tlste stehna v sukni

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
alter ego
906 příspěvků 13.7.13 21:40
Mne nepomohlo ani zhubnout, ani zpevnit stehna. :-(
@Gräfin píše:
Mně nepomohlo ani tak zhubnout jako zpevnit stehna
Teroush
14 příspěvků 14.7.13 10:30

Už jsem o tom psala před rokem v jiné diskuzi, já používám na stehna tuhý antiperspirant, teď konkrétně Garnier, pro mě to funguje stoprocentně, většinou mi dokonce stačí použít ráno a zbytek dne je bez problému. a to jsem opravdu značně ostehněná :)

let fenixa
213 příspěvků 14.7.13 11:06

Týmto problém trpím roky, bez ohľadu na konf. veľkosť. Všetko možné som skúšala, jediné, čo fungovali, boli tie silonky do pol stehien, ale zas nie je to zo zdravotného hľadiska dvakrát vhodné. A konečne! začali vyrábať spodné nohavičky s dlhšou nohavičkou bavlnené, ktorých pás nesiaha až k podprsenke. Kúpila som si ich na každý deň v týždni :-)
http://slovenkabb.sk/…1/pohlavie/0

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.13 11:07

Tuhý antiperspirant je dobrý trik, jen mi vadí, že většina z nich má dost agresivní vůni. V obchodě se to nepozná, mají ochranné kryty nebo fólie. Je pak problém použít parfém, aspoň mně to teda vadí. Znáte nějaký bez vůně?

MP Janka
811 příspěvků 14.7.13 21:52

@ Kokoska1 já na stehna používám tuhý Dove, tam bych řekla, že ten normální nebo i ten, co nezanechává stopy na oblečení, voní málo, spíš mýdlově, takže to nevadí.

Aiweli
147 příspěvků 4.8.13 19:30

Kalhotky s delší nohavičkou jsem našla tady . Ale nevím, jestli se třeba nerolují.

tinkywinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.13 22:11

X let používám tuhou Rexonu, voní jen lehce a vydrží bez problému celý den. Takže celé léto si užívám šaty a sukně, prostě paráda (a to mám nohy jak sloupy).

littlewingel
85 příspěvků 5.8.13 13:30

@Aiweli Ty nohavičky jsou, dle mého názoru, na řešení tohoto problému příliš krátké. končí v nejtlustším místě stehen, přitom, dle mých zkušeností, je lepší, když končí ještě pod tímto místem.

Lála_druhá
471 příspěvků 6.8.13 15:03

https://www.tchibo.cz/…0030950.html

Ale teda nezkoušela jsem.

littlewingel
85 příspěvků 6.8.13 19:08

Ty z tchiba mám, nosím velikost 42 a koupila jsem si ty L, což má být pro velikost 44-46. Horní lem ovšem strašně škrtí a člověk neví, kam ho má posunout, na bocích vytvoří muffin, na břiše je vám po chvilce na zvracení, jak tlačí na žaludek a pod prsama se skoro nenadechnete. Takže za sebe bych doporučila koupit alespoň co největší.

NoQuestion
161 příspěvků 11.8.13 10:52

Už tady někdo radil dětský zásyp, stejně dobře poslouží hladká mouka a úplně nejlíp solamyl. Jo a přišla jsem na to při lítání v hospodě v 60°C, když jsem měla stehna úplně rozedřená:)

Karoshi
344 příspěvků 11.8.13 14:16

Deodorant mi pomáhá spolehlivě, dokonce i ten tekutý :D Jo a moje sestra tenhle problém v extrémní nouzi vyřešila tak, že si na styčné plochy nalepila takové ty velké čtvercové náplasti.

Aiweli
147 příspěvků 12.8.13 21:05

@Karoshi Jo to s těmi náplastmi už mě taky napadlo, ale říkala jsem si, že se stejně budou odlepovat.

DanielaS
5276 příspěvků 12.8.13 22:59

Spis se pod nimi o to vic zaparite. Jako nouzovka samozrejme dobry.

MP estate
150 příspěvků 20.8.13 21:29

Ja pouzivam v lete ked nenosim silonky dlhsie kalhotky. Kupila som ich v H&Mku za 200korun, su z tenkeho pruzneho materialu (asi ako spodnicky pod sukne, ktore sa kedysi nosili) a maju este vyhodu, ze trosku stiahnu i brusko. Strih je rovnaky ako na fotke akurat material je tensi a jemnejsi.

let fenixa
213 příspěvků 13.4.14 18:14

Keďže je toto môj dlhodobý problém, tak ešte som u Taneshy na blogu objavila „Bandelettes“ a minulý týždeň som si jedny objednala, čakám, kedy prídu a verím, že budú výborné.

DanielaS
5276 příspěvků 15.4.14 09:04

To je dobry napad, koneckoncu sly by i odparat ty krajkove vrsky z roztrzenych samodrzicich puncoch. Jenomze ony ty bandelettes drzi silikonem, a z toho se vzdycky osypu…
Ted jsem narazila v supermarkety v sekci pyzam na takove modalove siroke kratasy, to pod volne sukne pujde.

Tajtrliková
190 příspěvků 15.4.14 09:17

A já furt schovávám v zimě punčocháče s oky od kolen níž a jak začně být teplo, střihám je nad koleny. Je to nejlevnější a mě nejpříjemnější. Není to sexy, ale je to velmi funkční. :-D

let fenixa
213 příspěvků 15.4.14 20:16

@DanielaS
toho silikónu sa obávam aj ja, so samodržiacimi pančuchami skúsenosti nemám, objednala som si jeden pár, uvidím, vyskúšam.

Temperance
3204 příspěvků 15.7.15 19:07

Tuhý antiperspirant a dětský zásyp

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek