Tipy na poklady

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
lipo
303 příspěvků 17.5.12 22:48

Jo, a ještě jsem tuším včera viděla v unimodě u Zvonařky takový kompletek sukně+halenka z čistého hedvábí za nějakých 39 kč, modrobílý, ale bylo mi to od podhledu malé, což by mohla být zhruba tak velikost 36, možná i menší, nevím. A pak tam měli ještě hedvábnou košili světle béžovou/champagne s dlouhým rukávem, ale zas větší, odhadem asi 40/42 (ale to je fakt jen odhad). Ta moje hlava, asi si to budu muset zapisovat a taky začít trochu víc zkoumat…

Ness
84 příspěvků 18.5.12 22:20

@lipo : Mohla bych se zvědavě zeptat, kdeže ta Unimoda přesně je? Aspoň nějak nasměrovat, tenhle sekáč bohužel ještě neznám (a hedvábí mě láká moc), díky.

lipo
303 příspěvků 18.5.12 23:44

No, tak to bohužel asi zklamu. Byla jsem tam dneska hodit očičko a už jsem ani jednu zmíněnou věc neviděla. Ale myslím, že má cenu tam občas zajít, páč mají obecně mnohem nižší ceny než v té „velké“ unimodě na zelňáku a zboží ujde (chodí tam celkem málo lidí, já si odnesla třeba kašmírový svetřík za dvacku nebo vlněný za děvět). Když člověk vyjde z vaňkovky po té lávce směrem ke zvonařce a pak nesleze ze schodů k autobusům, ale pokračuje dál po té lávce, tak na ni musí narazit.

Stephora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.12 18:00
sekáč v Praze na Vysočanské

pro pražandy - já strašně ráda jezdím na Vysočanskou (http://www.sahu.cz/) - vyjdete z metra na stranu, kde jsou normální schody (ne jezdící) a dáte se doleva a hned tam je - dvoupatrový, rychle obměňují zboží, vždy mají sezónní. Hadřík má vždy buď cedulku s cenou, nebo je to na váhu, ceny ucházející. Značky Esprit, S.Oliver, Next, HaM, Amisu, TopShop,Zara, Mango…klasika, ale našla jsem už i džíny Miss Sixty, jen byly bohužel malé :-(

samo nechybí sekce výběrového textilu, mám odtud pár kousků sice obyčejných značek, ale nové. Vždy zde něco najdu, nepoštěstilo se mi snad jen jednou, vždy tam je „to ono“, kvůli čemu my secondhandačky „lovíme“ :)

vlastní to tam milý pán, vždy prohodí něco pěkného, když kupujete :)

Aijin
5 příspěvků 8.6.12 23:53

Dnes jsem viděla v sekáči na Flóře černé kožené lodičky s malými bílými puntíky asi za 240 Kč, na vysokém podpatku, bohužel je to velikost 41, jinak bych si je koupila.

Sibyla
2646 příspěvků 8.6.12 23:54

Stephora: to je můj oblíbený sekáč - škoda, že to mám z ruky a nedostanu se tam často, ale je výborný.

firefly
527 příspěvků 9.6.12 01:27

Bylo by skvělé, kdyby se vyskytovaly i fotky popsaných pokladů :)

majam
271 příspěvků 15.6.12 09:54

Předevčírem jsem viděla v Textil House na Hájích naprosto dokonalé lodičky červené, ale tlumeně, spíš do vínova. Plná špička, pata a s řemínkem kolem kotníku, širší podpatek, prostě super - až na tu velikost _37, možná 36,5 :-((

Vydržovaná Žena
4 příspěvky 19.6.12 18:03

Nová sukně 40 s woolmarkem na mimáči
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Hanka R.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.12 19:51

Ahoj holky,
v tom mym oblíbenym second handu na Seifertově ul. (2nd Fashion) - ten pod zastávkou Husinecká jsem tedkon narazila na suprový oranžový šaty (látku nevím přesně, ale stojej za to, mě byly moc malý :( - co byste chtěli pro hrošici :D :D :D )za 180 Kč - stojan hnedka zepředu. A pak taky maj nově udělaný nějaký slevový koše - věci za 10,30 a 50 Kč.

Doporučuju
www.2nd-fashion.eu

Veronica1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.12 21:49

Nemáte tip na nějaký dobrý second hand v Pardubicíh nebo někde poblíž? :o)

Letefa
716 příspěvků 28.6.12 16:00

Nesekáčový tip:

v tescu mají teď velký výběr kalhot všemožných barev, materiálů a střihů za ceny víc než přijatelné, kdo nevěří, ať tam běží! já mám dvoje a dalo mi zabrat zůstat na tak nízkém počtu, 272,– za plátěné 7/8, to tam nešlo nechat!

Vydržovaná Žena
4 příspěvky 16.7.12 11:53

Album pro milovnice hedvábí

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.12 12:16

V tescu jsem si koupila v akci kalhoty za 150 tmavé, úzké, bokové (bokovky moc nemusím, ale… za 150) a pak jsem doma zjistila, že mají pěkně překroucené švy dole na nohavici, takže šev mám vepředu, místo na boku a docela mi to vadí… nj takový to nadšení, že mi sedí kalhoty :D

Letefa
716 příspěvků 16.7.12 12:22

@seznam.mih a to se vyplatí! :D

Karoleenah
2322 příspěvků 16.7.12 12:32

V e-shopu u Bati je čím dál tím víc bot ve slevě, včera jsem si objednala za 299,– gumáky, za 199,– textilní sandálky a za 99,– žabky. Pro studentský rozpočet ideální. :)

chekotay
411 příspěvků 17.7.12 09:22

Brno - Pionýrská - sekáč v podzemí
Mají tam úžasné brogue oxfordky, višňová barva, krásně leštěná kůže, ovšem velikost 41. Cena cca 250 Kč. Probůh, kupte si je někdo, mě to trhá srdce! :-D

magenta
22 příspěvků 23.7.12 18:26

Brno Unimoda na Zelňáku - mezi hromadou nechutných sepraných hader černá business sukně Wolford 100% vlna, s original Wolford podšívkou, vel 38, mňam jako nová, ale byla mi velká, reálně mi přišla spíš skoro vel. 40, tak komu bude, závidím :-)

marmota-b
532 příspěvků 27.9.12 14:07

Brno sekáč Tralala na Grohově (nad fildou) - krásné jednoduché bílé kožené lodičky, řekla bych padesátkový styl: trošku do špičky, zúžený podpatek krásně pod patou (tím chci říct, ten typ podpatku, co by měl být pohodlný pro nohu). I s náhradními podpatky (tedy takové to podražení, připojeno v pytlíčku) za 120 Kč. V mých očích dokonalé, ale jsou mi moc velké; velikost odhaduju tak na 41 nebo 42.

LorelaiH.
3426 příspěvků 27.9.12 14:19

Praha Krč, Modrý Pavilon - mají velký výběr oblečení pro děti, hlavně teda spíš pro holčičky;-)

ccci
51 příspěvků 30.10.12 18:03

Sue Ryder v Dejvicích (Koulova ulice) krásný smetanový kabát, 70 nebo 80% vlny, hodně dlouhý, rovný, vel. S cca za 500 Kč.

Jackie Daniels
156 příspěvků 21.11.12 22:09

Praha: Ulice Bělehradská přímo u tramvajové zastávky Bruselská, je to takový sekáč v průchodu ve dvoře. Šedivá pouzdrová pasová sukně po kolena, 100% vlna, cena 70 Kč. Je dost malá, tak 36/38 podle šíře boků.

marmota-b
532 příspěvků 23.11.12 17:53
Vintage střevíčky

V secondhandu v Brně na Gorkého (podzemní vedle fildy) mají skutečný poklad: střevíčky podle všeho z první republiky. Jsou malé, asi 37 a úzké, a paní trvá na tom, že si je můžou zkoušet jenom dámy s přiměřenou nohou, což já nejsem - ale nafotila jsem je:

lipo
303 příspěvků 8.12.12 20:28

V brašnářství Pima mají výprodej kožených batohů A4 za 780 Kč. Měli by mít barvy černá, hnědá a béžová.

marmota-b
532 příspěvků 10.12.12 10:25

@lipo A to je v kterém městě? ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek