Tip na extra bledý make-up

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Em H
47 příspěvků 31.10.11 00:00
Eiwen ha detto :
noemi ha detto : Taky jsem vždy měla problém s hledáním hodně bledého makeupu, teď používám Revlon a je naprosto úžasný. Krásně kryje, drží na obličeji, prostě nádhera.
Revlon ColorStay? Ten Ivory mi docela vyhovuje v létě a na podzim ale bohužel je určený spíš na mastnější pleť a přijde mi, že dost zvýraznuje šupinky…a ten nejsvětlejší z řady na sušší je už zase tmavý…holt jsem zjistila, že dostatečně světlý (i bílý, hehe) dělá jen Illamasqua…ale dostat se k této značce, to je něco. Nejjednodušeji přes Asos a tam zase mají příšerně omezenou nabídku…a to tu značku mám opravdu ráda :/
Nejen přes asos, normálně se dá objednat i přes jejich stránky, mívají celkem zajímavé akce (poštovné zdarma při objednávce nad 30, velke slevy přes prázdniny)… A mají (skoro) vše
MP Marcela
1 příspěvek 31.10.11 07:20

Tiez som roky hladala dobry make up, ale vsetky bolo vzdy na tvari vidiet…potom som si na kamoske vsimla, ze ma taku peknu ziarivu a zjednotenu plet ale vobec nebolo vidno, ze ma make up. Bol to QUA PARURE od GUERLAIN - fakt jediny make up, ktory vyzera DOKONALE. Maju aj svetle odtiene, treba ist vyskusat do parfumerie. Neolutujete.

Eiwen
134 příspěvků 31.10.11 08:29
Em H ha detto :
Eiwen ha detto :
noemi ha detto : Taky jsem vždy měla problém s hledáním hodně bledého makeupu, teď používám Revlon a je naprosto úžasný. Krásně kryje, drží na obličeji, prostě nádhera.
Revlon ColorStay? Ten Ivory mi docela vyhovuje v létě a na podzim ale bohužel je určený spíš na mastnější pleť a přijde mi, že dost zvýraznuje šupinky…a ten nejsvětlejší z řady na sušší je už zase tmavý…holt jsem zjistila, že dostatečně světlý (i bílý, hehe) dělá jen Illamasqua…ale dostat se k této značce, to je něco. Nejjednodušeji přes Asos a tam zase mají příšerně omezenou nabídku…a to tu značku mám opravdu ráda :/
Nejen přes asos, normálně se dá objednat i přes jejich stránky, mívají celkem zajímavé akce (poštovné zdarma při objednávce nad 30, velke slevy přes prázdniny)… A mají (skoro) vše
Mě právě odrazovalo to celkem velké poštovné, ale pokud by bylo zdarma už od tak malé objednávky…po Vánocích objednávám! Moc děkuji za informaci, Illamasqua je jedna z mých nejoblíbenějších značek.
MP Ava
248 příspěvků 31.10.11 10:37
Marcela: asi myslíte tento, že? http://www.guerlain.com/…en/base.html#…
Můžu se zeptat, jak je na tom s krytím? Ony ty opravdu lehké makeupy, co „nejsou vůbec vidět“, bohužel taky nic moc nezakryjí většinou :(
Jinak Affinitone od Maybelline můžu opravdu z těch běžných značek dostupných v drogériích vřele doporučit - výborný poměr cena/výkon. Fakt zkuste!
MAC používám nyní a v žádném případě nedoporučuju kupovat v jejich prodejně v Praze, ty ceny jsou totálně ujeté.
Zkuste taky kosmetiku Bobby Brown, konečně jsem si zakoupila jejich set na zakrytí kruhů pod očima, což je takový můj celoživotní boj, a málem jsem si radostí cvrkla, jak je super :)
nanjua
1153 příspěvků 1.3.14 22:41

Znovu ozivuju tema at nedubluju. Ve 25 letech jsem si poridila prvni makeup. V drogerce jsem pri zkouseni malem zapustila koreny ale mam a konecne oravdu svetly a padnouci. Match perfection ivory 100 od Rimmel. Pokud ho nektera znate, uvitam postrehy a klidne typ na make up podobmeho charakteru. Jsem v tomhle ohledu uplny novacek.

Edith4B
492 příspěvků 1.3.14 22:49

Já mám tip ne na make up, ale na bb cream.Skin 79 VIP Gold http://www.bb-cream.cz/…vipgold1.jpg
Je úplně světlý, ale přizpůsobí se. Rozhodně doporučuju! Neudělá na pokožce film/krustu, máte pocit, že ho na sobě vůbec nemáte a pleť je po něm nádherně sjednocená.

Esmee
4418 příspěvků 2.3.14 01:04

Já za sebe můžu doporučit Dermacol Caviar long stay odstín č.1 Pale. Používám ho v zimě, kdy jsem hodně bledá a je fakt úplně světlounký, středně krycí, s korektorem a zrcátkem zabudovaným ve víčku. Vysušování jsem nezpozorovala, ale já mám pleť normální, mastnější v t - zóně.

Irejs
66 příspěvků 3.3.14 14:04

Z drogerie max factor facefinity odtien 45, podton do zlta :) ten pouzivam ja a je fakt dost svetly, kazdopadne, ak ani to nebude stacit, tak ozaj parfumerka alebo azijske bb kremy :)

Entyka
163 příspěvků 3.3.14 14:16

Já používám také Skin 79 VIP Gold BB cream, odstínem mi vyhovuje, ale jinak mám raději make-up, než BB krém. Teď je výborný od Lancome Air Miracle, odstín 010, ale zase mi nevyhovuje, že na pleti moc dlouho nevydrží…Vyzkouším i některé z těch drogeriových, co tu navrhujete a snad mi něco z toho sedne.

Letefa
716 příspěvků 3.3.14 15:36

@Entyka A kde kupujete VIP Gold? Já ho brala vždycky přes cosmetic-love, ale zmizel odsud :-(

Edith4B
492 příspěvků 3.3.14 15:56
Letefa
716 příspěvků 3.3.14 16:00

@Edith4B to je víc než o dvě stovky dražší, než jsem to kupovala z CL :-( ale děkuju!

Edith4B
492 příspěvků 3.3.14 16:01

@Letefa koupila jsem jich už přes mmb asi osm, sice u jiné prodejkyně(ta už je v nabídce nemá),ale tato je podle hodnocení taky seriozní.

Edith4B
492 příspěvků 3.3.14 16:02

Za kolik jste ho kupovala? Podle mě je 390,– super cena(aspoň jsem si myslela).

Letefa
716 příspěvků 3.3.14 16:04

@Edith4B No ale k tomu je ještě 50,– poštovné, tzn. 440. Já ho kupovala někde mezi 220 a 280, záleželo na aktuálních slevách a kurzu. Poštovné zdarma.

Edith4B
492 příspěvků 3.3.14 16:07

@Letefa tak pokud jste měla balení 40g, tak je to opravdu neuvěřitelně dobrá cena…

Letefa
716 příspěvků 3.3.14 16:09

@Edith4B Jj, 40g, a naopak, byla to naprosto normální cena. To jen české prodejkyně si přiráží dvojnásobnou marži.

Edith4B
492 příspěvků 3.3.14 16:11

@Letefa Hmm,to asi jo.Ale je fakt že mi vždycky vydržel cca 4 měsíce při každodenním používání, tak mi přišla cena super…

Letefa
716 příspěvků 3.3.14 16:12

@Edith4B Děsím se okamžiku, až mi dojde teď, mám ho asi 2,5 měsíce, to abych začala co nejdřív pátrat :-/

Entyka
163 příspěvků 4.3.14 13:02

@Letefa - já objednávala vždy z také z cosmetic love, tak to je škoda, jestli už ho nemají v nabídce…Tak jedině zkusit nějakého prodejce s dobrými referencemi na aukru? Ale nevím, zda to bude za stejně dobrou cenu jako CL. Já mám zatím na dlouho, ale kdyžtak prosím pak napište, kde jste objednala a jak jste byla spokojená. Děkuji.

Letefa
716 příspěvků 4.3.14 13:14

@Entyka Spíš to vidím, že budu muset najít nějaký jiný. Ale bojím se toho, tento mi vyhovoval naprosto přesně svým odstínem :-( U dalším, co jsem tak koukala, nemají jeden univerzální odstín, ale více na výběr a to jsem bez vyzkoušení ztracená.

iga
1470 příspěvků 4.3.14 13:21

Podívejte se i na make-upy Clinique. Mají krásné světlé odstíny a ve spojení kompaktním pudrem (stay matte) jsou moc příjemné, kryjí a jsou vhodné i pro hodně světlou pleť.

dost_bot
2071 příspěvků 4.3.14 21:37

Do klimatizace si nemůžu vynachválit LaRoche Posay, Unifiance Creme satin. A navím ty světlé odstníny jsou opravdu světlé, a přitom nejsou ani do žluta, ani do růžova. Výborné odstíny studené (snad našedle?) béžové.

Madison1
17 příspěvků 6.3.14 18:11

Dermacol cover up odtien 208, je uplne biely a vela ludi ho pouziva iba ako korektor lebo vraj vytvara masku, ale ja si ho davam minimum na celu tvar a je super :)

0zero7
4458 příspěvků 7.3.14 07:02

@Eiwen pokud se vam nepodari najit na ceskem trhu tak bych zkusila nejake asijske znacky. Vedou extra svetle barvy.
Chanel a dalsi vyrabeji pro asijsky trh svetlejsi odstiny ktere jinde nejsou k dostani.
Ja co se konzistence tyce nedam dopustit na Chanel vitalumiere a Guerlain lingerie de peau.
Baleni mi vydrzi cca 3 mesice pri dennim pouzivani coz za tu cenu okolo $60 je myslim ok :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek