani nevnímám. abych pravdu řekla, místa pro tetování jsem vybírala speciálně s tou podmínkou, že na ně vidět musím - chci je mít kvůli sobě, tak si na ně chci také patřičně vidět! :D

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek