Tlustí teenageři - Je tohle normální?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
chioo
292 příspěvků 15.11.16 14:28

@market555 Jasně, že je to i výchovou, leností a přeopatrností…jenže na výchovu to můžete shazovat u 10 letých, když je „děckám“ 16 a víc, už je vidím, jak dělaj proti svý vůli něco, co jim rodiče vštěpují ;-)
Ještě bych ráda přidala svou zkušenost z brigády v cukrárně (dělala jsem tam víkendy a prázdniny asi 2 roky, takže to bylo dlouhodobý pozorování). Samozřejmě tam chodily často děti s rodiči nebo prarodiči…když vybíraly zmrzlinu, tak ty štíhlé děti chtěly nějčastěni „1 kopeček citrónové“ (ačkoli přítomné babičky často ponoukaly „a nechceš ještě nějakou?“), kdežto malí golemové si dávaly do velkého kelímku průměrně tak 3 kopečky, obvykle smetanové a s polevou…z toho jsem vyvodila:

1. vyžranost v 99% není dána „zdravotním“ problémem, ale jídlem
  2. dost to ovlivňuje výchova a vzory doma, na druhou stranu i děti mají své názory (i když pravda často budované na základech z domova)
  3. být štíhlý není „drahé“, kdyby šlo o chudobu, tak děti do cukrárny nevezmou a rozhodně nedají 50kč za jednu zmrzku…tláskání těchle sladkých zbytečností je přece dražší, než když nebudou jíst nic (a v případě, že to má nahradit svačinu, tak jogurt nebo jablko jsou též levnější a zdravější varianty)
EmilyG.
1061 příspěvků 15.11.16 15:09

@chioo prosím, kolik máte dětí a jak jsou staré?

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:10
@chioo píše:
S menším zpožděním si dovolím reagovatTo, že neexistují ženy, které zrají, je blbost ;-) Kromě toho, že znám příklady z mého okolí (což asi není úplně průkazné) vám můžu jmenovat klidně několik celebrit, který jsou v současnosti atraktivnější, než byly třeba ve 20…třeba Meryl Streep, Robin Wright, Kate Winslet, od nás třeba Chýlková nebo Žilková…neříkám, že byly někdy vyloženě ošklivky, ale mezi mnoha krásnými kolegyněmi byly za mlada spíš „nic moc“…i když je mi jasné, že to nemají zadarmo (ale o to šlo, když může někdo vypadat takhle skvěle třeba v 60, proč by holky měly být hrošice ve 20?)

Možná uzrály rozumově, ale ne do krásy. Chce to nasadit brýle či koupit lepší Tv.

Příspěvek upraven 15.11.16 v 15:14

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:12

@Pimon Ale ale

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:13
@Amigdala píše:
@Pimon Ale ale

Co, co?

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:14

@Pimon No hrozný strašidla z nich vyrostly

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:16
@Amigdala píše:
@Pimon No hrozný strašidla z nich vyrostly
žilková rozhodně, muži to vidí jinak
Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:18

@Pimon všichni?

Veronika P
541 příspěvků 15.11.16 15:21

Moje dcera (12) začala přibírat v 6. letech. Nejprve jsme upravovali jídelníček a přidávali tělesné aktivity. Tloustla stále dál. Začala jsem řešit psychickou stranu věci, zapojila ji do problému. Tloustne stále dál. Nikdy ode mne neslyšela, že je ošklivá a tlustá, řešíme váhu kvůli zdraví, tedy aby byla zdravá. Doma jsme nikdy neměli sladkosti, ochucený a doslazený nesmysly. Každý den vařím dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Tloustne stále dál. Možná by to mohlo být velikostí porcí. Tak postupně ubírám, ale nedávno, když se podívala do talíře, tak se jí skutálela slza, jak jí to bylo líto. Což je teda dost strašidelný… Jsem z toho opravdu nešťastná a stále hledám, kde dělám chybu. Třeba mi někdo budete umět poradit.

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:21

Ti co dobře vidí a mají lepší Tv-musím to vysvětlovat, Ami?

Pirek
7060 příspěvků 15.11.16 15:22

@Pimon
Buďte té lásky a ne.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:23

@Pimon Ne, páč jste zřejmě děsný jelito ;-)

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:25
@Pirek píše:
@Pimon
Buďte té lásky a ne.

té lásky k tobě?

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:26
@Amigdala píše:
@Pimon Ne, páč jste zřejmě děsný jelito ;-)

došly ti argumenty?

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:29

@Pimon Tykačka? Došly no, protože, pokud podobný ucho mluví za všechny „muže“ není potřeba cokoli dodávat.

vlm
4593 příspěvků 15.11.16 15:36

@Amigdala co chcete od,,kavárníka,,

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:37
@Amigdala píše:
@Pimon Tykačka? Došly no, protože, pokud podobný ucho mluví za všechny „muže“ není potřeba cokoli dodávat.

tak podobně se slepou, která mluví za „ženy“ o kráse žen to bude těžká diskuse. A to stačilo tak málo (jen mít jiný názor) a jak se projevila. Vždy mluvíš za ostatní muže? že by ti už rostly koule :-).

Příspěvek upraven 15.11.16 v 15:39

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:38

@Veronika P A lékař na to říká co? Můj synovec začal v pubertě taky poměrně hodně přibírat, zdravotně byl v pořádku. Byl to cca dvouletý boj o to, co bude nebo nebude jíst. Navíc byl obzvlášť žravý. A domluva s puberťákem taky není snadná, i když bylo znát, že samotnému mu to vadí. Ale vítězil vzdor, on si bude jíst co chce a jak vypadá je mu naprosto jedno, ať si všichni trhnou. Nakonec vytáhl do výšky a dnes je všechno v pořádku.
Nicméně budu muset sestře říct, že to všechno bylo tím, že jsou chudí a potažmo hloupí nebo obráceně, teď nevím. Myslím, že ji to velmi pobaví.

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:41
@vlm píše:
@Amigdala co chcete od,,kavárníka,,

další čarodějnice se přidává :-)

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:41

@Pimon Já mám vždy a zásadně svůj názor, já nejsem vosel, zároveň taky nejsem IQ tykve, takže respektuju případnou možnost, že ne všichni muži a ne všechny ženy mají stejný názor, ty humoristo jeden

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:48

Tak ještě navíc respektuj názor, že muži vidí krásu žen jinak než ženy, abys nebyla za osla (vosla si nechej).

Veronika P
541 příspěvků 15.11.16 15:48

@KoraKora Fyzicky i psychicky je v pořádku, tedy hodnoty všech testů jsou v normě. A právě jí taky chutná. Všechno.

Isca
960 příspěvků 15.11.16 15:50

@Pimon .. a ženy vidí jinak inteligenci mužů než muži ;-)

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:51

@Pimon OK, tak naposled, jestli nechceš bejt rovnou za vola, nech to i na těch ostatních „mužích“, mluvčáčku

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:51
@Isca píše:
@Pimon .. a ženy vidí jinak inteligenci mužů než muži ;-)

neměl tam být otazník :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek