Tlustí teenageři - Je tohle normální?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Isca
960 příspěvků 15.11.16 15:52

@Pimon Ne, vykřičník.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:53
@vlm píše:
@Amigdala co chcete od,,kavárníka,,

To je ten všeznalý sběratel ramínek odněkud z Pr. elákova nebo kterej je to? :-)

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:54
@Amigdala píše:
@market555 Já se chovám slušně k tlustým i k hubeným, čili bych tu p..del a zavalení špeky samozřejmě neventilovala.

zrovna slušná nejseš, jdi do sebe s tím pevným názorem

Příspěvek upraven 15.11.16 v 15:59

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 15:57
@Isca píše:
@Pimon Ne, vykřičník.

inteligentní žena nazapomíná

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 15:58

@Pimon Tak kdyby mě zasedla pětkrát, ta p.del by mi taky asi už ujela, pravda

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 16:01

Tak vidíš a co když market už toho měla dost, kritičko

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 16:04

@Pimon Hergot už, mam tady ramínko C und A, můžu poslat ať si tě udobřim?

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 16:12

OMG, co se to tu vylíhlo?

Pimon
58 příspěvků 15.11.16 16:13

Nic neposílej, ramínka mě neberou, měj se, zas někdy.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 16:26

Příspěvek upraven 06.12.16 v 14:38

Giuli
2931 příspěvků 15.11.16 17:02
@chioo píše:
S menším zpožděním si dovolím reagovatTo, že neexistují ženy, které zrají, je blbost ;-) Kromě toho, že znám příklady z mého okolí (což asi není úplně průkazné) vám můžu jmenovat klidně několik celebrit, který jsou v současnosti atraktivnější, než byly třeba ve 20…třeba Meryl Streep, Robin Wright, Kate Winslet, od nás třeba Chýlková nebo Žilková…neříkám, že byly někdy vyloženě ošklivky, ale mezi mnoha krásnými kolegyněmi byly za mlada spíš „nic moc“…i když je mi jasné, že to nemají zadarmo (ale o to šlo, když může někdo vypadat takhle skvěle třeba v 60, proč by holky měly být hrošice ve 20?)

Zrovna tie Vaše príklady sú tie, kde tie ženy neskrásneli, len už nie sú tak škaredé ako predtým, lebo sme si na ne za tie roky zvykli a máme fotoshop.
http://3.bp.blogspot.com/…301064_n.jpg
http://g.denik.cz/…sip-1140.jpg
http://g.denik.cz/…sip-1140.jpg

Paris1789
3960 příspěvků 15.11.16 17:02
@Veronika P píše:
Moje dcera (12) začala přibírat v 6. letech. Nejprve jsme upravovali jídelníček a přidávali tělesné aktivity. Tloustla stále dál. Začala jsem řešit psychickou stranu věci, zapojila ji do problému. Tloustne stále dál. Nikdy ode mne neslyšela, že je ošklivá a tlustá, řešíme váhu kvůli zdraví, tedy aby byla zdravá. Doma jsme nikdy neměli sladkosti, ochucený a doslazený nesmysly. Každý den vařím dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Tloustne stále dál. Možná by to mohlo být velikostí porcí. Tak postupně ubírám, ale nedávno, když se podívala do talíře, tak se jí skutálela slza, jak jí to bylo líto. Což je teda dost strašidelný… Jsem z toho opravdu nešťastná a stále hledám, kde dělám chybu. Třeba mi někdo budete umět poradit.

S pediatrem jste se radili? On sám by měl v okamžiku, kdy se pacient odchýlí od tabulek, zasáhnout. Co štítná žláza?

Paris1789
3960 příspěvků 15.11.16 17:06
@chioo píše:
To, že neexistují ženy, které zrají, je blbost ;-) Kromě toho, že znám příklady z mého okolí (což asi není úplně průkazné) vám můžu jmenovat klidně několik celebrit, který jsou v současnosti atraktivnější, než byly třeba ve 20…třeba Meryl Streep,

nemůžu s vámi souhlasit, Meryl Streep byla velmi krásná už zamlada (Woody Allen: Manhattan)

market555
22 příspěvků 15.11.16 17:58
@Pimon píše:
Tak vidíš a co když market už toho měla dost, kritičko

To teda měla, nebylo to totiž poprvé, co mi někdo něco podobného udělal.
Dneska jsem tu holku, o které jsem to psala potkala znovu, ale jen stála na zastávce. A hádejte co držela v ruce. Tašku s jídlem z McDonaldu, takovou tu velkou, papírovou. Takže zde to opravdu štítná žláza nebyla.

market555
22 příspěvků 15.11.16 18:00
@Giuli píše:
Ja mám pocit, že ste tu bola pred „prevratom“ pod iným nickom a to dosť známym. Že ste tá istá čo písala aj o tej predavačke v obchode. Že ste písala dosť a v podobnom duchu, ale zaboha si nemožem spomenúť pod akým nickom ste prispievala. :-D

Nikdy jsem zde pod žádným jiným nickem nevystupovala. A tady se odehrávají převraty? Na fóru o módě?

market555
22 příspěvků 15.11.16 18:03
@Qara píše:
@chioo vy to s tou výchovou a vzory vidíte trošičku naivně ;-)

Synovec (14), je od mala veden ke sportu, zdravé stravě a celkově ke zdravému životnímu stylu (ale žádná askeze). Když mu bylo asi 12, začal přibírat. Navíc v takových spíš pro ženy typických partiích (prsa, břicho, zadek) pátrali po příčině a zjistili, že klouček tráví volné chvíle s kámošema v mekáči a kfc, a že chlapci pijí denně redbully, CocaColu a sežerou kvanta čoko tyčinek. Co s ním? Domlouvají mu už 2 roky, je veden ke zdravé stravě a má správné vzory v rodině. Mají ho trestat, bloknout přístup k penězům a dělat z toho zakázané ovoce? Trochu naděje se zdá být ve faktu, že si začíná ty špeky uvědomovat a vadí mu.

IMHO váš postřeh z cukrárny nevypovídá o ničem, babičky neovlivní stravovací návyky vnoučat i kdyby jim tu cukrárnu v ten den koupily celou. Ani rodiče, když to není denně. Já taky dopřeju dítěti raději smetanovou pistáciovou, než sorbet z vody a cukru, doma mu pak servíruju stravu vyváženou. Takže bych na základě vašeho dvouletého pozorování nedělala žádné závěry.

Ale souhlasím s vámi v tom, že špatný životní styl nejde nutně ruku v ruce s chudobou. Synovec i jeho kamarádi nejsou dotčeni nedostatkem čehokoliv, naopak.

Tím elaborátem chci pouze říct, že nic není černobílé.

Já bych udělala skutečně to co jste napsala, tj. zaříznout přístup k penězům, a přihlásit na nějaký sport, popřípadě bych s ním chodila cvičit i sama, když by nechtěl někam, kde to nezná. Čím dřív se toho zbaví, tím lépe pro něj. A souhlas, obézní jsou často i ze příjmově slušných rodin, těch z chudých je spíše minimum, aspoň v mém okolí.

Giuli
2931 příspěvků 15.11.16 18:45

Za obezitu dieťaťa može vždy matka. :-D
http://zvratenyhumor.sk/…69173594.jpg

dagino
786 příspěvků 15.11.16 19:16
@Amigdala píše:
@dagino A k tomu vás vede co?

Cukrovka.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 19:24

Příspěvek upraven 06.12.16 v 14:37

EmilyG.
1061 příspěvků 15.11.16 19:29

@market555 na vašem místě bych byla opatrná, platí, že odříkaného chleba největší krajíc :-). Tak jsem zvědavá jak to své " jábychnekompromisně" jednou uplatníte v praxi, až budete mít tlusté dítě. On ten Pánbůh je někdy trošku skodolibý.

dagino
786 příspěvků 15.11.16 20:02
@KoraKora píše:
@dagino Kde jste prosím přišel k té informaci, že závislot na cukru má 99% lidí. To je nějaká veřejně známá statistika?

Zhruba to popisuje napríklad tento článok, ale ak je tu nejaká biologička, alebo lekárka, tak vám to vysvetlí. http://www.pluska.sk/…d-cukru.html

vias
532 příspěvků 15.11.16 20:38

Ten příklad z cukrárny dokazuje jen to, že každé dítě má jiný apetýt a s tím se narodil. Útlé děti si vybírají jeden kopeček citronové proto, že asi nemají takové chutě na sladké. Ne proto, že by doma viděli, jak jí všichni maximálně trochu citronové zmrzliny. Proto jsou taky štíhlejší, celkově jim sladké (nebo i cokoliv) méně chutná. Naopak ty, co si dají tři kopečky, si rády dopřejí i doma, a není-li jim dopřáno doma, pak ve škole o přestávce u automatu na sladké/v místním občerstvení (některé školy ho mají).
Stejně tak ten synovec, můžete někoho krmit třeba rukolou, ale pokud má dispozice k tomu jíst víc či něco jiného, nebo aspoň povahu podléhat davu, spolehlivě to jednou přijde, spolu s vhodnou příležitostí. Pak je na rodičích a na něm, jak se s tím vypořádají (rozhodně ne tak, že mu seberete kapesné).

Pirek
7060 příspěvků 15.11.16 20:43

Hlavně nezapomeňte ustaraným sledováním každého kopečku zmrzliny a mračením se nad každým přibraným dekem ve svých potomcích vypěstovat poruchy příjmu potravy a sebehodnocení pouze na základě vzhledu.

Oldyn
6156 příspěvků 15.11.16 21:18
@Ghost B.C. píše:
@Oldyn Ne k obezitě, ale k tomu vysedávání po fast foodech, které se může projevit - ne nutně těžkou obezitou, třeba i „jen“ pár kily navrch. Byl to jen příklad něčeho (možná teda špatný), co rodič nemá jak kontrolovat a jak to tedy ovlivnit. Prostě zamyšlení, co dělat (nebo jestli i to je vina rodičů, jak padlo nahoře), když se dítě/teenager v tomto směru z různých důvodů „vymkne“, ač mohl být od mala veden jinak.Příspěvek upraven 15.11.16 v 14:32

No jo, nejbližší mekáč a kfc máme 30 km vzdušnou čarou od baráku, dědina no.

Ghost B.C.
3841 příspěvků 15.11.16 21:26

@Oldyn Dobrá no, třeba vy máte kfc 30 km daleko, ale vzhledem k tomu, že tu @Qara popsala v praxi se synovcem téměř přesně to, co já jen teoretizovala, tak jsem asi nebyla tak úplně mimo. Jsem přece nepsala, že to hrozí konkrétně vašim dětem.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek