Tlustí teenageři - Je tohle normální?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
NočníMotýl
245 příspěvků 27.11.16 22:15
@Linie píše:
@Amigdala Proč vás to uráží? Rozhlídněte se po ulicích, kolik děvčat a žen chodí shrbených, záda křivá, břicho vystrčené, ledabylá chůze.

Doprčic, proč furt jenom děvčata? Nejsu zarytá feministka, ale fakt nechápu, proč se v tomhle ohledu stále používá jenom ženský rod, když většina pubošů, ať děvčat či chlapců, chodí úplně stejně.

Giuli
2931 příspěvků 27.11.16 23:15
@vias píše:
Cílem tělocviku by mělo být, aby rozvíjel pohyb u první a druhé skupiny, u té třetí aspoň motivaci.

A cieľom matematiky by mohlo byť, aby u tých prvých množiny, u druhých grafy a u tretích aspoň motiváciu.

Hořáč
1588 příspěvků 27.11.16 23:32

Měla by být matematická paralympiáda, kde by absolventi humanitních oborů počítali trojčlenku a ostatní jim fandili, jak se hezky snaží.

chioo
292 příspěvků 28.11.16 09:12

Opět se omlouvám za menší zpoždění…
@MP blanka @irma73 Ano, ty průmyslovky jsem „vyřadila“ z toho důvodu, že tam velmi často nejsou ve třídě žádné dívky, nebo třeba 1 či 2…a to jsou počty, z kterých se špatně vyhodnocuje nadpoloviční většina… ;-)
@Giuli A netvrdím, že Češi jsou nejlepší hokejisti, stejně jako netvrdím, že Češky jsou nejkrásnější ženy světa. Jen si z mých zkušeností a znalostí dovoluji tvrdit, že Češky jsou pěkné a že i to, že naši hokejisti nejsou úplně špatní (ačkoli původní zmínka o hokeji byla „co vědí v Kanadě o ČR“ a tam o hodnocení vůbec nešlo). Ale uznávám, že vnímání krásy je velmi individuální, takže se fakt nebudu zlobit, když se mnou nebudete souhlasit…
@Hořáč A sama mám kolem sebe dost mužů, kteří vyzráli do krásy…i když uznávám, že jde často o muže kolem 30, které srovnávám s tím, jak vypadali před 20, kdy to byli spíš takoví chlapečci…a potvrzuji i zmíňovaný jev, kdy školní hezouni do těch 30 zfotrovatěli, a kluci, kteří na škole byli „nic moc“ často právě vyzráli…
Ale abych se aspoň mírně vrátila k tématu - jedním z hlavních faktorů, jestli někdo 10-15 let po škole vypadá líp nebo hůř, než na škole, je váha…když se původně štíhlé slečny „roztečou“ a původně štíhlí sportující mladíci nechaj narůst pupek, jde atraktivita obvykle dolů…

Oldyn
6401 příspěvků 28.11.16 09:42

Absolvovala jsem jako rodič bílou prodlouženou, sto párů mladých lidí, vel. 44 a výš měly dvě dívky, chlapci jak lusk, žádná mega obezita se nekonala. Konec hlášení.

pidlooka
17 příspěvků 28.11.16 09:53

@Giuli Koneckonců i ta matematika by šla učit mnohem zajímavěji a promyšleněji. Smyslem matematiky není jen tupé dosazování dle vzorečků, ale především rozvoj logického myšlení, schopnosti si něco odvodit. (Pomíjím samozřejmě nutnost umět sčítat, odčítat, násobit a dělit, pracovat se zlomky a procenty a podobné základní úkony, bez toho se v matematice skutečně ani největší kreativec neobejde.)

Díky Hejného metodě už má řada škol slušně našlápnuto učit matematiku lépe a zábavněji. Rodiče se k té metodě staví často skepticky, ale podle zkušeností v okolí do ní děti proniknou velmi snadno a pak jsou schopny řady operací, které se podle běžných osnov klasické výuky matematiky probírají až ve vyšších ročnících.

Metoda samozřejmě není samospásná a vždy záleží na osobnosti učitele. Zároveň nijak neodsuzuji tu klasickou větev výuky matematiky, ale líbí se mi, že vyučující hledají i jiné způsoby práce.

Jindrason
288 příspěvků 28.11.16 10:46

Tak ještě, aby nebyla děcka dneska vyžraná :) Sedí do u PC, čekuje youtubery a žerou jídla plná tuků, cukrů a dalších „hnojů“. Tak jak to asi může dopadnout. Pokud tedy nejde o onemocnění, třeba štítná žláza může nepříjemně zamávat s váhou, tak je to opravdu hrůza dneska.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 11:49

@Oldyn Je otázka, zda se vůbec ty obézní holky nebo zhroucení rachitičtí kluci hrnou do tanečních ;) Kdybych usuzovala fyzický stav společnosti ze vzorku, který potkávám v posilovnách, taky by nebylo, nač si stěžovat.

Paris1789
5450 příspěvků 28.11.16 11:56
@Pinot Noir píše:
@Oldyn Je otázka, zda se vůbec ty obézní holky nebo zhroucení rachitičtí kluci hrnou do tanečních ;) Kdybych usuzovala fyzický stav společnosti ze vzorku, který potkávám v posilovnách, taky by nebylo, nač si stěžovat.

Přesně tak, taneční kursy jsou hodně drahá zábava a dost rodičů na ni prostě nemá.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 13:02
@Jindrason píše:
Tak ještě, aby nebyla děcka dneska vyžraná :) Sedí do u PC, čekuje youtubery a žerou jídla plná tuků, cukrů a dalších „hnojů“. Tak jak to asi může dopadnout. Pokud tedy nejde o onemocnění, třeba štítná žláza může nepříjemně zamávat s váhou, tak je to opravdu hrůza dneska.

Ježiš k tomu já bych něco měla! :-D

market555
22 příspěvků 28.11.16 14:23
@Jindrason píše:

To je to, na co se tu snažím celou dobu upozornit. Katastrofický fyzický stav dnešní mládeže. Ale podle skoro všech tady je to normální a já jsem hysterická megera, která si dovolila mít poznámku k obézní holce.

Giuli
2931 příspěvků 28.11.16 14:25
@market555 píše:
To je to, na co se tu snažím celou dobu upozornit. Katastrofický fyzický stav dnešní mládeže. Ale podle skoro všech tady je to normální a já jsem hysterická megera, která si dovolila mít poznámku k obézní holce.

A názor väčšiny sa musí rešpektovať. Viď americké voľby.

edit adminem: invektiva

market555
22 příspěvků 28.11.16 14:27
@Oldyn píše:
Absolvovala jsem jako rodič bílou prodlouženou, sto párů mladých lidí, vel. 44 a výš měly dvě dívky, chlapci jak lusk, žádná mega obezita se nekonala. Konec hlášení.

Já jsem teď nedávno taky na jedněch tanečních byla, a dopadlo to teda o dost hůř. Chlapci při těle tak 3, ale holky buďto úplně hubené, nebo vyložená obezita. Když jsem je některé viděla, tak jsem si říkala, jestli ty šaty na nich neprasknou. No a když se pokoušely tančit, škoda mluvit. To i má 80 letá babička tancuje lépe. A ihned poté si šly samozřejmě k baru pro zákusek, aby ty kalorie doplnily. Smutné.

pidlooka
17 příspěvků 28.11.16 14:27

@market555 Ti, kteří vás v diskuzi kritizovali tak nečinili proto, že by schvalovali obezitu mládeže, ale protože jste se vůči té dívce v MHD zachovala neomaleně, hrubě a slušný člověk takto s cizím ani blízkým člověkem nejedná.

andiem
22 příspěvků 28.11.16 14:27

@market555, nie nie, negatívne reakcie prišli kvôli tomu, že to ako ste sa zachovali k tej obéznej holke ani zďaleka nepripomínalo slušné chovanie.
Za 1. neviete, prečo je obézna a za 2. aj keby si obezitu spôsobila sama a aj keby ju to tešilo, neoprávňuje Vás to chovať sa k nej hnusne.

Adeena
1435 příspěvků 28.11.16 14:28

@market555 To, že jste hyterická, vám ani nikdo nemusel říkat, to dokládá tato vaše reakce. Protože zde nikdo netvrdil, že obezita je v pořádku, pouze bylo poukazováno na vaše nevhodné chování.

Giuli
2931 příspěvků 28.11.16 14:30
@market555 píše:
Já jsem teď nedávno taky na jedněch tanečních byla, a dopadlo to teda o dost hůř. Chlapci při těle tak 3, ale holky buďto úplně hubené, nebo vyložená obezita. Když jsem je některé viděla, tak jsem si říkala, jestli ty šaty na nich neprasknou. No a když se pokoušely tančit, škoda mluvit. To i má 80 letá babička tancuje lépe. A ihned poté si šly samozřejmě k baru pro zákusek, aby ty kalorie doplnily. Smutné.

Ako to viete, že išli po zákusok? To ste išla s nimi a jedla tiež? A ako viete, že predtým 3 dni nič nejedli? A keby boli všetky štíhle, tak aj tanec by ste uznala za krásny a ladný?

market555
22 příspěvků 28.11.16 14:42
@pidlooka píše:
@market555 Ti, kteří vás v diskuzi kritizovali tak nečinili proto, že by schvalovali obezitu mládeže, ale protože jste se vůči té dívce v MHD zachovala neomaleně, hrubě a slušný člověk takto s cizím ani blízkým člověkem nejedná.

Ano byla jsem hrubá, ale kdo jiný jí to má říct. Rodina se bude tvářit, že je všechno v pořádku, protože ji oni koneckonců i vychovali a přátelé zase nic neřeknou ze slušnosti. Třeba ji ta moje poznámka donutí se nad sebou a svou postavou zamyslet a něco dělat.

Giuli
2931 příspěvků 28.11.16 14:43
@market555 píše:
Ano byla jsem hrubá, ale kdo jiný jí to má říct. Rodina se bude tvářit, že je všechno v pořádku, protože ji oni koneckonců i vychovali a přátelé zase nic neřeknou ze slušnosti. Třeba ji ta moje poznámka donutí se nad sebou a svou postavou zamyslet a něco dělat.

Donutili vás všetky tie poznámky, čo tu padli na Vašu adresu, sa nad sebou zamyslieť?

andiem
22 příspěvků 28.11.16 14:45
@market555 píše:
Ano byla jsem hrubá, ale kdo jiný jí to má říct. Rodina se bude tvářit, že je všechno v pořádku, protože ji oni koneckonců i vychovali a přátelé zase nic neřeknou ze slušnosti. Třeba ji ta moje poznámka donutí se nad sebou a svou postavou zamyslet a něco dělat.

Ach tá generalizácia…

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 14:49

Neuveritelny jak je @market555 natvrdla!

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 15:04
@market555 píše:

Market schválně co je lepší:
a) Markétko, ty máš v sobě potenciál, dotáhneš to daleko, zkus se občas zamyslet než něco řekneš, poslouchej lidi kolem sebe, vzdělání se vždycky bude hodit, já myslím, že na to máš!
b) Markéto ty seš fakt blbá jak štoudev, protivná jak činže, hezká nejsi, chytrá se bejt nesnažíš, běž prostě do háje!
Béčko je motivující bych řekla!

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.16 15:09
@market555 píše:
Chlapci při těle tak 3, ale holky buďto úplně hubené, nebo vyložená obezita. Když jsem je některé viděla, tak jsem si říkala, jestli ty šaty na nich neprasknou.

jak podle vás vypadá,,vyložená obezita,,? to by mě fakt zajímalo, že by v jedné skupině holek byly holky hubené a tlusté..nic mezi tím?? A opravdu měly všechny malé šaty?

Příspěvek upraven 28.11.16 v 15:12

Hořáč
1588 příspěvků 28.11.16 15:09
@Giuli píše:
Donutili vás všetky tie poznámky, čo tu padli na Vašu adresu, sa nad sebou zamyslieť?

To asi nemá cenu, ale zase je naděje, že bude další kolo :D

Měla jsem tlustou kamarádku a jakákoli hrubost ji ještě víc zatvrdila s tím nic nedělat.

market555
22 příspěvků 28.11.16 15:25
@vlm píše:
jak podle vás vypadá,,vyložená obezita,,? to by mě fakt zajímalo, že by v jedné skupině holek byly holky hubené a tlusté..nic mezi tím?? A opravdu měly všechny malé šaty?Příspěvek upraven 28.11.16 v 15:12

Ale jako, jo byly tam i některé s postavou řekněme normální, přesýpací hodiny. Ale asi 4 opravdu vyloženě obézní, asi tak jako ta o které jsem psala v úvodu. Obzvášť jedna, která měla ruku asi jako já obě nohy, brr. A nepadnoucí šaty měly podle mě všechny - zvláště když to byly takové ty přilnavé k tělu, ale otázka je, jestli jim při téhle váze vůbec něco padne.

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek