Tip na svatbu v okolí Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bambam11
63 příspěvků 29.09.17 15:45
Tip na svatbu v okolí Prahy

Zdravím vážené čtenářky a čtenáře módního pekla. Nejedná se o dotaz ohledně oblečení, ale i přes to mám pocit, že by mně tady mohl někdo poradit.
Potřeboval bych tip na místo pro svatbu v okolí Prahy. Procházel jsem hromady diskuzí a nepodařilo se mně najít nic, co jsem hledal. Chtěl bych totiž svatbu venkovského rázu a všechno si zajistit sám (jídlo, fotografa, výzdobu atd…) Všechno co se mně líbí je buď minimálně hodinu od Prahy a nebo šíleně drahé. Vím, že je těžké sehnat levnější místo blízko hlavního města, ale i tak si myslím, že byste mohli něco doporučit. Obřad by byl ideální někde na poli nebo v lese. Přilehlý statek apod. k hodování a jsem spokojen. Pokud jste byl někdo svědkem takové svatby, budu rád za každý tip.

Reklama

Reklama

Reakce:

barvinok
418 příspěvků 29.09.17 18:11

Neviem aký široký okruh od Prahy máte na mysli, ale najkrajšie venkovské svadby, na ktorých som v okolí Prahy bola, boli v Malíkovicích (je tam penzión so stodolou ) a (ak teda nevadí že je to cca 50 minút od Prahy) na farme Michael v Nedvězí.

višeňka
127 příspěvků 01.10.17 07:58

Jestli je to ještě aktuální, poptával jste statek v Benicích? Leží asi 10 km západně od Konopiště.

Oveeec
1603 příspěvků 01.10.17 12:50

Anebo Zbraslav, je tam takový jako statek, ale podrobnosti nevím.

weruberu
1074 příspěvků 1 inzerát 01.10.17 18:14

Zkuste projet tuto diskuzi https://www.beremese.cz/…aridit-sami/?… :-)

aviv
53 příspěvků 01.10.17 18:28

My měli krásnou svatbu v památníku Karla Čapka ve Strži: mohli jsme být v zahradě celé odpoledne až do noci a za hubičku. Ostatní jsme si také zařizovali sami, fotky máme nádherné - park, rybník…

patch
8 příspěvků 04.10.17 16:39

Doporučuji špejchar Dubeč. Krásná budova i okolí.

Jahudka64
41 příspěvků 19.10.17 13:32

Souhlasím s @patch, tam je to moc hezké:)

Reklama

Váš příspěvek

Kolekce Kanye Westa: Místo přehlídky paparazzi

Kanye West předvedl svou novou kolekci na paparazzi snímcích... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama