Tlustí teenageři - Je tohle normální?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
irma73
421 příspěvků 29.11.16 12:39

No a já měla z TV automaticky za 1, protože jsem vymetala sportovní třídy. Ani na Spartakiádu jsme nacvičovat nemuseli! :)

Giuli
2931 příspěvků 29.11.16 12:41

@irma73 Náhodou spartakiáda bola super. :-) (nemyslim politicky)

irma73
421 příspěvků 29.11.16 12:43

@Giuli Přiznávám, že na základce mi to bylo i líto, že nenacvičujeme, ale na střední už jsem výjimku vítala.

z_dediny
1099 příspěvků 29.11.16 14:45

Z TV jsem vždycky měla jedničku. Ostatní spolužáci taky. Na naší škole se to nebralo vážně. Stačilo neotravovat a neflákat se příliš očividně. Já navíc měla od lékaře doporučení, abych neběhala a nedělala příliš silové aktivity. No, bylo to za hluboké totality a naši tělocvikáři neměli pocit, že si musejí na žácích vybíjet svoji zlost na to, že se nedostali na olympiádu ani že nemají vlastní fitko.

vlm
4344 příspěvků 29.11.16 14:52
@z_dediny píše:
No, bylo to za hluboké totality a naši tělocvikáři neměli pocit, že si musejí na žácích vybíjet svoji zlost na to, že se nedostali na olympiádu ani že nemají vlastní fitko.

a to ti naši tělocvikáři na základce možná ve stejných letech tenhle pocit měli :-),na střední to bylo dost podobné, až příchodem mladého fešného profesora se to zlepšilo, tak nějak logicky chápal, že každému není dáno..

Jordaan
8310 příspěvků 29.11.16 19:30
@ionicera píše:
@Paris1789 Bože výmyk! To byla potupa. Když mi učitelka rvala zadek nahoru! Byla jsem štíhlá, hrála basket, ve vybíjené jsem byla kapitán, ale výmyk a celá gymnastika. Hrůza. Kurs snižování sebevědomí!

Vy jste ja :-)

vias
532 příspěvků 29.11.16 21:19

Podle jakého klíče byste chtěli vybrat, že zrovna tyto sporty se budou dělat každý jedno pololetí? Na střední byste takto dělali celkem osm sportů. Koho by jeden z nich nebavil (nebo by mu nešel), ten by chodil celý půlrok otrávený do tělocviku. Tělesná výchova přece není jednostranný trénink, na ty ať si chodí zájemci dle svého. Že má široký záběr a je jaksi plošnější, je v pořádku. Akorát ty tabulky jsou pekelné.

emef
2425 příspěvků 29.11.16 21:33

@vias Tak by to nebylo pololetí, ale třeba měsíc. To je dejme tomu 8 hodin věnovaných jednomu sportu. Za tu dobu se dají pochytit aspoň základy a koho to chytne, může pokračovat ve volném čase.

MP Janka
409 příspěvků 29.11.16 21:43

My v TV hráli volejbal, basket, házenou, florbal, když měla ke konci roku učitelka dobrou náladu a bylo nás míň, tak i tenis, 6.-7. třída vybíjená na družstva. Gymnastiku, atletiku, šplh o tyči a podobné jsme vždy 1-2 týdny trénovali a pak až přišla ostrá zkouška. Snad ve všem kromě tenisu, házené a gymnastiky jsme se účastnili sportovních soutěží O pohár starosty, takže ti co byli dobří měli během roku zajistěné aspoň 3 dny, kdy místo školy jeli reprezentovat. Dost dobrá motivace a většinou se dostalo na každého, kdo měl zájem a snahu.
(sportovní třída, měli jsme polovinu hodin tělocviku společnou pro celou třídu bez ohledu na pohlaví, proto ta i)

vias
532 příspěvků 29.11.16 22:11

U nás to taky nebylo hned na známky. Ten týden nebo dva na trénink tam byl.

Campanelle
1946 příspěvků 02.12.16 14:04

@Giuli Já jsem byla takové dřevo, že mě ani na spartakiádu nechtěli. A já tak chtěla jet do Prahy! :)

Oveeec
1902 příspěvků 04.12.16 09:41

Něco pro zakladatelku, jestli je teda skutečná a myslela to vážně, a lidi, kteří schvalují její přístup:

http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…

vlm
4344 příspěvků 04.12.16 09:45

@Oveeec tak snad šikanu nemůže schvalovat nikdo normální a za žádných okolností

Oveeec
1902 příspěvků 04.12.16 10:40

@vlm Já myslela zakladatelku vlákna. Jinak samozřejmě že šikanu nemůže schvalovat nikdo normální. Ale oni lidi kolikrát neví, že ty jejich kecy hraničí se šikanou a jsou buď spokojení, jak to holce natřeli, nebo jsou pyšní na svoji upřímnost, nebo si myslí, že něčemu pomůžou. To jsem samozřejmě objevila Ameriku :D Ale tak očividně někdo k tomu sklony má, minimálně zakladatelka, jestli teda není fiktivní a neměla jenom rozdmýchat diskuzi.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.16 10:49

@Oveeec Zakladatelka verbální šikanu sama praktikuje, snad krom toho, že je hloupá není ještě pokrytec, aby měla něco proti ;-) Jinak příběh je to samozřejmě smutný, ale jsem přesvědčená, že tloušťka a šikana nebyly ten pravý a jediný důvod její sebevraždy, je to chyba rodiny.

Oveeec
1902 příspěvků 04.12.16 11:33

@Amigdala Ale vždyť jo, proto to sem dávám - protože úvodní příspěvek zavání šikanou přece!

Anka F.
212 příspěvků 04.12.16 14:08

@Oveeec
Zakladatelka vlákna není skutečná. Registrovala se 12.11., napsala pár příspěvků, aby to nevypadalo divně a ještě stejný den se stihla projet tramvají a svěřit se nám. Vzhledem ke šroubovanému stylu si myslím, že je to vymyšlená historka.

opraven překlep

Příspěvek upraven 05.12.16 v 10:59

vias
532 příspěvků 04.12.16 15:59

@Anka F. Což ale neznamená, že se nemůže rozvinout zajímavá diskuze.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.16 16:13

@Anka F. Nejlepší na tom byla slečna narvaná v tílku, v listopadu. :-D Když už blafuju, tak se nad tím aspoň zamyslím.

EmilyG.
1061 příspěvků 04.12.16 19:31

@KoraKora v narvané tramvaji v sobotu ráno :-)

Oveeec
1902 příspěvků 04.12.16 23:15

@Anka F. Šikovná holka :) No jak říká @vias. Akorát je to absurdní, jak se lidi zapáleně baví o něčem, co si někdo vymyslel a teď se tomu někde směje :D

Anka F.
212 příspěvků 05.12.16 11:06

@Oveeec A možná se zakladatelka ani nesměje, protože přihlášená byla naposledy 28.11., tak si myslím, že diskusi nijak intenzivně nesleduje a problém obezity u mládeže ji až tolik netrápí… :-)

market555
22 příspěvků 05.12.16 20:10
@Anka F. píše:
@Oveeec A možná se zakladatelka ani nesměje, protože přihlášená byla naposledy 28.11., tak si myslím, že diskusi nijak intenzivně nesleduje a problém obezity u mládeže ji až tolik netrápí… :-)

To si jen myslíte, že to tu nesleduju. Jsem skutečná a ano, založila jsem si profil zde hlavně proto, abych mohla založit tohle téma, nikam jinam jsem ani nepsala.
Jinak k tomu článku, co tu někdo postnul. Ano, je škoda mladého života, který byl ztracen tímto hloupým způsobem. Samozřejmě tohle neschvaluju, ale myslím si, že k tomu nemuselo dojít, že slečna nemusela být obézní, kdyby se jejím problému s váhou rodiče dostatečně věnovali a řešili ho. Kde není příčina, není důsledek.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.16 20:33
@market555
@market555 píše:
To si jen myslíte, že to tu nesleduju. Jsem skutečná a ano, založila jsem si profil zde hlavně proto, abych mohla založit tohle téma, nikam jinam jsem ani nepsala.

A čemu tím prospejete?

market555
22 příspěvků 05.12.16 21:38
@KoraKora píše:
@market555A čemu tím prospejete?

Asi ničemu, ale pokusím se přesvědčit některé lidi, že hájit obézní lidi je špatné, nepřijatelné a vede to k degeneraci lidí, kdy se obezita stává standardem.

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
Váš příspěvek

Rihanna uvádí spodní valentýnské prádlo

A Savage Kinda Love – tak se jmenuje nejnovější kolekce, pod kterou... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

Autor: Martina

Jak oživit šatník ve stylu business casual s ohledem na konkrétní... Celý článek