Tlustí teenageři - Je tohle normální?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 19 Další »
Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.16 12:29

@chioo tydlety vysvětlovačky co, radši popojedem, mě by to jako nezúčastněnou nudilo, vlastně i jako zúčastněnou, tak co máme dál? :-)

chioo
292 příspěvků 22.11.16 12:46

@Amigdala To o házení kamením samozřejmě znám, i když od vás mě to pobavilo, když jste zastánkyně hrubých záplat ;-) Ale máte pravdu, dál se asi neposuneme, takže díky za osvětlení vašeho pohledu…

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.16 12:52

@chioo Já házím zásadně chlebem, ale o kamení jsem nepsala já ;-)

chioo
292 příspěvků 22.11.16 13:04

@Amigdala A jo…:-)

vlm
4593 příspěvků 22.11.16 13:13

Já si pořádně přečetla ten vymyšlený úvodní příspěvek, fakt paskvil..mimo těch už zmíněných nesmyslů - narvaná tramvaj, slečna si sedla, ne hned později a tím obsadila sedačku a uličku zbytkem zadku, neblokovala tu uličku před tím celou, plus sedící z obou stran, uličky nejsou moc široké…potom chtěli lidi vystupovat a ona logicky uhnula k oknu..zakladatelka se diví, že nevstala..čemu by to pomohlo???jen by uličku ucpala..leda by vystoupila..no je to blbost v každé větě…jasně šlo o rozpoutání diskuze, což se povedlo…ale téma je jaksi vyčerpané…obezita je špatná, neslušné chování je špatné…z tohohle už víc nevymáčkneme

vlm
4593 příspěvků 22.11.16 13:14

@Amigdala @chioo v první chvíli jsem si spletla kamení s hrachem

VandaRybna
3713 příspěvků 22.11.16 14:19
@Amigdala píše:
@market555 je podle mě hrozně zakomplexovaná osoba, že je hloupější poznáme z písemného projevu a podle mě bude strašně ošklivá, abych to shrnula, jediné co nebude je obézní a myslí si, že čím víc bude špačkovat, tím míň budou lidi vnímat jak je šeredná, ještě bych dodala, že je to určitě nevkusně vyhastrošená socka :-)

A žere šlupky od salámů!

Giuli
2931 příspěvků 22.11.16 15:04
@Amigdala píše:
@chioo Já nepranýřuju, já dedukuju…

Do orecha bum! To je ale hovadina. :-D

Isca
960 příspěvků 22.11.16 15:23
@catherinne píše:
Dnes jsem byla 2× u MCDONALD'S. Ještěže nejsem teenagr, mohla bych být tlustá.

Vy se nepočítáte, vy tam stejně chodíte akorát provokovat - přisednete si nějakému prostorově výraznějšímu jedinci a vzdycháte, jak je těžké sehnat oblečení číslo 6 ;-)

Admin Módnípeklo.cz
1135 příspěvků 22.11.16 16:05

Dobrý den,

@RenataRen Prosím o dodržování pravidel při vyjadřování názoru v diskusi.

Děkuji za pochopení,

admin Josefina

market555
22 příspěvků 22.11.16 18:26
@Amigdala píše:
@market555 je podle mě hrozně zakomplexovaná osoba, že je hloupější poznáme z písemného projevu a podle mě bude strašně ošklivá, abych to shrnula, jediné co nebude je obézní a myslí si, že čím víc bude špačkovat, tím míň budou lidi vnímat jak je šeredná, ještě bych dodala, že je to určitě nevkusně vyhastrošená socka :-)

Aha, tak mne tedy poučte. O co je můj písemný projev horší, než třeba ten váš. Nebo jak se dá z písemného projevu poznat inteligence.
Nikdy jste mne neviděla, ale víte, že jsem šeredná a socka.
Jestli tak soudíte z toho, že jezdím tramvají, pak vězte, že se mi ranním Pražským provozem autem opravdu nechce.
Ano, nemám rádá obézní osoby, protože mám za to, že obezita je známka slabé vůle. Slabé vůle něco změnit, třeba to jak vypadám. Ale vám asi nevadí situace, kdy nadnárodní korporace typu KFC, McDonalds rýžují miliony za to, že krmí naše děti jedy, a ty z nich potom vypadají tak, jak jsem tu popsala, Vám příjde v pořádku, že se v hodinách tělocviku na školách neustále snižují nároky na žáky a mnoho z nich neudělá nejen výmyk na hrazdě, ale ani blbý kotoul. Že se ze sportu stává parketa bohatých, kteří si mohou dovolit dávat své děti na sportovní kroužky a ti chudí mají smůlu, protože jejich dítě si nemůže dovolit platit tisícikorunové částky za soustředění a další věci.
Nebude trvat dlouho a za sport budou prohlášeny i on-line hry, koneckonců v Číně už mají eSport oficiálně uznaný. Tohle je začátek konce, a vinu za tento stav budou mít osoby jako vy, kteří dělají z obezity něco, co je vlastně úplně normální.

Hořáč
1588 příspěvků 22.11.16 18:47

Největší neštěstí je, když se někdo začne starat o blaho ostatních a určovat, co by kdo měl dělat.

vlm
4593 příspěvků 22.11.16 18:52

@market555 ne už nás to fakt nebaví

Hořáč
1588 příspěvků 22.11.16 18:58

@vlm Tak asi by to chtělo, aby té ---- konečně někdo napsal, jaká je chudinka utiskovaná, má pravdu, vždyť ona je přece ta superúžasná hubená se silnou vůlí, tím pádem je jistě dokonalá i v jiných životních oblastech, neb jinak by přece ukázala slabou vůli… takže politujme trola, ať se konečně nažere. Copak nechápete, že ona si tu příhodu nevymyslela, ale blouzní hlady? :D

Ghost B.C.
3803 příspěvků 22.11.16 18:59

@market555 Hele, nejste vy převlečená materidouska89? Ta vedla podobné priblbe řeči v CJMDNS, kdyz se snažila přesvědčit Esmee, aby přestala nosit korzet a radši zhubla. Todle vaše urputne vyhlašování, že každý, kdo nesouhlasí s vaší neomalenosti, tak vlastně podporuje obezitu, je jak přes kopírák.

vlm
4593 příspěvků 22.11.16 19:05

@Hořáč no to mě nenapadlo :-),fakt je že takovou pohádku na pokračování vymyslí těžko někdo, kdo píše pražská doprava s velkým P. Silná vůně je obdivuhodná, já ji nemám..od rána se snažím nastříhat kabát…ale furt telefonuju nebo čumím na peklo a mezitím žeru…místo abych si šla třeba zaběhat…nemám vůli no, jsem špatná, budu tlustá a vyloučí mě z MHD

Jemma
226 příspěvků 22.11.16 21:58

A nebo je to převlečená Andrea 1994, která tady už jednou podobně přiblblé a neomalené vlákno založila.

celem
1224 příspěvků 22.11.16 22:09
@Giuli píše:
ale ja osobne nepoznám žiadnu čo vyzrala do krásy, moj názor je, že je to klišé, ktorým sa utešujú ošklivky, že sa to zmení.

Není to klišé, jsou lidi (ženy i muži), kteří za mlada neoslňují vzhledem ani vystupováním a ve středním věku a později působí lépe. Může to být proto, že třeba našli svůj styl, jsou komunikativní, empatičtí, mají charisma.

Příspěvek upraven 23.11.16 v 15:33

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.16 14:19

@celem Řekla bych, že u mužů je to častější, někteří opravdu zrají. Z mnohých mých spolužáků, kteří byli ve dvaceti „nezajímaví“ a příliš dětští mládežníci, jsou čím dál hezčí a hezčí chlapi, zatímco ti, kteří byli mužní a atraktivní u maturity a začátkem VŠ, často předčasně zfotrovatěli a jsou z nich takoví tatíci.

celem
1224 příspěvků 23.11.16 14:55

@Pinot Noir Podobný pocit mám taky. Myslím, že většina chlapů vypadá do 20 tak nějak nedospěle a jak jim to sluší o 10 a víc let později! A připadalo mi jako vtip, když nám při maturitním večírku říkala naše pediatrička, že se na srazu zhrozila, co to je za dědky a byli to její spolužáci z gymplu. :-D Byla to realita. :-D

Doudou
1387 příspěvků 25.11.16 11:03

Tak je pravda, že u mužů je to zrání k lepšímu asi častější, ale ani u žen bych tuto možnost nezatracovala.
Není to ani tak samotnou krásou, ale právě tím, že od „určitého“ věku se umí lépe oblékat, ví co jim sluší, nehoní módní trendy apod. Dále i to, že je člověk rozumnější, umí se lépe chovat, ví co říct apod. Takový celek.
Ale neplatí to samozřejmě u všech.
Horší to podle mě mají takové ty odkvétající krasavice, které se s tím nemůžou smířit (následuje diblík apod.)

chioo
292 příspěvků 25.11.16 11:38

Osobně se domnívám, že je to i „klesající laťkou“. Češky jsou obecně hezké ženy, když je jim kolem 20, není obvykle problém vypadat dobře, nestojí to moc úsilí. V 50 už to úsilí stojí, takže průměrný vzhled mezi padesátnicema je dost jinde…samozřejmě je to i o životosprávě, péči o sebe, vkusu, genetickým základu a osobním kouzlu…
A ano, u mužů je tohle zrání do krásy mnohem častější (mají to pánové dobře zařízené ;-) )

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.16 11:41

@chioo To o hezkých Češkách je hrozná chiméra, řadím si jí mezi zlatý český ručičky a český pivo.

Paris1789
3855 příspěvků 25.11.16 11:42

@Doudou
nejhorší jsou ty věčně zhrzené padesátnice, které žijou v představách, že jim svět cosi dluží.

chioo
292 příspěvků 25.11.16 11:59

@Amigdala To si nemyslím…když vezmete jako vzorek průměrnou třídu na střední třeba v maturitním ročníku (samozřejmě nemyslím průmyslovku, ale třeba zdrávku nebo gympl), tak nadpoloviční většinu dívek lze považovat za hezké. Neříkám, že by se mohly živit modelingem, jenže tam stejně jde jen o vysokou hubenou postavu, na obličej se moc nehledí…Češky jsou vzhledově různorodé (malé-vysoké, hubené-kypré, blond-zrzky-brunetky, jemnější-ostřejší rysy…), což beru jako výhodu. Naproti tomu třeba Skandinávky jsou krásné modrooké blond panenky, ale brzy vás nadšení přejde, protože jsou si hrozně podobné. Taky jsem při svém pobytu v Paříži hledala tu typickou krásnou Francouzku…a nenašla. Slyšela jsem, jak jsou pěkné Polky…osobně jich znám asi 10 a tak půlku bych označila za vyloženě ošklivé, zbytek za nic moc. Jestli některý národ považuji za „krásnější“, pak jsou to Slovenky.
Ale „zlatý český ručičky“, nebo třeba „co Čech, to muzikant“ je fakt blbost…to s pivem nemůžu posoudit, nepiju ho…ale třeba v Kanadě znají z Česka jen hokejisty a pivo, takže předpokládám, že tak zlé to s tím pivem nebude ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 19 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek