tlste stehna v sukni

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.12 19:43

Ja jsem si koupila v drogerii za 30 korun detsky pudr, kterym si stehna poprasim pred odchodem z domu a po prichodu a je to ok

Evee
20 příspěvků 9.7.12 22:03

Trpím rovnako, ale vyriešila som to tak, že keď je vonku chladnejšie, resp. nie je 40 stupňov, nosím pod sukňu odstrihnuté legíny nad koleno. Keď je horúco, tak pomáha tuhý antiperspirant+zásyp, mne sa osvedčil aj dezodoračný púder na nohy. Krémom by som to nemazala, bála by som sa, že mi ostane na zadnici mastný fľak.

Sibyla
2646 příspěvků 9.7.12 22:54

No a co prostě kalhotky s nohavičkou?

volfish
938 příspěvků 9.7.12 23:07
@Sibyl píše:
No a co prostě kalhotky s nohavičkou?

Máte nějaký tip? Já jsem většinou narazila jen na takové, co byly zároveň stahovací a tímpádem ze silného materiálu - ve vedrech je to o zapařenou sedinku. Plus teda to taky vycházelo jako dost drahý špás (začínaly na 600 nebo 800Kč a šplhaly výš).
Já teda používám gelový antiperspirant - na suchou kůži, nechat uschnout a můžu vyrazit.

Sibyla
2646 příspěvků 9.7.12 23:20

Mám jedny pro případ nouze z obyčejné pružné bavlny, trikot nebo jak se tomu říká, docela tenké. Kolik stály, netuším, ale asi jako normální. Myslím, že by se daly sehnat v obchodech pro prostší, starší zákaznice, jako Hák+Hák (neručím za to!) Nebo ve zdravotnických potřebách…

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.12 23:30

Já dnes zkusila tuhý deodorant a bez jediné odřeninky :).

Tajtrliková
190 příspěvků 10.7.12 10:30

Já si v zime skovávám punčocháče, u kterých zdrhá voko od kolene dolu, na jaře ustřihnu nad kolenem a je to. Nerolujou se, a nezapařím se tak jako v punčocháčích vcelku. Když koncem léta zásoba dojde, koupím si klidně nějaké levnější v kauflandu nebo podobným obchodě a stříhnu. BACHA! musí to být punčocháče normální, ne ty s lycrou, ty se fakt stříhat nedají.

Evee
20 příspěvků 10.7.13 10:49
trenky

No, tak teraz sa držte, ale našla som mega spôsob, ako sa uchrániť pred odreninami. Kúpila som si detské/chlapčenské boxerky. Nie je na nich taký pytel (na pytel :) ako u dospelých a majú nohavičky do pol stehna, takže žiadne odreniny. Kupujú sa podľa výšky a aj keď mám statočnú zadnicu, tak sa do veľkosti 158 zmestím.

regeena
24 příspěvků 10.7.13 12:05

Ja používam detský púder, ale skúsim ten deodorant :-)

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.13 12:23

@Evee No jen aby vám nenadzvedl větrák nebo vítr sukni jako u proslavené fotky MM.To byste se v těch trenclích asi moc dobře necítila:-)

barami
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.13 12:59

Já jsem zhubla a to pomohlo asi nejvíc ze všeho…

Doudou
1387 příspěvků 10.7.13 13:40

Zrovna nedávno jsem koupila v Tchibu za 199,– Kč/2ks krátké „punčocháče“ do půly stehen zrovna na tyto účely, tzn. proti odírání stehen.

A nebo u Marks & Spencer prodávají volné (ne stahovací) kalhotovité „spodničky“, které jsou tak ke kolenům (to lze ale jen pod dlouhé sukně či šaty, aby nekoukaly).

adelaide k.
285 příspěvků 10.7.13 13:43

@lucy68 natřít pořádně tuhým deodorantem, ale chce to takový ten „pudrový“ (např. Dove) ne gelový. A prvních pár dní jen na krátké vycházky, ony si ty stehna musí trochu zvyknout.

MP Linda
66 příspěvků 10.7.13 13:49

Jak říká @Doudou - spodnička, ale nohavičková (na ebay a jinde jako pettipants), toho trikotýnového materiálu. nehřeje jako punčochy/legíny a vydrží dýl než natření stehen.
http://www.amazon.com/…p/B001B6ECYM

Majka22
332 příspěvků 10.7.13 14:48
@barami píše:
Já jsem zhubla a to pomohlo asi nejvíc ze všeho…

Jenže u někoho to bude typem postavy. Tento problém jsem měla i v době vychrtlosti, kdy jsem měla minimálně o deset kilo méně. Ale dalo se to a dá se to přežít. Nejvíc se mi osvědčily gely a krémy proti celulitidě. Pro změnu sestřenice má tyto potíže až po značném váhovém přírustku a řeší je stříháním nových i starých punčoch, jak už tu zaznělo. Ženy v horku v silonkách obdivuju, v typicky letním počasí bych (ani odstřižené) punčochy nesnesla. Totéž platí pro různé spodničky atp. Materiály jsou většinou umělé, takže bych je snesla maximálně v zimě, kdy už zase nejsou potřeba.

adelaide k.
285 příspěvků 10.7.13 14:53

@Majka22 právě, jakékoliv pokusy se spodničkami a spol. skončili pocitem na omdlení a zapařenými… ehm… onými partiemi.
Navíc já dost často v létě pod šaty neberu nic :-)

kudka
78 příspěvků 10.7.13 15:03

Nj, kde jsou ty casy „naostro“ :) hodne se potim, takze deodorant se setre tak do pul hodiny. Detsky pudr nebo krem na opruzeniny je lepsi, ale taky to neni idealni reseni - nechava to bile fleky. Ustrizene silonky jsem zacala praktikovat vloni, je to zatim asi ta nejprijatelnejsi varianta, bohuzel. A ted se divam na Amazonu na tohle http://www. amazon. com/Jockey-Womens-Hosiery-Skimmies-Slipshort/dp/B00827ROPW/ref=pd_sim_a15 nemate tuseni, kde sehnat u nas?

edit: ten odkaz nejak nefunguje.. pridavam printscreen

chinin
2788 příspěvků 10.7.13 17:39

Kamaradka mela s odrenymi stehny take problemy, vyzkousela vsechno mozne a nejvic se ji osvedcilo potrit vnitrni stranu stehen lubrikacnim gelem se silikony. Predtim pouzivala vsechno mozne s vetsimi ci mensimi uspechy, ale az ten LG ji pomohl pry na 100%.

Gräfin
2642 příspěvků 10.7.13 20:29

Mně nepomohlo ani tak zhubnout jako zpevnit stehna

Audrey.Piper
412 příspěvků 10.7.13 21:32

Napadly mě 2 (3) možnosti:
1. dát na stehna deodorant (to dělám, abych se nelepila na židli)
2. pořídit si stahovací kalhotky s nohavičkami (ne kvůli stažení, ale kvůli těm nohavičkám)
(3. nosit podvazkové silonky - v těch se na určitých místech nezapaříte, ale jak píšete, silonky moc nepomáhají)

PS: Deodorant (antiperspirant) mám na mysli takový ten tuhý - „stick“.

Příspěvek upraven 10.07.13 v 21:33

irehrb
57 příspěvků 10.7.13 21:33

Já u nás v punčochovém obchodě kupuji za třicet korun „silonky“ do půlky stehen, pomáhají velice, a proti zapařovacímu efektu je rozpářu v rozkrokovém švu (vyrábím tím sice téměř zboží ze sexshopu, ale účel to plní spolehlivě). Sice jsem musela prodavačku asi měsíc uhánět, ale nakonec mi je objednala :)
Zkoušela jsem různé krémy, pudry, stahovačky, ale až tohle vyřešilo letitý problém. Nohy bez úrazu vydrží osm hodin chůze i v parnech :)

Morže
1094 příspěvků 10.7.13 21:54

Nevím můj problém vyřešil jen stahovací kalhotky s nohavičkou. Na intimní problémy netrpím. Všechny druhy deodorantů a antiperspirantů jsem vyzkoušela a stejně jsem je měla prodřený, jak kdybych tam nic neměla. nechápu, že se neprodávají normálně kalhotky s dlouhou nohavičkou. Vždyť by to mohlo být svým způsobem sexy ne? :)

Doduš
39 příspěvků 11.7.13 13:42

Problém je když si je potřebuješ narychlo napudrovat a v té rychlosti si nevšimneš že jsi spocná - pudr se ti nalepí na stehna a „zežmolkuje“. Když pak jdeš na záchod si to rychle opláchnout tak se ti zase sukně nalepí na tělo a vypadá to jako kdyby ses počůrala.. Taky pozor když neodhadneš délku sukně a pudr si aplikuješ před tím než jí natáhneš mohlo by dojít k tomu že bys měla napudrovanou část nohou která vylejzá ze sukně.. Dětský pudr bych si nekoupila radši bych investovala do nějaké „rychloodepínací“, chladivé sukně ke kolenům (nejlépe bavlněné) se kterou by ses dostala rychle na záchod a nemusela řešit problém s pudrem. Pokud ale POTŘEBUJEŠ něco na stehna tak vodičku ze santalového dřeva - ta je účinná. Jednoduše bych neinvestovala do dětského pudru ale do nějaké vodičky a píjemné, chladivé sukně která bude lichotit tvé postavě ;) Hodně štěstí :)

Evee
20 příspěvků 12.7.13 10:19

No, veď netreba mať príliš krátku sukňu. a to si ja vo svojom veku a svojej šírke teda sukničky tesne pod ritku dávať nebudem :)a navyše, nevyzerajú tak chlapsky, keď sa oblečú- mám obyčajné biele bavlnené a vyzerajú ako také kraťasky :)

711990
3200 příspěvků 13.7.13 02:22

Mne pomohla liposukce vnitrni strany stehen…a cenove to s lety vyjde mnohem lip nez kupovat deodoranty, kalhotky a pudry;) ale pro nekoho to asi bude kontroverzni…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek