The Food Trends

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
666mahu
1490 příspěvků 10.4.13 17:44

@Olinka, tam, kde mají utopence a smažák (pokud to tam dobře neznáte a kuchař není zrovna váš kamarád) není radno si dávat tatarák, protože hrozí, že vám do něj namelou, co v kuchyni najdou. :-) Na mase, a jak se naseká, hodně záleží. Namíchají vám ho skoro všude, když si řeknete, já si ten klasický míchat většinou nenechávám.
Je to věc názoru jako všechno, lidé se pohybují od nejedlíků syrového masa až po ty, co ho zbožňují (je to dobře vidět i zde). ;-)

Narminaa
97 příspěvků 10.4.13 17:48

@HertaDeOran
Ono taky záleží jaké ty lanýže jsou… Černé pro mě nic moc, ale bílé jsou lahůdka. A když jsou ještě čerstvé… Mňam!

bestia
2300 příspěvků 10.4.13 17:51

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:42

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.13 18:01

Radši polknu sklenici kaparů na posezení nebo půl kila nakládanýho zázvoru - samotný, než bych si dala tatarák nebo suši.
My jsme doma, kromě těch remo plátků a žraloků, museli jíst i ten tatarák, samozřejmě s patřičným komentářem o nevděčných spratcích… taktéž šneky i želví polívky (kromě Frionoru jsme měli blízko i Dům potravin) a další strašlivý potvornosti - přičemž jsme brečeli jak ta želva, že chcem vepřoknedlo :-) Zaplaťpámbu že tehdy ještě nebyli k dostání pečený brouci, určitě bychom je byli vyfásli taky.
Co rozhoduju sama za sebe, dávám přednost stravě prosté a lidové :-) velmi opatrnou ochutnávku provádím jen na cestách…

real.blond
6688 příspěvků 10.4.13 18:09

@kiwi brouky jste mohli pochytat na zahradce nebo na louce:-D

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.13 18:14

@real.blond
Huš! Nám stačilo to, co jsme měli :-( a když jednou otec ještě přivez z Japonska jídelní hůlky… to byla konečná. Může se někdo divit, že jsem se těšila do školní jídelny? :-)

bestia
2300 příspěvků 10.4.13 18:27

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:41

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.13 20:01

Já bych teda na suši šla k Barbuše. Kdybych teda na mořské ryby a plody neměla alergii…

Mylady2
12413 příspěvků 27.4.13 15:19

Chtěla bych poděkovat ženám co mi doručovaly Las Adelitas :-)
Vyzkoušeno a fajn! Obsluha je skutěcně vlažná, bude tím že se nejedná o profíky. Jídlo supr ;-) poměr cena kvalita.

chinin
2788 příspěvků 28.4.13 10:19

@Mylady2
Byla jsi ted nekdy v Les Moules?

Ja jsem tam zavitala nedavno po delsi dobe a zjistila, ze maji nove upravy musli. Byla jsem zvedava na musle s cerstvymi koprivami a citrusy, ale bohuzel nemeli cerstve koprivy (horsi by bylo, kdyby nemeli musle, ze;-)), tak jsem zkusila musle s dijonskou horcici a MNAM! Mela jsem trochu obavu, jestli ta horcice neprebije chut musli a vubec ne, bylo to tak akorat pikantni. Pridavam je do sveho mistniho top 3 spolu s muslemi s cesnekem a pikantnim humrem.

Mylady2
12413 příspěvků 28.4.13 10:30

@chinin zlato byla…ted´tam docela chodíme i na obědy. Ale mušle ty já nejím :-) nějak mi to nejede…milujuu tam šneky, krevety, humra…a hlavně třešňové pivko :-)

chinin
2788 příspěvků 28.4.13 10:41

@Mylady2
Ty nejis musle??? No, to jsem v soku. ;-) Kazdopadne Les Moules na obedy ti zavidim.

Mylady2
12413 příspěvků 28.4.13 11:37

@chinin no taky jsem :-D snažila jsem se ale!

honza
403 příspěvků 16.5.13 04:33

@chinin

V jakem smyslu byly musle s dijonskou horcici pikantni a jak byl pikantni humr?

chinin
2788 příspěvků 16.5.13 18:07

@honza
Musle s dijonskou horcici byly lehce pikantni po kvalitni horcici a celem pepri, dale byly trochu citit po rapikatem celeru. Chut pepre byla ovsem mene vyrazna nez u musli se zelenym peprem, pepr byl navic myslim cerny, ale tim si nejsem jista. Rapikateho celeru bylo take vyrazne mene nez u musli s rapikatym celerem, bylo ho v muslich pouze trochu tzv. na chut. Samotnou me prekvapilo, ze i kdyz pouzivaji na ruzne upravy musli podobne ingredience, kazda uprava chutna uplne jinak. Jak jsem uz psala, mela jsem trochu obavu, zda pikantni horcice neprebije chut musli, ale vubec ne, bylo to to vyborne a pikantni „tak akorat“.

Humra jsem mela naposledy nekdy vloni na podzim, vzdy jsem ho mela v ramci jejich tydenni/vikendove nabidky, takze nevim, jestli jeho uprava odpovidala uprave humra z jidelnicku. Chut si uz bohuzel presne nepamatuji, pouze celkovy dojem - luxusni-vyborne-lehce pikantni.

CallMeFrankie
261 příspěvků 16.5.13 18:38

Hele hele http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

to sme ale kreatívni :)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.13 18:47

Nás Les Moules teda zklamala. Jsme zvyklí na kuchyni v Belgii, jinde jsem „muly“ nejedla. Navíc skutečně neumí hranolky, které jsou k tomu nutnost, mají je naprosto hrozné. Upozorňovali jsme je na to, říkali, že o tom vědí. Vlastně kdo jedl hranolky v Belgii a to kdekoli, pochopí. Tak si raději zajedeme, než tohle. Ale vzhledem k tomu, že mušle je jídlo velice jednoduché, tak co je tady prodávají čerstvé, dělám i doma a do deseti minut je hotovo a nedá se pokazit.

chinin
2788 příspěvků 16.5.13 19:02

@cibetka 1
To jste prvni, od koho slysim nespokojenost s Les Moules. Ja tam chodim s kamarady na veceri a beru tam skoro vsechny navstevy a vsichni jsme vzdycky byli spokojeni. Dokonce nektere pravidelne navstevy Prahy „vynucuji“ pokazde „navstevu“ Les Moules.

mitford sister
535 příspěvků 16.5.13 21:00

@chinin Mně mušle v LesMoules taky nechutnají (v Praze nejradši v Chez Marcel), chodila jsem tam na krevety a humra, neměla jsem s tam nikdy problém, ale slyšela jsem v poslední době taky stížnosti na LesMoules od známých.

honza
403 příspěvků 17.5.13 04:40
honza
403 příspěvků 17.5.13 04:46

@chinin

Diky za popis, ja jen kdyz vse bylo „pikantni“(coz stale zustava) tak jsem nevedel a vlastne stale nevim, jestli v restauraci vsechny prirozene chute musli a humra nebyly zabity jakousi zahadnou pikantnosti.

chinin
2788 příspěvků 17.5.13 08:31

@honza
Bohuzel nevim, jak jinak to vyjadrit. Jak jsem uz psala, mela jsem trochu obavu, zda pikantni horcice neprebije chut musli, ale vubec ne, bylo to to vyborne a pikantni „tak akorat“.
Musle s dijonskou horcici byly lehce pikantni po kvalitni horcici a celem pepri, dale byly trochu citit po rapikatem celeru. Chut pepre byla ovsem mene vyrazna nez u musli se zelenym peprem…
Pikantnost, nebo chcete-li ostrost, bych oznacila jednou hvezdickou ze tri (krome „stupnice“ thajskeho Modreho zubu, tam by musle s dijonskou horcici mely tak 60% jedne hvezdicky;-)).

notrends
514 příspěvků 17.5.13 09:29

Midost vadí když se v receptech míchají ingredience různých oblastí. NApř se dělá „čína“ zásadně na olivovým oleji a pak se tam přidá nějaká bylinka ze středomoří, nebo se dělá řecká kuchyně ochucená sojovou omáčkou. Včera bylo u nás v hospodě v meníčku jídlo: maso podle Michala Davida: maso, vejce, solamyl, chili, kari, magi, česnek a k tomu bramborová kaše. Nevím který perverza si to dal ale já teda ne. Ikdyž nepochybuju že to bylo dobré, magi totiž všechno jistí.

Pirek
7060 příspěvků 20.5.13 09:26

Pírek doporučuje Hostinec U Tří pírek , vynikající panenka a výběr piv z menších pivovarů.

Rosalyn
925 příspěvků 3.7.13 20:26

K létu patří zmrzlina - jakou kupujete nebo kam na ni chodíte? Zajímaly by mě i tipy v Plzni (kam na zmrzlinu).

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek